تعمیرات اپل

برای تعویض دوربین آیفون 7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

دوربین آیفون 7 اپل ممکن است در برخی مواقع بنا به دلایل مختلف دچار مشکل شده و به درستی عمل نکند. در این شرایط نگران تعمیر آن نباشید! با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین آیفون 7 اپل را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید .

رایج ترین دلایل تعمیر دوربین آیفون 7

بروز اختلال در عملکرد دوربین آیفون 7 از مشکلات رایج و شایع این گوشی نیست و اگر شما با این مشکل مواجه شده‌اید، احتمالا فرد بدشانسی هستید! البته دلایل مختلفی می‌توانند منجر به بروز اختلال در عملکرد دوربین آیفون 7 شوند که برخی از اصلی ترین آن ها با سهل انگاری کاربر و بی‌توجهی وی ارتباط مستقیم دارند! برای مثال وارد شدن ضربه یا فشار مستقیم به گوشی می‌تواند منجر به خراب شدن ماژول دوربین آن شود. بدیهی است که در این شرایط شانس نقشی در خرابی دوربین آیفون 7 نخواهد داشت و مقصر اصلی خود کاربر خواهد بود که از آیفون خود به خوبی مراقبت نکرده است. آب خوردگی هم می‌تواند یکی دیگر از دلایل بروز اختلال در عملکرد دوربین آیفون 7 باشد. در برخی شرایط هم دیده شده که دوربین آیفون 7 بی‌دلیل و به طور خودکار بعد از گذشت مدت زمان خاصی دچار مشکل می‌شود. بنابراین دلایل مختلفی می‌توانند منجر به خرابی دوربین آیفون 7 اپل شوند.

هزینه تعمیر دوربین آیفون 7 چقدر است؟

عموما تعمیر دوربین آیفون 7 با تعویض ماژول دوربین آن انجام می‌شود. خوشبختانه ماژول دوربین آیفون 7 اپل قطعه خیلی گرانی نیست، بنابراین هزینه تعمیر دوربین آیفون 7 چندان زیاد نخواهد بود. در برخی شرایط خاص هم دیده شده که باز و بسته کردن کانکتور ماژول دوربین از روی برد دستگاه منجر به رفع مشکل آن شده است. بدیهی است که اگر خوش شانس باشید و با انجام این کار مشکل دوربین آیفونتان برطرف شود، تقریبا نیازی به پرداخت هیچ هزینه خاصی نخواهید داشت. بنابراین به طور کلی باید بگوییم که هزینه تعمیر دوربین آیفون 7 چندان بالا نیست، پس نگران این موضوع نباشد.

تعمیرات اپل

برای تعویض دوربین آیفون 7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر دوربین آیفون 7 اپل را با کمترین هزینه و قیمت انجام دهید!

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

تعویض یا تعمیر دوربین آیفون 7 چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه تعویض یا تعمیر دوربین آیفون 7 پروسه خیلی پیچیده و زمان‌گیری را شامل نمی‌شود و اگر تعمیرکاری که قرار است این تعمیر را انجام دهد با تجربه و سریع باشد، ظرف نهایتا 1 ساعت تعمیر دوربین آیفون 7 را تکمیل می‌کند. بنابراین اگر نیاز به تعمیر دوربین آیفون 7 اپل داشته باشید و گوشی را به سدت تعمیرکاری مجرب واگذار کنید، احتمالا ظرف مدت زمان کوتاهی قادر به تحویل گرفتن گوشی خود خواهید بود.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون ۷ اپل را با هزینه کم به موبایل کمک بسپارید!

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 7 اپل در موبایل کمک

چگونه شخصا تعویض دوربین آیفون 7 را انجام دهیم؟

اگر تمایل داشته باشید می‌توانید شخصا هم تعویض یا تعمیر دوربین آیفون 7 را انجام دهید. برای انجام این کار باید ابتدا ابزارها و قطعاتی که مورد نیازتان است را تهیه کنید. برای تهیه کردن ابزارها و قطعات مورد نیازتان کافیست به فروشگاه موبایل کمک مراجعه کرده و اقلام مورد نظر را خریداری نمایید. سپس از مقاله های آموزش تعویض دوربین سلفی آیفون ۷ اپل یا آموزش تعویض دوربین عقب آیفون 7 اپلبرای تعمیر دوربین آیفون 7 استفاده کنید. اگر دوربین اصلی آیفون 7 شما معیوب است از مقاله اول و اگر دوربین سلفی آیفون 7 شما معیوب است از مقاله دوم استفاده به عمل آورید.

تعمیرات اپل

برای تعویض دوربین آیفون 7 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر دوربین آیفون 7 اپل با کمترین هزینه توسط موبایل کمک

اگر تمایلی ندارید که تعمیر آیفون 7 اپل را شخصا انجام دهید و به دنبال یک مرجع مناسب برای انجام این تعمیر در گوشی خود هستید، موبایل کمک بهترین انتخاب پی رویتان خواهد بود. کارشناسان موبایل کمک با بهره‌گیری از مدرن ترین متدها و ابزارهای تعمیر می‌توانند تعمیر دوربین آیفون 7 شما را انجام دهند. تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شوند شامل ضمانت خواهند بود. برای ثبت سفارش تعمیر دوربین آیفون 7 اپل توسط موبایل کمک کافیست با شماره‌ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید دوربین آیفون 7 در فروشگاه قطعات موبایل کمک

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون 7 در فروشگاه موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر