تفاوت سوپر گروه تلگرام با معمولی و تبدیل گروه به سوپر گروه

تفاوت سوپر گروه تلگرام با معمولی

گروه‌هایی که در تلگرام ساخته می‌شوند شامل دو دسته مختلف هستند. دسته اول گروه‌های معمولی بوده و دسته دوم سوپر گروه (Supergroup) به شمار می‌روند. ما در این مقاله قصد داریم که تفاوت های سوپر گروه تلگرام با گروه معمولی اشاره و نحوه ایجاد سوپر گروه و تبدیل گروه معمولی به سوپر گروه را به شما عزیزان آموزش دهیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

مقدمه‌

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله “آموزش ساخت گروه تلگرام در نسخه‌های اندروید و iOS” نحوه ایجاد یک گروه در برنامه تلگرام را به شما عزیزان آموزش دادیم. اما گروه های تلگرام دو نوع مختلف هستند که به ترتیب گروه معمولی و سوپر گروه نامیده می‌شوند. گروهی که با طی کردن مراحل شرح داده شده در مقاله مذکور ایجاد می‌کنید یک گروه معمولی است. بنابراین شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که چگونه می‌توانیم یک سوپر گروه بسازیم یا گروه معمولی خود را به سوپر گروه تلگرام تبدیل کنیم؟

همچنین این احتمال وجود دارد که اصلا با تفاوت های مابین سوپر گروه تلگرام و گروه معمولی این مسنجر آشنایی دقیق و کامل نداشته باشید. از اینرو ما در این مقاله قصد داریم که تفاوت های مابین سوپر گروه تلگرام و گروه معمولی آن را شرح دهیم و سپس نحوه ایجاد سوپر گروه و  تبدیل گروه معمولی به سوپر گروه تلگرام را هم به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون

تفاوت سوپر گروه تلگرام با گروه معمولی در چیست؟

برای شناخت بهتر تفاوت های مابین سوپر گروه تلگرام و گروه معمولی تلگرام بهتر است هر یک زا شرح دهیم و شما خود با مقایسه آن دو قادر به درک تفاوت هایشان خواهید شد. یک گروه معمولی تلگرام می‌تواند نهایتا 200 عضو را داشته باشد. در گروه معمولی هر یک از اعضا قادر به تغییر نام گروه، تغییر عکس گروه و همچنین اضافه کردن اعضای جدید به آن خواهند بود. اما سوپر گروه تلگرام قادر است تا 5000 عضو را در خود جای دهد. همچنین سوپر گروه تلگرام از تاریخچه یکپارچه (Unified History) بهره می‌برد، بنابراین پیام‌هایی که از گروه حذف شوند در تلگرام تمام کاربران گروه حذف خواهند شد. قابلیت پین یا سنجاق کردن پیام‌های مهم به بخش فوقانی صفحه هم از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد یک سوپر گروه تلگرام است. بنابراین کاملا مشخص است که سوپر گروه تلگرام تجربه‌ای حرفه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد، اما برای گفتگوهای معمولی خانوادگی و غیره می‌توانید به همان گروه معمولی بسنده کنید.

نحوه تبدیل گروه معمولی به سوپر گروه تلگرام

تبدیل گروه معمولی تلگرام به سوپر گروه به سادگی انجام می‌شود. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • به گروه معمولی مد نظرتان مراجعه کنید.
  • نام گروه را لمس کنید تا صفحه تنظیمات آن و لیست اعضای گروه نمایان شود.
  • با استفاده از آیکون سه نقطه موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه به منوی تنظیمات گروه دسترسی یابید.
  • گزینه Convert to supergroup را انتخاب کنید.
  • باز هم گزینه Covert to supergroup را لمس کنید.
  • گزینه OK را در پنجره پاپ آپ نمایان شده انتخاب کنید.

به همین سادگی قادر خواهید بود تا یک گروه معمولی تلگرام را به سوپر گروه تبدیل کنید. اگر گروهی در تلگرام ندارید تا آن را به سوپر گروه تبدیل کنید باید ابتدا مراحل مربوط به ساخت یک گروه جدید را طی نمایید و سپس با روش فوق آن گروه معمولی را به سوپر گروه تلگرام تبدیل کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

تفاوت سوپر گروه تلگرام با معمولی و تبدیل گروه به سوپر گروه

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در رابطه با تفاوت های مابین سوپر گروه و گروه معمولی تلگرام صحبت کردیم و نحوه ایجاد سوپر گروه و همچنین تبدیل گروه معمولی تلگرام به سوپر گروه را آموزش دادیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قیمت دوربین جلو آیفون 7 Plus

قطعات آیفون 11 Pro

ال سی دی Samsung A20s

تعمیرات موبایل

منبع telegram

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments