تعمیرات اپل

برای تعویض دوربین آیفون 6s پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

خراب شدن دوربین آیفون 6S پلاس یکی از اتفاق های آزار دهنده‌ای است که احتمال وقوع آن بنا به دلایل مختلفی وجود دارد. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس اپل را با صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

دلایل خراب شدن دوربین آیفون 6S پلاس اپل

خراب شدن دوربین آیفون 6S پلاس ممکن است بنا به دلایل مختلفی رخ دهد اما در 80 درصد موارد ضربه خوردن اصلی ترین دلیلی است که منجر به خرابی دوربین دستگاه می‌شود. دوربین اصلی و سلفی آیفون 6S پلاس در بخش فوقانی قاب این گوشی نصب هستند و اگر ضربه‌ای به حوالی این قسمت از قاب دستگاه وارد شود، احتمال آسیب زدن آن به ماژول دوربین های دستگاه وجود خواهد داشت.

علاوه بر ضربه، آب خوردگی دوربین آیفون 6S پلاس اپل هم می‌تواند منجر به بروز اختلال در عملکرد شود. در برخی شرایط هم فشار یا به وجود آمدن خط و خش روی لنز دوربین گوشی سبب می‌شود تا کاربر آن را تعویض نماید. به طور کلی دلایل متعدد و مختلفی ممکن است منجر به خراب شدن دوربین آیفون 6S Plus اپل شوند.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس یا شیشه شکسته آیفون ۶ اس پلاس با کمترین قیمت و کیفیت عالی

هزینه تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس اپل

هزینه تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس با توجه به نوع خرابی که در دستگاه ایجاد شده و قطعاتی که باید در آن تعویض شوند مشخص خواهد شد. برای مثال در موارد خاص دیده شده که در اثر ضربه‌ای که به گوشی وارد شده است، کانکتور دوربین اصلی دستگاه روی برد شل شده و این مسئله منجر به بروز اختلال در دوربین اصلی گوشی شده است. بدیهی است که در این شرایط نیازی به تعویض ماژول دوربین وجود ندارد و این امر سبب کاهش هزینه تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس خواهد شد.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون 6s پلاس اپل در موبایل کمک

در سمت مقابل ممکن است در برخی شرایط ماژول های دوربین اصلی یا سلفی دستگاه آسیب دیده و نیاز به تعویض پیدا کنند. طبیعتا در این شرایط هزینه تعمیر دوربین آیفون 6S Plus بیشتر می‌شود چون این ماژول ها نیاز به تعویض دارند. اما در مجموع هزینه تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس چندان زیاد نخواهد بود و این تعمیر از تعمیرات گران قیمت گوشی محسوب نمی‌شود. اگر می‌خواهید تعمیر دوربین iPhone 6S Plus اپل خود را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

تعمیرات اپل

برای تعویض دوربین آیفون 6s پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس اپل

زمان مورد نیاز برای تعمیر دوربین آیفون 6S Plus اپل

خوشبختانه تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس عموما پروسه زمان‌گیری نخواهد بود و تعمیرکاران مجرب می‌توانند این کار را در کمتر از 2 ساعت انجام دهند. البته در این بین سرعت عمل تعمیرکار گوشی و ابزارهایی که برای تعمیر دستگاه از آن ها استفاده می‌کند نقش مهمی در مدت زمانی خواهد داشت که وی برای تعمیر دوربین گوشی نیاز دارد. اگر می‌خواهید دوربین آیفون 6S پلاس اپل شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی آیفون ۶S پلاس اپل با هزینه و قیمت ناچیز در موبایل کمک

خودتان دوربین آیفون 6S پلاس را تعویض کنید!

همانطور که گفتیم تعویض دوربین آیفون 6S پلاس اپل کار خیلی سخت و زمان‌گیری نیست، بنابراین خودتان شخصا هم با کمی صبر و حوصله و کمک گرفتن از منابع مختلف قادر به انجام این کار خواهید بود یا حداقل می‌توانید شانس خود را برای انجام این تعمیر امتحان کنید. بدین منظور توصیه می‌کنیم ابتدا با مراجعه به فروشگاه موبایل کمک، قطعات و ابزارهای لازم برای تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس را تهیه کنید. سپس به مطالعه مقاله های آموزش تعویض دوربین اصلی آیفون 6 اس پلاس اپل و آموزش تعویض دوربین سلفی آیفون 6 اس پلاس اپل بپردازید که در آن ها نحوه تعویض دوربین اصلی و سلفی آیفون 6S پلاس اپل شرح داده شده است. سعی کنید تمام مراحل شرح داده شده در مقاله را به طور دقیق و مرحله به مرحله طی نمایید تا تعویض دوربین گوشی را شخصا با موفقیت انجام دهید.

تعمیرات اپل

برای تعویض دوربین آیفون 6s پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس را به موبایل کمک بسپارید!

اما اگر شخصا قادر به تعویض دوربین آیفون 6S Plus اپل نیستید یا بنا به هر دلیل تمایلی مبنی بر انجام این کار ندارید، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک اولین ارائه دهنده سرویس تعمیرات موبایل با امکان ثبت سفارش آنلاین در داخل کشور است که تعمیر دوربین آیفون 6S پلاس را با صرف کمترین هزینه ممکن برایتان امکانپذیر می‌کند.

کارشناسان موبایل کمک برای تعمیر گوشی مشتریان عزیز از جدیدترین متدها و مدرن ترین ابزارهای تعمیر گوشی استفاده خواهند کرد. برای ثبت سفارش تعمیر آیفون 6S پلاس اپل در موبایل کمک کافیست با شماره‌ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون 6 اس پلاس در فروشگاه موبایل کمک

بیشتر بخوانید: قیمت خرید دوربین پشت آیفون 6 اس پلاس در فروشگاه موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر