تعمیرات اپل

اگر در اینستاگرام با پستی برخورد کردید که بنا به هر دلیل قوانین و ضوابط آن را نقض می‌کند می‌توانید آن پست را ریپورت یا گزارش کنید. این عمل به سادگی قابل انجام است. در این مقاله قصد داریم تا نحوه ریپورت پست در اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ریپورت پست در اینستاگرام

اگر در حال گشت و گذار در اینستاگرام بودید و ناگهان به پست یا ویدئویی برخورد کردید که بنا به هر دلیل قوانین و ضوابط اینستاگرام را نقض کرده و منجر به آزار شما شده است، به راحتی می‌توانید آن پست را ریپورت کنید. حالت‌های مختلفی برای ریپورت پست در اینستاگرام ارائه شده که در ادامه مقاله به آن‌ها اشاره می‌کنم. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید در مقاله‌های آموزش ریپورت کامنت در اینستاگرام (Comment Report) و آموزش ریپورت اکانت در اینستاگرام به ترتیب با نحوه ریپورت کامنت و ریپورت اکانت های اینستاگرام هم آشنا شوید.

بنابراین در این مقاله قصد داریم تا نحوه ریپورت پست در اینستاگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم. پست های مورد نظر می‌توانند شامل ویدیو یا عکس باشند. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه ریپورت پست های اینستاگرام

به منظور ریپورت پست های اینستاگرام کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

  • برنامه اینستاگرام را اجرا و به پست مورد نظر که قصد ریپورت آن را دارید مراجعه کنید.
  • آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای پست را لمس کنید.
  • گزینه Report را انتخاب کنید.
  • از آن پست اسپم یا هرز است باید در پنجره پاپ آپ نمایان شده گزینه It’s spam را انتخاب کنید. اما اگر تصور می‌کنید که آن پست بنا به هر دلیل نامناسب است باید گزینه it’s inappropriate را انتخاب کنید. در این شرایط گزینه‌های زیرشاخه‌ای نمایان می‌شوند که باید با استفاده از آن‌ها دلیل نامناسب بودن پست و ریپورت خود را مشخص کنید. این گزینه‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

گزینه Self injury: این گزینه زمانی انتخاب می‌شود که پست اینستاگرام مد نظر سایر کاربران را تشویق به خودآزاری، خودزنی، خودکشی و سایر اقدامات این چنینی کند.

گزینه Harassment or bullying: این گزینه زمانی انتخاب می‌شود که پست اینستاگرام مد نظر سایر کاربران تهدید کند یا منجر به تشویق مسائلی همچون زورگیری و قلدری شود.

گزینه Sale or promotion of drugs: این گزینه زمانی انتخاب می‌شود که در آن پست به تبلیغ در مورد مواد مخدر پرداخته شود.

گزینه Sale or promotion of firearm: این گزینه زمانی انتخاب می‌شود که پست اینستاگرام مد نظر مربوط به تبلیغ سلاح‌های گرم باشد.

گزینه Nudity or pornography: این گزینه به منظور ریپورت پست های مرتبط با هرزهنگاری، برهنگی و نامناسب به کار می‌رود.

گزینه Violence or harm:  این گزینه برای ریپورت پست هایی انتخاب می‌شود که منجر به تشویق به خشونت یا آزار دیگران شوند.

گزینه Hate speech or symbol: این گزینه برای ریپورت پست هایی استفاده می‌شود که مسائل نژادپرستانه، قومیتی و ضد جنسیتی را ترویج دهند.

گزینه Intellectual property violation: این گزینه برای ریپورت پست هایی استفاده می‌شود که حق کپی رایت در آن‌ها نقض شده است.

گزینه I just don’t like it: این گزینه در شرایطی انتخاب می‌شود که آن پست هیچ یک از حالات فوق را شامل نشود و شما شخصا و بنا به هر دلیل از آن پست خوشتان نیامده باشد. در این شرایط اینستاگرام توصیه می‌کند تا اکانت ارسال کننده آن پست را بلاک کنید.

بنابراین با طی کردن مراحل فوق قادر به ریپورت پست در اینستاگرام خواهید بود.

آموزش ویدئویی ریپورت پست، عکس و ویدیو در اینستاگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ریپورت پست در اینستاگرام (ریپورت عکس و ویدیو در اینستاگرام) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

 

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش ریپورت پست در اینستاگرام آموزش ریپورت پست های اینستاگرام آموزش ریپورت عکس اینستاگرام آموزش ریپورت عکس در اینستاگرام آموزش ریپورت فیلم در اینستاگرام آموزش ریپورت کردن پست در اینستاگرام آموزش ریپورت ویدیو در اینستاگرام آموزش ریپورت ویدیو های اینستاگرام چگ.ونگی ریپورت ویدیو در اینستاگرام چگونگی ریپورت پست در اینستاگرام چگونگی ریپورت پست ها در اینستاگرام چگونگی ریپورت پست های اینستاگرام چگونگی ریپورت عکس اینستاگرام چگونگی ریپورت عکس در اینستاگرام چگونگی ریپورت فیلم در اینستاگرام چگونگی ریپورت کردن پست در اینستاگرام چگونگی ریپورت ویدیو های اینستاگرام راهنمای ریپورت پست در اینستاگرام راهنمای ریپورت پست ها در اینستاگرام راهنمای ریپورت پست های اینستاگرام راهنمای ریپورت عکس در اینستاگرام راهنمای ریپورت کردن پست در اینستاگرام راهنمای ریپورت ویدیو در اینستاگرام راهنمای ریپورت ویدیو های اینستاگرام روش ریپورت پست در اینستاگرام روش ریپورت پست ها در اینستاگرام ریپورت پست در اینستاگرام ریپورت پست ها در اینستاگرام ریپورت پست های اینستاگرام ریپورت عکس اینستاگرام ریپورت عکس در اینستاگرام ریپورت فیلم در اینستاگرام ریپورت کردن پست در اینستاگرام ریپورت ویدیو در اینستاگرام ریپورت ویدیو های اینستاگرام شیوه ریپورت پست در اینستاگرام شیوه ریپورت پست ها در اینستاگرام نحوه ریپورت پست در اینستاگرام نحوه ریپورت پست های اینستاگرام نحوه ریپورت عکس اینستاگرام نحوه ریپورت عکس در اینستاگرام نحوه ریپورت فیلم در اینستاگرام نحوه ریپورت کردن پست در اینستاگرام نحوه ریپورت ویدیو در اینستاگرام

نظرات کاربران (2)

ارسال نظر

    سلام چطور وقتی اشتباها یه پست رو تو اینستا ریپورت کردیم اونو از خالت ریپورت خارج کنیم

    سلام، پستی که در اینستاگرام به اشتباه ریپورت شده رو چطور میشه به حالت اول برگردوند؟