دانلود ۱۲ مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

این روزها درخواست پیک یا وانت بار با استفاده از اپلیکیشن های موبایلی کاملا مرسوم شده و برنامه های زیادی بدین منظور منتشر شده‌اند. در این مقاله قصد داریم به معرفی 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین

زمانی که برنامه هایی مثل اسنپ (Snap) شروع به کار کردند، شاید کمتر کسی فکر می‌کرد که بتوانند به موفقیت دست یافته و در بین کاربران محبوب شوند. اما این مسئله به وقوع پیوست و هم اکنون کاربران زیادی از برنامه های درخواست پیک آنلاین برای رفت و آمد و حمل و نقل محموله‌هایشان استفاده می‌کنند. اما به نظر شما بهترین برنامه های درخواست پیک و وانت بار آنلاین کدامند؟

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین و همچنین وانت بار بپردازیم و لینک دانلود هر یک از آن ها را هم خدمتتان ارائه کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با ما همراه باشید.

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن اسنپ (Snap)

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

بدون تردید اسنپ یکی از بهترین و با کیفیت ترین برنامه های در خواست تاکسی محسوب می‌شود که به نوعی از قابلیت سفارش پیک هم پشتیبانی می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به سادگی ضمن مشخص کردن مبدا و مقصد خود یا حتی چند مقصد مختلف، با هزینه ای مناسب درخواست خودرو کنید و از پرداخت آنلاین یا نقدی هزینه لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اسنپ و نحوه استفاده از آن به مطالعه مقاله “معرفی و دانلود برنامه اسنپ (Snapp): درخواست خودرو” بپردازید.

دانلود برنامه اسنپ از کافه بازار

دانلود برنامه اسنپ برای iOS

تعمیرات موبایل

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن الوپیک

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

الوپیک اپلیکیشنی است که با استفاده از آن می‌توانید پیک موتوری سفارش دهید و با بهترین هزینه ممکن محموله های مورد نظرتان را از مکانی به مکان دیگر برسانید. رابط کاربری برنامه الوپیک بسیار خوب طراحی شده و استفاده از آن آسان است. همچنین برنامه از امکان پرداخت هزینه به صورت آنلاین و نقدی پشتیبانی به عمل می‌آورد. سازگاری با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS هم از دیگر ویژگی های برنامه الوپیک محسوب می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه به مطالعه مقاله معرفی و دانلود برنامه الوپیک : درخواست آنلاین پیک موتوری بپردازید.

دانلود برنامه الوپیک از کافه بازار

دانلود برنامه الوپیک از گوگل پلی استور

دانلود برنامه الوپیک از اپ استور

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن حملو

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

اپلیکیشن حملو هم یکی دیگر از بهترین برنامه های درخواست پیک محسوب می‌شود که کیفیت عملکرد عالی در کنار رابط کاربری مطلوب را ارائه می‌کند. با استفاده از این برنامه هم می‌توانید مثل برنامه الوپیک نسبت به سفارش پیک موتوری اقدام کنید. این اپلیکیشن با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد و با نصب آن مبلغ 10000 تومان اعتبار هدیه به حسابتان اضافه خواهد شد که از مزیت های بسیار جالب این اپلیکیشن محسوب می‌شود.

دانلود برنامه حملو از گوگل پلی استور

دانلود حملو از مایکت

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن دیجی پیک

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

یکی دیگر از برنامه های خوبی که می‌توانید از آن به منظور سفارش پیک استفاده کنید، برنامه دیجی پیک است. این برنامه امکان ردیابی پیک روی نقشه را فراهم می‌کند. یعنی شما بعد از تکمیل سفارش و تحویل محموله مورد نظرتان به پیک موتوری، مسیری که وی طی می‌کند را به صورت آنی و دقیق بر روی نقشه مشاهده خواهید کرد. قیمت گذاری خوب، سرعت بالای پیک ها، پشتیبانی از روش های مختلف پرداخت و سازگاری با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS برخی از ویژگی های خوب برنامه دیجی پیک محسوب می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن موتونت

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

موتونت هم یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که می‌توانید از آن به منظور سفارش آنلاین پیک موتوری استفاده کنید. این برنامه شاید به اندازه سایر اپلیکیشن هایی که معرفی کردیم شناخته شده نباشد، اما کیفیت خوبی در راستای سفارش پیک موتوری آنلاین ارائه می‌کند و رابط کاربری اپلیکیشن موتونت هم بسیار خوب طراحی شده است، اگرچه گاها باگ هایی در آن دیده می‌شود. متاسفانه این اپلیکیشن فقط با سیستم عامل اندروید سازگاری دارد و شامل نسخه آی او اسی نمی‌شود.

دانلود برنامه موتونت از کافه بازار

تعمیرات موبایلبهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن بادپا

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

برنامه بادپا هم برای سفارش آنلاین پیک و حمل و نقل محموله ها طراحی شده است، اما در مقایسه با سایر اپلیکیشن های قبلی یک نقطه قوت محسوس دارد! نقطه قوت محسوس این برنامه مربوط به امکان ارسال سفارش از هر نقطه ایران به نقطه دیگر می‌شود! یعنی شما برخلاف سایر برنامه های دیگر با استفاده از اپلیکیشن پیک بادپا می‌توانید محموله های مورد نظرتان را خیلی سریع و با بهترین قمت ممکن از یک شهر به شهر دیگر یا حتی از یک استان به استان دیگر ارسال کنید. بادپا همچنین دارای یک سامانه تلفنی است که با شماره گیری 8282 می‌توانید به آن دست پیدا کنید.

دانلود برنامه پیک بادپا از کافه بازار

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 11 پرو مکس

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن تاچ سی

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

تاچ سی هم بدون تردید یکی از بهترین برنامه های درخواست تاکسی محسوب می‌شود که فقط در شهر مشهد قابل استفاده است. از این بنرامه هم می‌توانید مثل برنامه اسنپ برای سفارش پیک هم استفاده کنید. برنامه مذکور رابط کاربری بسیار دقیق و زیبایی دارد و رفت و آمد را در شهر بزرگ مشهد ساده تر می‌کند. هزینه هایی که توسط اپلیکیشن تاچ سی ارائه می‌شوند قابل قبول هستید و امکانات زیادی در این برنامه ارائه شده که توصیه می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ها به مطالعه مقاله “معرفی و دانلود برنامه تاچ سی (Touchsi)؛درخواست خودرو در مشهد” بپردازید.

دانلود برنامه تاچ سی از کافه بازار

دانلود برنامه تاچ سی از گوگل پلی استور

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن گوبابا

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

گوبابا هم از اپلیکیشن هایی محسوب می‌شود که امکان سفارش آنلاین پیک را فراهم کرده است. رابط کاربری این برنامه خوب طراحی شده و سرعت و کیفیت عملکرد آن قابل قبول است. هزینه هایی هم که به ازای سفارش پیک در این برنامه ارائه شده‌اند مناسب هستند. این برنامه همچنین از سیستم پوشش خسارت احتمالی (بیمه)، پشتیبانی 24 ساعته، ارسال فاکتور دیجیتال، قابلیت پرداخت آنلاین و غیره هم پشتیبانی به عمل می‌آورد. ضمنا برنامه مذکور با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری کامل دارد.

دانلود برنامه گوبابا از کافه بازار

دانلود برنامه گوبابا از گوگل پلی استور

دانلود برنامه گوبابا از اپ استور

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی Note 20 Plus

تعمیرات اپل

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن چاپارپیک

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

چاپارپیک برنامه سفارش پیک آنلاینی است که به صورت اختصاصی برای استفاده در شهر تبریز طراحی شده است. بنابراین اگر در تبریز زندگی می‌کنید یا بنا به هر دلیل به این شهر زیبا سفر کرده‌اید و نیاز به پیک دارید، اپلیکیشن چاپارپیک با بهترین کیفیت ممکن نیازتان را برطرف می‌کند. رابط کاربری این برنامه بسیار خوب طراحی شده و قابلیت های متنوعی توسط آن ارائه می‌شود. این موضوعات سبب شده تا چاپارپیک هم در لیست بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین ما جای داشته باشد.

دانلود برنامه چاپارپیک از کافه بازار

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن بارکو

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

با استفاده از برنامه بارکو می‌توانید خودروهایی مثل وانت بار، نیسان بار، کامیونت و مینی کامیونت را هم به عنوان وسیله نقلیه حمل کننده محموله خود انتخاب کنید. بنابراین امکان حمل و نقل وسایل و محموله های بزرگ تر هم با استفاده از برنامه بارکو فراهم می‌شود و شما محدود به موتورسیکلت نخواهید بود. بارکو حتی از امکان سفارش و تعیین کارگر برای حمل و نقل وسایل سنگین هم پشتیبانی می‌کند. به صورت کلی اگر تمایل دارید بار و کالاهای سنگین و بزرگی را حمل و نقل کنید، بارکو یکی از بهترین برنامه هایی است که قادر به بکارگیری آن هستید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های این اپلیکیشن و نحوه استفاده از آن به مطالعه مقاله معرفی و دانلود برنامه بارکو :اپلیکیشن درخواست خودرو حمل بار بپردازید.

دانلود برنامه بارکو از کافه بازار

دانلود برنامه بارکو از گوگل پلی استور

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض ال سی دی iPhone 11 Pro

بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن پیک یاب

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

پیک یاب هم مثل اغلب برنامه های دیگری که در لیست معرفی شدند، امکان سفارش پیک موتوری آنلاین را فراهم کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن پس از سفارش پیک موتوری و ارسال محموله مورد نظرتان می‌توانید مسیر دقیق و آنی که در حال سپری شدن است را روی نقشه برنامه مشاهده کنید. قیمت هایی که توسط اپلیکیشن مذکور ارائه می‌شوند مقرون به صرفه هستند و خود برنامه از رابط کاربری مطلوب و کاربرپسندی بهره می‌برد. ضمنا اپلیکیشن مذکور با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود برنامه پیک یاب از کافه بازار

دانلود برنامه پیک یاب از گوگل پلی استور

دانلود برنامه پیک یاب از اپ استور

 بهترین برنامه های درخواست پیک آنلاین: اپلیکیشن پستمن

دانلود 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و تاکسی

اصلی ترین مزیتی که برنامه پستمن دارد مربوط به این می‌شود که توسط خود شرکت ملی پست ایران طراحی شده و مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد، بنابراین شاید به نوعی در مقایسه با سایر اپلیکیشن های دیگر قابل اعتمادتر باشد. با استفاده از برنامه پستمن می‌توانید به ساده ترین شکل ممکن و با هزینه نسبتا مناسب پیک موتوری سفارش دهید. برنامه مذکور رابط کاربری مطلوبی دارد و متاسفانه فقط برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است.

دانلود برنامه پستمن از کافه بازار

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض ال سی دی S20 Plus سامسونگ – G985 | موبایل کمک

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 12 مورد از بهترین برنامه های درخواست پیک و وانت بار آنلاین پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

گلسiPhone 7

گلس iPhone 6s Plus

گلس آیفون 6s Plus

تعمیرات موبایل

منبع Mobilekomak

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments