تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD اس 9 سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

شکستن ال سی دی و تعویض آن یکی از تعمیرات رایجی است که در گوشی گلکسی اس 9 سامسونگ (Samsung Galaxy S9) به وقوع می‌پیوندد. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 را با کیفیتی فراتر از سرویس نمایندگی های رسمی تعمیر گوشی سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

چگونه از خراب شدن ال سی دی گوشی خود جلوگیری کنیم؟

متاسفانه خراب شدن ال سی دی یکی از رایج ترین اتفاق هایی است که در گوشی های موبایل رخ می‌دهد، بنابراین تعویض ال سی دی گوشی هم به یکی از رایج ترین تعمیرات این گجت ها تبدیل شده است. ال سی دی گوشی های موبایل ممکن است بنا به دلایل مختلفی نیاز به تعویض پیدا کند که شکستن یکی از مرسوم ترین این دلایل است. افتادن گوشی از دست کاربر بر روی زمین یا وارد شدن فشار به ال سی دی گوشی از جمله شایع ترین عواملی هستند که می‌توانند منجر به شکستن ال سی دی این گجت ها شوند. خرابی های دیگری همچون از کار افتادن تاچ، سوختن ال سی دی در اثر آب خوردگی، تغییر رنگ دادن محتوای LCD و غیره هم می‌توانند منجر شود که کاربر به تعویض ال سی دی نیاز پیدا کند.

اما چگونه می‌توانیم از خراب شدن ال سی دی گوشی خود جلوگیری کنیم؟ از آنجایی که افتادن گوشی از دست کاربر و شکستن ال سی دی یکی از رایج ترین دلایل خراب شدن این قطعه است، بنابراین با جلوگیری از وقوع این مسئله می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن ال سی دی هم جلوگیری کنید. بدین منظور توصیه می‌کنیم گوشی خود را در یک گارد محافظ قرار دهید و از سوی دیگر همیشه حواستان به گوشی باشد تا خدای نکرده از دستتان بر روی زمین نیفتد. استفاده نکردن از گوشی با دست خیس و جلوگیری از آب خوردگی دستگاه هم می‌تواند از دیگر روش های محافظت آن باشد. با در نظر گرفتن این مسائل می‌توانید تا حد زیادی از خراب شدن ال سی دی گوشی خود جلوگیری کنید.

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 با کمترین قیمتت

هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 چقدر است؟

احتمالا اولین سوالی که بعد از بروز مشکل برای LCD گوشی گلکسی S9 شما در ذهنتان ایجاد می‌شود این است که باید چه هزینه‌ای را برای تعمیر آن پرداخت کنید؟! متاسفانه هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 بسیار بالاست چون ال سی دی و تاچ این گوشی تقریبا گران قیمت ترین قطعه سخت افزاری محسوب می‌شود که در دستگاه بکار رفته است. پس اگر قرار باشد ال سی دی سامسونگ گلکسی S9 را تعویض کنید، هزینه تعمیر گوشی بسیار بالا خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S9 در موبایل کمک

اما در برخی شرایط خاص می‌توان فقط با تعویض گلس ال سی دی مشکل آن را برطرف کرد. این روش در شرایطی قابل استفاده است که فقط روی گلس ال سی دی شکستگی ایجاد شود . تاچ و خود LCD گوشی علیرغم ترک های روی صفحه بدون مشکل کار کنند. برای آشنایی بیشتری با نحوه تعمیر ال سی دی گوشی Galaxy S9 در این حالت به مطالعه مقاله تعویض گلس ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 با کمترین قیمت بپردازید. اگر می‌خواهید تعویض ال سی دی یا گلس ال سی دی گلکسی S9 شما با کمترین هزینه انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

تعمیر ال سی دی گلکسی S9 چقدر زمان می‌برد؟

اگر قرار باشد ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی S9 به طور کامل تعویض شود، زمان زیادی برای انجام این تعمیر نیاز نخواهد بود و احتمالا یک تعمیرکار مجرب با دسترسی به ابزارهای مناسب ظرف کمتر از 120 دقیقه تعویض ال سی دی این گوشی را تکمیل می‌کند. اما اگر قرار باشد گلس ال سی دی گوشی تعویض شود و تاچ و ال سی دی فابریک آن همچنان در گوشی مورد استفاده قرار گیرند، زمان تعمیر به چند روز افزایش پیدا می‌کند چون در این حالت باید از دستگاه های پیشرفته‌ای استفاده کرد و مراحل حساسی را با دقت پشت سر گذاشت. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی و به طور کلی تعمیرات سامسونگ گلکسی اس 9 شما در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD اس 9 سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

ال سی دی اورجینال گوشی را از کجا تهیه کنیم؟

یکی از نکات خیلی مهمی که باید در تعمیر ال سی دی همه گوشی های موبایل به ویژه گوشی هایی که گران قیمت و پرچمدار هستند به آن توجه کرد مربوط به اورجینال و اصل بودن ال سی دی می‌شود که قرار است در گوشی نصب گردد. متاسفانه ال سی دی های تقلبی و کپی بسیاری در بازار عرضه شده‌اند که به هیچ عنوان کیفیت ال سی دی اورجینال و OEM را ارائه نمی‌کنند. برای آشنایی بیشتر با تفاوت های مابین ال سی دی اورجینال گوشی ها و ال سی دی های کپی توصیه می‌کنیم حتما مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل را یک دور مطالعه کنید. در مقاله ذکر شده صرفا در مورد ال سی دی آیفون ها صحبت شده اما روند کاملا مشابه برای ال سی دی گوشی های دیگر نظیر گوشی های سامسونگ هم وجود دارد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ در موبایل کمک

چگونه ال سی دی اورجینال یا OEM گلکسی اس 9 را تهیه کنیم؟

برای تهیه کردن ال سی دی اورجینال یا OEM گلکسی اس 9 توصیه می‌کنیم به فروشگاه موبایل کمک مراجعه کنید. تمام قطعاتی که در فروشگاه موبایل کمک عرضه می‌شود از ضمانت اورجینال بودن برخوردار خواهند بود. بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت از موبایل کمک ال سی دی و دیگر قطعات اورجینال انواع گوشی های موبایل از جمله گوشی های شرکت سامسونگ را تهیه کنید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات سرویس خرید قطعات در موبایل کمک توصیه می‌کنیم مقاله خرید قطعات موبایل با بهترین قیمت در فروشگاه موبایل کمک را هم مطالعه نمایید.

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 با کمترین قیمتت

آیا تعمیر LCD گلکسی S9 تحت پوشش گارانتی در نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ انجام می‌شود؟

اگر به تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 نیاز دارید و گوشی شما هم گارانتی دارد، شاید بتوانید به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه، این قطعه را در گوشی خود تعویض نمایید. البته نمایندگی های رسمی تعمیر گوشی سامسونگ عموما در اینگونه شرایط سعی می‌کنند با دلایل و بهانه های مختلف تعویض ال سی دی گوشی را تحت ضوابط گارانتی و به صورت رایگان انجام ندهند. برای مثال آن ها مدعی می‌شوند ال سی دی گوشی در اثر آب خوردگی یا ضربه خراب شده است! فراموش نکنید که افتادن گوشی از دست شما و شکستن ال سی دی آن اصلا جزء ضوابط گارانتی برای تعمیر رایگان نخواهد بود. پس خیلی روی گارانتی گوشی برای تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ حساب باز نکنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل های گلکسی اس سامسونگ  

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD اس 9 سامسونگ کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 را انجام دهید!

اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی اس 9 شما انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. موبایل کمک اولین مرجعی است که خدمات تعمیر موبایل را ظرف مدت زمان بسیار کوتاه و فوری ارائه می‌کند. ضمنا تمام قطعاتی که توسط کارشناسان این شرکت در گوشی مشتریان نصب می‌شوند اورجینال و اصل هستند. به منظور ثبت سفارش تعمیر LCD سامسونگ گلکسی S9 خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر