ساخت کانال تلگرام – Channel Telegram

ساخت کانال تلگرام

در آخرین نسخه منتشر شده تلگرام قابلیت ساخت کانال تلگرام به برنامه اضافه شده است که با این قابلیت، شما می‌توانید مطالب خود را منتشر کنید و افرادی که عضو کانال تلگرام شما شده اند، مطالب شما را مشاهده کنند. امکان دیدن بازدید کنندگان از مطالب انتشار یافته شما در کانال تلگرام و همچنین اضافه کردن مدیر جدید به کانال تلگرام از جمله ویژگی‌های این قابلیت می‌باشد. در ادامه با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

ساخت کانال تلگرام

برای ساخت کانال جدید در تلگرام ابتدا باید آخرین نسخه از برنامه تلگرام را دانلود کنید. برنامه تلگرام را اجرا کنید، از بین گزینه ها گزینه New Channel (کانال تلگرام) را انتخاب کنید و برای کانال تلگرام خود، نام و توضیحات مربوطه را وارد کنید.

ساخت کانال تلگرام

ساخت کانال تلگرام

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون

در مرحله بعد شما باید نوع حساب خود را مشخص کنید که می‌خواهید کانال تلگرام شما به صورت عمومی باشد یا خصوصی که گزینه Public برای ساخت کانال تلگرام عمومی و Private برای ساخت یک کانال تلگرام خصوصی استفاده می‌شود. در آخر شما در صورتی که یک کانال تلگرام عمومی ایجاد کرده‌اید، باید برای کانال تلگرام خود یک آیدی مشخص کنید. آیدی کانال تلگرام را در قسمت Link وارد کنید. (آیدی کانال تلگرام نباید قبلاً توسط شخص دیگری انتخاب شده باشد.)

ساخت کانال تلگرام

ملاحظه می‌کنید کانال تلگرام شما ساخته شده است و حال می‌توانید از لیست مخاطبین خود عضو برای کانال تلگرام خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید لینک کانال تلگرام خود را به اشتراک بزارید.

کانال تلگرام

اضافه کردن مدیر به کانال تلگرام

برای اضافه کردن یک مدیر به کانال تلگرام از بالای صفحه سمت راست سه نقطه را انتخاب کنید، سپس گزینه Channel info را انتخاب نموده و گزینه Administrators را انتخاب نمایید. و در آخر گزینه Add Administrator را انتخاب کنید. از لیست مخاطبین خود شخصی که می‌خواهید به عنوان مدیر در کانال تلگرام خود منتصب کنید را انتخاب کنید. برای ویرایش اطلاعات کانال تلگرام خود، بعد از ورود به قسمت Channel info سه نقطه بالای صفحه سمت را بزنید و سپس Edit را انتخاب کنید و مشخصات کانال تلگرام خود را ویرایش نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ

ساخت کانال تلگرام

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قیمت تاچ ال سی دی iPhone XR

قیمت ال سی دی Samsung Note 10

قطعات گوشی Note 10

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (46)

guest
46 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
زهرا
زهرا
1 سال گذشته

گزینه ساخت کانال نیس اصلا چرا دروغ میگین

حانیه شرعیاتی
حانیه شرعیاتی
2 سال گذشته

سلام من خیلی وقته میخوام یه کانال جدید درست کنم ولی توی قسمت منو فقط گزینه گروه جدید وجود داره و گزینه ساخت کانال جدید وجود نداره ممنون میشم کمکم کنید

فرزند آگاه
فرزند آگاه
2 سال گذشته

سلام، راهنمایی برای ساخت کانال نگذاشتی که، در آپدیت جدید تلگرام این امکان حذف شده، لطفاً راهنمایی کنید

حسن ورزنده
حسن ورزنده
2 سال گذشته

سلام برای ایجادکانال عمومی هرلینک راکه میزارم میگه این نام قبلا استفاده شده درحالیکه من شایدصدهامدل لینک راامتحان کردم ولی همین پیام میاد انجام نمیشه

حامدایوری
حامدایوری
2 سال گذشته

دمتون گرم واقعا کمک عالی بود