معرفی و دانلودبرنامه شهربین – اطلاع رسانی رویداد ها

برنامه شهربین

اگر به دنبال یک برنامه کاربردی و مناسب برای اطلاع از رویدادهای شهرهای ایران هستید، برنامه شهربین یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی برنامه شهربین بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن شهربین

اپلیکیشن شهربین این امکان را فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند از رویدادهای شهر خود و سایر شهرهای ایران مطلع شوند. اپلیکیشن مذکور برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و اطلاعات کاملی در رابطه با هر یک رویدادها در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

از دیگر قابلیت های اپلیکیشن شهربین می‌توان به امکان ثبت و به اشتراک گذاری رویداد توسط کاربران اشاره کرد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به معرفی و بررسی اپلیکیشن شهربین بپردازیم. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

معرفی برنامه شهربین

همانطور که پیش از این هم اشاره داشتیم، برنامه شهربین تنها برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. پس از نصب برنامه مذکور بر روی دستگاه اندرویدی از شما خواسته می‌شود تا شهر مورد نظر خود را جهت نمایش رویدادها انتخاب کنید. بدین ترتیب لیستی از رویدادهای شهر مورد نظر در صفحه اصلی برنامه نمایان می‌شود.

برنامه شهربین

کاربران می‌توانند با مراجعه به تب دسته‌بندی به دسته‌بندی رویدادهای فرهنگی هنری، علمی آموزشی، مذهبی خیریه و غیره دسترسی داشته باشند.

برنامه شهربین

با انتخاب هر یک از رویدادها به اطلاعات کاملی نظیر توضیحات، زمان و مکان برگزاری رویداد مورد نظر دسترسی خواهید داشت. برنامه شهربین قابلیت به اشتراک گذاری اطلاعات رویدادها را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است.

برنامه شهربین

یکی از اصلی‌ترین قابلیت های برنامه شهربین مربوط به امکان ثبت رویداد توسط کاربران می‌شود. کاربران اپلیکیشن شهربین می‌توانند با لمس گزینه رویداد جدید در گوشه بالا و سمت چپ صفحه نسبت به ثبت رویداد در این برنامه اقدام نمایند.

برنامه شهربین

با لمس آیکون به شکل سه خط در گوشه بالا و سمت راست صفحه منوی برنامه شهربین نمایان می‌شود که امکان تغییر شهر و مشاهده رویدادهای سایر شهرها از طریق این منو فراهم آمده است.

برنامه شهربین

بیشتر بخوانید:  تعمیر گلس شکسته

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی برنامه شهربین پرداختیم. با استفاده از آیکون دانلود ضمیمه شده در انتهای این مطلب قادر به دانلود برنامه مذکور خواهید بود. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید.

نقاط قوت:

  • نمایش اطلاعات کامل رویدادها
  • دسته‌بندی رویدادها
  • امکان به اشتراک گذاری اطلاعات رویدادها
  • امکان ثبت رویداد

نقاط ضعف:

  • عدم امکان افزودن رویداد به لیست علاقه‌مندی ها

بیشتر بخوانید:

تاچ ال سی دی آیفون 8 پلاس

تاچ ال سی دی آیفون ایکس

قطعات آیفون اس ای

تعمیرات موبایل

 شهربین - رویدادهای شهر همراه شما
نام شهربین - رویدادهای شهر همراه شما
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید
سازنده آریا شبکه پرداز

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments