معرفی و دانلود همراه بانک بانک پاسارگاد ؛ جدیدترین نسخه
لطفا امتیاز دهید.

علی بابا
معرفی و دانلود همراه بانک بانک پاسارگاد ؛ جدیدترین نسخه
لطفا امتیاز دهید.

مشتریان بانک پاسارگاد با نصب اپلیکیشن اختصاصی این بانک بر روی گوشی های همراه خود قادر به دسترسی شبانه روزی به خدمات بانکداری الکترونیکی خواهند بود. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی همراه بانک بانک پاسارگاد پرداخته و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی و دانلود همراه بانک بانک پاسارگاد

همراه بانک بانک پاسارگاد این امکان را فراهم می‌آورد تا مشتریان بانک مذکور بتوانند در هر ساعت از شبانه روز و تنها با استفاده از گوشی همراه نسبت به انجام عملیات بانکی مورد نظر خود اقدام نمایند. با استفاده از این اپلیکیشن نیازی به مراجعه به بانک و دستگاه های خودپرداز نخواهید داشت و می‌توانید امورات بانکی خود را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانید. همراه بانک پاسارگاد خدماتی نظیر انتقال وجه، پرداخت قسط، مشاهده گردش حساب، دریافت موجودی و غیره در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از دیگر امکانات این اپلیکیشن می‌توان به پشتیبانی از ساعت های هوشمند با سیستم عامل اندروید ویر اشاره کرد.

همراه بانک بانک پاسارگاد

جهت استفاده از خدمات ارائه شده توسط همراه بانک بانک پاسارگاد نیازمند مراجعه به یکی از شعب بانک مذکور و دریافت نام کاربری و رمز عبور موبایل بانک حساب خود خواهید بود. سپس با نصب اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد بر روی گوشی خود و وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور می‌توانید به صورت 24 ساعته از خدمات بانکداری الکترونیکی ارائه شده توسط این اپلیکیشن بهره‌مند شوید. همراه بانک بانک پاسارگاد برای سه سیستم عامل اندروید، آی او اس و جاوا عرضه شده و دانلود هر سه نسخه به صورت رایگان امکان پذیر است. به منظور دانلود جدیدترین نسخه همراه بانک بانک پاسارگاد می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. چنانچه در مورد قابلیت های برنامه موبایل بانک پاسارگاد نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

لینک صفحه دانلود همراه بانک بانک پاساگارد

خبرنامه

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

درخواست تعمیرات

تعمیرکار موبایل کمک شوید!

رییس خودت باش، درآمدت را بیشتر کن

استخدام در موبایل‌کمک