تعمیرات اپل

حتما می‌دانید که برای جستجو در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) به منظور یافتن دهکده ها یا بیس های مناسب باید زمان نسبتا زیادی صرف شود. در این مقاله قصد داریم به آموزش ترفندی بپردازیم که منجر به جستجو سریع تر در کلش اف کلنز برای پیدا کردن دهکده ها می‌شود. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با جستجو سریع تر در کلش اف کلنز (Clash of Clans) برای پیدا کردن دهکده ها

به منظور اتک دادن یا حمله کردن به سایر دهکده ها در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) شما باید از بین بیس هایی که ضمن جستجو ارائه می‌شوند، بیس مورد نظرتان را انتخاب کنید. متاسفانه زمانی که گاه صرف جستجو و یافتن بیس ها می‌شود طولانی بوده و در برخی شرایط آزاردهنده است. مخصوصا بازه زمانی که مابین هر جستجو و با نمایش آیکون ذره‌بین و ابرهای سفید رنگ همراه است، می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد.

جستجو سریع تر در کلش اف کلنز

خوشبختانه ترفندی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید به جستجو سریع تر در کلش اف کلنز پرداخته و زمان کمتری را صرف پیدا کردن دهکده ها یا بیس های مورد نظرتان کنید. این ترفند هیچ ارتباطی به ربات های کلش ندارد. در ادامه به آموزش این ترفند موثر برای جستجو سریع تر در کلش اف کلنز (Clash of Clans) می‌پردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

چگونه پروسه جستجو و سرچ بیس های کلش اف کلنز را سریع تر کنیم؟

برای سریع تر کردن پروسه جستجو یا سرچ در کلش اف کلنز (Clash of Clans) باید به یک نکته دقت داشته باشید. هر زمان که یک بیس جدید توسط کلش پیشنهاد شد، کمی صبر کنید تا ثانیه شمار بالای صفحه به عددی مابین 28 الی 26 ثانیه برسد. در با لمس گزینه Next در این بازه زمانی، سریعا مپ یا بیس بعدی توسط بازی نمایش داده می‌شود شما دیگر ملزم به نگه کردن ابرهای سفید رنگ و آیکون ذره‌بین مربوط به جستجو برای یافتن دهکده مناسب در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) نخواهید بود.

جستجو سریع تر در کلش اف کلنز

اگر این کار را انجام ندهید و هر بار به محض نمایش یک بیس جدید، قبل از اینکه ثانیه شمار بالای صفحه به بازه زمانی مذکور برسد، دکمه Next را انتخاب کنید، مجبور می‌شوید که چیزی در حدود 2 الی 5 ثانیه صبر کنید و صفحه جستجوی کلش (ابر و ذره‌بین) را تحمل نمایید تا بیس جدید پیشنهادی نمایش داده شود. پس با هر بار جستجو و پیدا کردن یک بیس جدید صبر کنید تا ثانیه شمار بالای صفحه به 28 الی 26 ثانیه برسد و بعد گزینه Next را لمس نمایید تا جستجو سریع تر در کلش اف کلنز صورت پذیرد.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش ترفندی پرداختیم که منجر به جستجو سریع تر در کلش اف کلنز (Clash of Clans) برای یافتن بیس های مناسب و قابل اتک دادن می‌شود. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع cocland
برچسب‌ها: آموزش جستجو سریع تر در Clash of Clans آموزش جستجو سریع تر در کلش اف کلنز آموزش جستجوی سریع تر در کلش اف کلنز آموزش سرچ سریع تر در Clash of Clans آموزش سرچ سریع تر در کلش اف کلنز پیدا کردن سریع تر بیس در کلش اف کلنز ترفند جستجو سریع تر در کلش اف کلنز ترفند جستجوی سریع تر در کلش اف کلنز ترفند سرچ سریع تر در کلش اف کلنز جستجو سریع تر در Clash of Clans جستجو سریع تر در کلش اف کلنز جستجوی سریع تر در کلش اف کلنز چگونگی جستجو سریع تر در کلش اف کلنز راهنمای جستجو سریع تر در Clash of Clans راهنمای جستجو سریع تر در کلش اف کلنز روش جستجو سریع تر در Clash of Clans روش جستجو سریع تر در کلش اف کلنز روش سرچ سریع تر در Clash of Clans روش سرچ سریع تر در کلش اف کلنز سرچ سریع تر در Clash of Clans سرچ سریع تر در کلش اف کلنز شیوه جستجو سریع تر در Clash of Clans شیوه جستجو سریع تر در کلش اف کلنز شیوه جستجوی سریع تر در کلش اف کلنز شیوه سرچ سریع تر در Clash of Clans شیوه سرچ سریع تر در کلش اف کلنز نحوه جستجو سریع تر در Clash of Clans نحوه جستجو سریع تر در کلش اف کلنز نحوه جستجوی سریع تر در کلش اف کلنز نحوه سرچ سریع تر در Clash of Clans نحوه سرچ سریع تر در کلش اف کلنز

نظرات کاربران (4)

ارسال نظر

  من کاپم خیلی بالاس وقتی میرم تو سرچ چند ساعتی طول میکشه تاچند ساعت اگر راه حای دارین برام ایمیل بزنین با تشکر

  سلام من کاپم بالاست وزمانی که میرم سرچ برااتک تا۳ساعتم میشه که مپ پیدانمیکنه لطفا اگه راهی هست که بشه زودترمپ پیداکردبهم بگین ممون میشم چون درطول روزشایدبالا۱۰ساعت توبازیم ولی۳تااتک نمیتونم بزنم ممنون اگه کمکی کنید

  چه ترفندی باعث جستجوی سریع درتاون هال ۱۲میشود تا زمان کمتری از دست بدهیم برای اتک زدن

  سلام برای کاپ لجند ترفندی ندارید ؟
  بخصوص زمان چالش تا ۲ یا ۳ ساعت طول میکشه نکست ، بنده با بلو استک اتک میزنم و تایمش در ب مغازه برام مهم نیست ولیکن بعضی وقتها واقعا رو اعصابه
  اگر میشه و ترفندی دارید لطفا برام ایمیل کنید ممنون میشم