دانلود بهترین بازی های اندرویدی رایگان بدون خرید درون برنامه

بازی های اندرویدی رایگان

خریدهای درون برنامه ای در برخی از شرایط می‌توانند به واقع آزاردهنده باشند. بنابراین دانلود بازی‌هایی که شامل خرید درون برنامه ای نمی‌شود، می‌تواند تجربه‌ای بهتر را برای گیمر به همراه داشته باشد. در این مقاله قصد داریم که به معرفی بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای بپردازیم و لینک دانلود آن‌ها را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای

پیش از هر چیز باید شما عزیزان را با مفهوم خرید درون برنامه ای (Inn-App Purchase) آشنا کنیم. در برخی از بازی های اندرویدی یا حتی برنامه‌های موبایلی، کاربر می‌تواند با پرداخت هزینه‌های خاصی نسبت به خرید لوازم، تجهیزات و بسیاری دیگر از موارد این چنینی اقدام کند. به این سبک از بازی های اندرویدی به اصطلاح بازی های اندرویدی شامل خریدهای درون برنامه ای گفته می‌شود. در ادامه با یک مثال این موضوع را برایتان روشن‌تر می‌کنیم.

تصور کنید که یک بازی به سبک تیراندازی را در گوشی خود نصب کرده‌اید که شامل سلاح‌های مختلفی می‌شود. حال تصور کنید که تمام سلاح‌‌های بازی به طور پیش فرض قابل استفاده نیستند و برای استفاده از هر کدام از این سلاح‌ها باید 200 سکه (پول درون بازی) پرداخت شود. برای کسب 200 سکه در بازی شاید نیاز باشد که شما روزهای متوالی را صرف انجام آن کنید. با ارائه قابلیت خرید درون برنامه ای در بازی های اندرویدی این چنینی، توسعه دهندگان آن‌ها بستری را فراهم می‌کنند تا گیمر با پرداخت آنلاین مبلغ خاصی قادر به خرید سکه مجازی در بازی باشد. به عنوان مثال شما با پرداخت 2 دلار می‌توانید 400 سکه در بازی خریداری کنید و بدین صورت از سلاح‌های متنوع آن استفاده کنید. به این سبک از پرداخت‌ها در واقع خرید درون برنامه ای گفته می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرگاه تخصصی گوشی موبایل

بنابراین با مفهوم خرید درون برنامه ای آشنا شدید. استفاده از این روش در بازی های موبایلی به شدت گسترش یافته و بازده آن برای توسعه دهندگان بسیار مطلوب بوده است. در برخی از شرایط خریدهای درون برنامه ای به شیوه‌ای در بازی ارائه می‌شوند که بدون استفاده از آن‌ها تقریبا انجام بازی بعدی از مراحل خاص غیرممکن می‌شود. در این شرایط به واقع احساس خوبی به گیمر منتقل نمی‌شود. به صورت کلی خرید درون برنامه ای عاملی است که اغلب گیمرها تمایلی نسبت به انجام آن ندارند. اگر شما هم دوست ندارید بازی که در گوشی خود نصب می‌کنید شامل خرید درون برنامه ای باشد، باید از ابتدا این موضوع را بررسی کرده و نسبت به دانلود بازی های اندرویدی بدون خرید درون برنامه ای اقدام کنید.

هدف ما در این مقاله معرفی 15 نمونه از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای است. هیچ یک از بازی های اندرویدی که در این مقاله معرفی می‌شوند به منظور پیشرفت گیمر نیاز به صرف هزینه و انجام خرید درون برنامه ای نیستند. دقت داشته باشید که این بازی‌ها در حال حاضر بازی های اندرویدی بدون خرید درون برنامه ای محسوب می‌شوند. در پایان توضیحات هر یک از آن‌ها آیکون دانلودی ضمیمه شده که با کلیک بر روی آن به صفحه دانلود بازی در گوگل پلی استور (Google Play Store) منتقل می‌شوید. چنانچه در رابطه با هر یک از بازی های اندرویدی بدون خرید درون برنامه ای نامبرده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیرات سامسونگ

مجموعه بازی های اندرویدی رایگان AI Factory Limited

بازی های اندرویدی رایگان

مجموعه بازی های اندرویدی که توسط AI Factory Limited ارائه شده‌اند عموما به صورت تخته‌ای یا کارتی هستند. این بازی از دسته بازی های اندرویدی بدون خرید درون برنامه ای محسوب می‌شوند که برای انجام آن‌ها نیاز به قدرت پردازشی بالای دستگاه وجود ندارد. بنابراین بازی های AI Factory Limited را می‌توانید در هر گوشی اندرویدی انجام دهید. سری بازی های AI Factory Limited به صورت رایگان در گوگل پلی استور عرضه شده‌اند و شامل موارد بسیار متنوعی از قبیل شطرنج، سودوکو و… می‌شوند.

مراجعه به صفحه دانلود بازی های اندرویدی AI Factory Limited از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود AI Factory Limited از مایکت

بازی اندرویدی Bombing Bastards: Touch!

اگر تجربه استفاده از کنسول‌های بازی قدیمی نظیر سگا یا فامیلی گیم را داشته باشید، حتما بازی Bombing Bastards را در آن‌ها انجام داده‌اید. این بازی یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین بازی های چند ده پیش محسوب می‌شود. نسخه اندرویدی این بازی Bombing Bastards: Touch! نام دارد و سبک آن کاملا مشابه با سبک نسخه‌های قدیمی این بازی در کنسول‌های نامبرده شده است. این بازی در حال حاضر یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای محسوب می‌شود. شما در این بازی نقش یک موجود بمب گذار را ایفا می‌کنید که باید در بهترین مکان‌های ممکن از مسیر موجود بمب گذاری کرده و دشمنان خود را از بین ببرد. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی استور عرضه شده است.

دانلود بازی اندرویدی Bombing Bastards: Touch! از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود Bombing Bastards: Touch از مایکت

بازی اندرویدی Buff Knight

بازی Buff Knight هم یکی از بازی های اندرویدی بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود به شمار می‌رود. این بازی از نظر گرافیکی حرفی برای گفتن ندارد و گیمر در جریان آن نقش یک جنگجوی ساده و در حال دویدن را ایفا می‌کند. سبک بازی به نوعی شبیه به بازی های سبک نقش آفرینی هم هست اما با بازی های نقش آفرینی سه بعدی و پر گرافیکی که تصور می‌کنید تفاوت دارد. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی استور عرضه شده و می‌توانید نسبت به دانلود آن اقدام کنید.

دانلود بازی اندرویدی Buff Knight از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود Buff Knight از مایکت 

بازی اندرویدی Doom & Destiny

بازی Doom & Destiny هم یکی از دیگر از بازی های اندرویدی محسوب می‌شود که به صورت رایگان قابل دانلود بوده و شامل خریدهای درون برنامه‌ای نمی‌شود. البته نسخه‌ای از این بازی در برخی از مناطق ممکن است به منظور دانلود، کاربر را ملزم به پرداخت هزینه 2.99 دلار کند اما در هر صورت هیچ یک از نسخه‌های بازی Doom & Destiny شامل خرید درون برنامه ای نمی‌شوند. این بازی هم سبک نقش آفرینی را به همراه دارد اما از نظر گرافیکی حرف چندانی برای گفتن نداشته و یک بازی ساده و روان محسوب می‌شود. در این بازی بیش از 700 موقعیت مکانی مختلف، 500 آیتم متنوع، 200 جادو و قدرت متفاوت 300 دشمن مختلف به منظور مبارزه تعریف شده است. با این حال بازی Doom & Destiny از نظر گرافیکی چندان رضایت شما را جلب نخواهد کرد.

دانلود بازی اندرویدی Doom & Destiny از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود Doom & Destiny از مایکت

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران

بازی اندرویدی Fighting Tiger

بازی Fighting Tiger بی‌شک هم اکنون یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای موجود است. این بازی برخلاف اغلب سایر بازی‌های معرفی شده از نظر گرافیکی هم کیفیت مناسبی را ارائه می‌کند. این بازی سبک مبارزه‌ای را به همراه دارد و جزء بهترین بازی های اندرویدی مبارزه‌ای هم بوده است. در بازی Fighting Tiger شما باید به صورت همزمان با چند رقیب مبارزه کنید. این بازی شامل مد یا حالت‌های مختلفی می‌شود. نکته جالب توجه بعدی این بازی مربوط به رایگان بودن آن است. اگر تمایل دارید که یک بازی رایگان، بدون خرید درون برنامه ای با کیفیت مناسب را دانلود کنید، همین حالا با کلیک بر روی آیکون زیر نسبت به دانلود بازی Fighting Tiger وارد عمل شوید.

دانلود بازی اندرویدی Fighting Tiger از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود Fighting Tiger از مایکت

بازی اندرویدی GameStart 2015

بازی GameStart 2015 هم یکی دیگر از بازی های اندرویدی ساده، رایگان و بدون خرید درون برنامه این محسوب می‌شود که هم اکنون در گوگل پلی موجود بوده و قابل دانلود است. این بازی هم از جمله بازی‌هایی است که شباهت بسیار زیادی به بازی‌های قدیمی کنسول‌هایی نظیر سگا و فامیلی گیم دارد. در این بازی شخصیت‌ها و سلاح‌های مختلفی وجود دارند که گیمر می‌تواند از آن‌ها استفاده کند.بازی اندرویدی GameStart 2015 به صورت رایگان از گوگل پلی استور قابل دانلود است.

دانلود بازی اندرویدی GameStart 2015 از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود GameStart 2015 از مایکت

تعمیرات سامسونگ

بازی اندرویدی It’ A Space Thing

بازی It’ A Space Thing محصول سال 2016 است و یک بازی ساده به شمار می‌رود. در این بازی شما نقش یک تیرانداز را دارید و هدف شما از بین بردن تیرانداز موجود رو به رو است. بازی محیط بسیار ساده‌ای دارد و شما در بخش زیرین صفحه قرار می‌گیرد و تیرانداز رقیب در بخش فوقانی آن قرار دارد. این بازی از نظر گرافیکی حرفی برای گفتن ندارد اما بازی جذابیتی است که می‌تواند شما را سرگرم کند. بازی It’ A Space Thing به صورت رایگان قابل دانلود بوده و شامل خرید درون برنامه ای نمی‌شود.

دانلود بازی اندرویدی It’ A Space Thing از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود It’ A Space Thing از مایکت

بازی اندرویدی LEGO

بازی هم یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود در بازار به شمار می‌رود. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی استور عرضه شده است و سبک آن را می‌توان اکشن و ماجراجویی معرفی کرد. با این حال جنبه‌هایی از سبک بازی نقش آفرینی هم در آن مشاهده می‌شود. از نظر گرافیکی، بازی LEGO حالتی سه بعدی کارتونی دارد، بنابراین این بازی از نظر گرافیکی شما را ناامید نمی‌کند. در بازی LEGO سلاح‌ها، موقعیت‌های مکانی، شخصیت‌ها و مکانیسم‌های مختلفی وجود دارند که از آن‌ها لذت خواهید برد.

دانلود بازی اندرویدی LEGO از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود LEGO از مایکت

بیشتر بخوانید: تعمیرات سامسونگ گلکسی Note 8

بازی اندرویدی Mekorama

بازی Mekorama از بازی های اندرویدی نیست که شامل هیچ نوع خرید درون برنامه ای نشود! در این خرید درون برنامه ای ارائه شده اما گیمر به هیچ وجه مجبور به انجام این خریدها نیست و با صرف نظر از آن‌ها هم می‌تواند از بازی و مراحل مختلف آن لذت ببرد. بنابراین خریدهای درون برنامه ای بازی Mekorama هیچ خلالی در روند بازی ایجاد نمی‌کنند و دخل و تصرفی بر آن ندارند. این بازی شامل 50 مرحله مختلف می‌شود و سبک آن به صورت پازلی یا معمایی و فکری است. خوشبختانه برای دانلود بازی اندرویدی Mekorama نیازی به پرداخت هزینه خاصی ندارید.

دانلود بازی اندرویدی Mekorama از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود Mekorama از مایکت

بازی اندرویدی  NOVA 3: Freedom Edition

شاید بتوان بازی NOVA 3: Freedom Edition را به عنوان بهترین بازی این لیست خطاب کرد! بازی NOVA 3: Freedom Edition به صورت بدون تردید هم اکنون یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای موجود به شمار می‌رود. سبک بازی به صورت تیراندازی و اکشن است و گرافیک بازی بسیار عالی محسوب می‌شود. این بازی را می‌توانید به صورت رایگان از گوگل پلی استور دانلود کنید. بازی NOVA 3: Freedom Edition همچنین شامل حالت مولتی پلیر هم می‌شود که در این شرایط 12 گیمر قادر به انجام همزمان این بازی خواهند بود.

دانلود بازی اندرویدی NOVA 3: Freedom Edition از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

بازی اندرویدی Quizoid

بازی های اندرویدی رایگان

یکی دیگری از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود، بازی Quizoid محسوب می‌شود. این بازی به سنجش دانش و توانایی‌های شما در زمینه‌های مختلف می‌پردازد. در این راستا سوالاتی مطرح می‌‌شود که باید به آن‌ها پاسخ دهید. در واقع بازی Quizoid مربوط به انجام کوئیزهای مختلف در موضوعات متنوع است. در بازی Quizoid بیش از 6000 نوع سوال وجود دارد و 17 موضوع یا تاپیک مختلف برای سوالات این بازی در نظر گرفته شده است. کاملا مشخص است که به منظور لذت بردن از بازی Quizoid باید زبان انگلیسی شما قوی باشد.

دانلود بازی اندرویدی Quizoid از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

بیشتر بخوانید: تعویض گلس یا شیشه ال سی دی S9 سامسونگ

بازی اندرویدی Remixed Pixel Dungeon

بازی های اندرویدی رایگان

بازی Remixed Pixel Dungeon هم خرید درون برنامه ای دارد اما برای پیشروی در بازی و فتح آن به هیچ عنوان ملزم به استفاده از آن‌ها نخواهید بود. به بیان دیگر خریدهای درون برنامه بازی Remixed Pixel Dungeon چندان تاثیری بر روی روند بازی ندارند. همانطور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، بازی Remixed Pixel Dungeon از نظر گرافیکی حرفی برای گفتن ندارد. سبک بازی به صورت نقش آفرینی است و جریان آن شما باید شخصی خود را قدرتمند کنید و می‌توانید از سلاح‌های مختلفی استفاده کنید. این بازی به صورت رایگان در گوگل پلی استور عرضه شده است.

دانلود بازی اندرویدی Remixed Pixel Dungeon از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

مجموعه بازی های اندرویدی رایگان Cube Escape

مجموعه بازی های اندرویدی Cube Escape به صورت رایگان از گوگل پلی استور قابل دانلود هستند و خریدهای درون برنامه ای را شامل نمی‌شوند. تمام بازی های Cube Escape بازی های فکری و معمایی محسوب می‌شوند که ذهن گیمر را به چالش می‌کشند. تنوع مجموعه بازی های Cube Escape بسیار زیاد است اما تمامی آن‌ها رایگان و بدون خرید درون برنامه ای هستند.

مراجعه به صفحه دانلود مجموعه بازی های اندرویدی Cube Escape از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود Cube Escape از مایکت

تعمیرات سامسونگ

بازی اندرویدی Stickman Dismounting

بازی Stickman Dismounting شاید محیطی ساده را به همراه داشته باشد اما به واقع بازی جالب و متفاوتی است. در این بازی هدف شما از بین بردن و متلاشی کردن یک آدمک با استفاده از ابزارها و روش‌های خلاقانه است. بازی Stickman Dismounting به صورت رایگان در گوگل پلی استور عرضه شده و شامل خرید درون برنامه ای نمی‌شود. این بازی بدون تردید یکی از بهترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود در گوگل پلی استور است. توصیه می‌کنیم این بازی جالب و کم حجم را از دست ندهید.

دانلود بازی اندرویدی Stickman Dismounting از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

دانلود Stickman Dismounting از مایکت

بیشتر بخوانید: تعمیر یا تعویض ال سی دی S20 سامسونگ – G980

بازی اندرویدی Survive

بازی های اندرویدی رایگان

همانطور که از نام این بازی مشخص است، هدف شما در بازی Survive بقا و تلاش برای زنده ماندن است. شما باید در جریان بازی به منظور بازگشت به شهر خود موارد و موضوعات متنوعی را تحت نظر داشته و به شکل دقیقی مدیریت کنید. بازی Survive می‌تواند یکی از جذاب‌ترین بازی های اندرویدی رایگان و بدون خرید درون برنامه ای کنونی موجود در گوگل پلی استور باشد. این بازی گرافیک روانی داشته و حجم چندان بالایی ندارد.

دانلود بازی اندرویدی Survive از گوگل پلی استور:

بازی های اندرویدی رایگان

 

 

بیشتر بخوانید:

iPhone XR قطعات

دوربین سلفی آیفون 8

تاچ ال سی دی آیفون X

دانلود Survive از مایکت

تعمیرات موبایل

منبع androidauthority

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments