تعمیرات اپل

برنامه اسنپ فود (SnappFood) این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند به لیستی از رستوران های شهر خود دسترسی داشته باشند و نسبت به سفارش آنلاین غذا از رستوران دلخواه خود اقدام نمایند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی برنامه اسنپ فود (SnappFood) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن اسنپ فود یا SnappFood

اپلیکیشن اسنپ فود (SnappFood) جزو بهترین سرویس های آنلاین سفارش غذا به شمار می‌رود که در گذشته با نام زود فود به فعالیت می‌پرداخت. این تغییر نام به خاطر ترکیب شدن برنامه اسنپ با زودفود می‌باشد. ازین پس برنامه زودفود با نام اسنپ‌فود شناخته می‌شود. در حال حاضر کاربران بسیاری از شهرها از جمله تهران، کرج، مشهد، رشت، تبریز و غیره قادر به استفاده از خدمات ارائه شده توسط این اپلیکیشن هستند.

اپلیکیشن SnappFood (اسنپ فود) قابلیت های بسیاری را در اختیار کاربران خود قرار داده که از جمله آن‌ها می‌توان به نمایش رستوران های اطراف کاربر، امکان ثبت نظر و امتیاز دهی به رستوران و پرداخت اعتباری و نقدی هزینه سفارش اشاره کرد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به بررسی و معرفی اپلیکیشن اسنپ فود (SnappFood) بپردازیم. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی برنامه اسنپ فود (SnappFood)

برنامه اسنپ فود (SnappFood) برای سیستم عامل های اندروید، آی او اس و ویندوز عرضه شده است. پس از نصب و اجرای برنامه مذکور از شما خواسته می‌شود تا شهر خود را جهت نمایش رستوران ها انتخاب کنید. همچنین قابلیت جستجو نام محله و یا رستوران مورد نظر نیز در اختیار کاربران قرار داده شده است. از سوی دیگر کاربران می‌توانند با لمس آیکون موجود در قسمت انتهایی صفحه به لیستی از رستوران های اطراف خود دسترسی داشته باشند.

برنامه اسنپ فود (SnappFood)

پس از انتخاب شهر، لیستی از رستوران های شهر مورد نظر نمایان می‌شود. در صورتی که به دنبال یک رستوران خاص هستید، می‌توانید از طریق کادر موجود در قسمت فوقانی صفحه به جستجو آن بپردازید.

برنامه اسنپ فود (SnappFood)

برنامه SnappFood (اسنپ فود) قابلیت فیلتر کردن نتایج جستجو را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است. با لمس آیکون موجود در گوشه بالا و سمت چپ صفحه قادر به فیلتر کردن نتایج جستجو و یا تغییر ترتیب نمایش رستوران ها خواهید بود.

برنامه اسنپ فود (SnappFood)

به منظور مشاهده و سفارش غذا تنها کافیست تا رستوران مورد نظر خود را انتخاب کنید. با لمس آیکون های موجود در گوشه بالا و سمت چپ صفحه امکان به اشتراک گذاری اطلاعات رستوران و یا افزودن رستوران به لیست علاقه‌مندی‌ها فراهم می‌آید.

برنامه اسنپ فود (SnappFood)

از سوی دیگر با به مراجعه به بخش اطلاعات به اطلاعاتی نظیر ساعت کاری، هزینه ارسال و موقعیت رستوران بر روی نقشه دسترسی خواهید داشت. در نهایت کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش نظرات از امتیازات و دیدگاه های سایر کاربران در رابطه با رستوران مورد نظر خود مطلع شوند و یا تصاویر ارسالی توسط کاربران را مشاهده کنند.

برنامه اسنپ فود (SnappFood)

از دیگر قابلیت های برنامه اسنپ فود (SnappFood) می‌توانند امکان پرداخت هزینه سفارش به صورت آنلاین، اعتباری و یا نقدی اشاره کرد.

برنامه اسنپ فود (SnappFood)

در نهایت با لمس آیکون به شکل سه خط در گوشه بالا و سمت راست صفحه منوی برنامه اسنپ فود (SnappFood) نمایان خواهد شد که از طریق این منو به سایر امکانات برنامه مذکور نظیر دسترسی به لیست سفارشات، افزایش اعتبار، رستوران های مورد علاقه و غیره دسترسی خواهید داشت.

برنامه اسنپ فود (SnappFood)

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی برنامه اسنپ فود (SnappFood) پرداختیم. با استفاده از آیکون های دانلود ضمیمه شده در انتهای این مطلب قادر به دانلود برنامه مذکور خواهید بود. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید.

نقاط قوت:

  • نمایش رستوران های اطراف کاربر
  • امکان ثبت نظر و امتیاز دهی به رستوران
  • امکان به اشتراک گذاری اطلاعات رستوران
  • امکان افزودن رستوران به لیست علاقه‌مندی‌ها
  • امکان پرداخت نقدی و اینترنتی هزینه
  • قابلیت فیلتر کردن نتایج جستجو

نقاط ضعف:

  • این برنامه تقریبا نقطه ضعفی ندارد

تعمیرات موبایل

اسنپ فود (زودفود)
نام اسنپ فود (زودفود)
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید و iOS
سازنده زودفود
برچسب‌ها: آموزش اپلیکیشن SnappFood آموزش اپلیکیشن ZoodFood آموزش اپلیکیشن اسنپ فود آموزش اپلیکیشن زود فود آموزش برنامه SnappFood آموزش برنامه ZoodFood آموزش برنامه اسنپ فود آموزش برنامه زود فود اپلیکیشن SnappFood اپلیکیشن ZoodFood اپلیکیشن اسنپ فود اپلیکیشن زود فود استفاده از اپلیکیشن SnappFood استفاده از اپلیکیشن ZoodFood استفاده از اپلیکیشن اسنپ فود استفاده از اپلیکیشن زود فود استفاده از برنامه SnappFood استفاده از برنامه ZoodFood استفاده از برنامه اسنپ فود استفاده از برنامه زود فود بررسی اپلیکیشن بررسی اپلیکیشن SnappFood بررسی اپلیکیشن ZoodFood بررسی اپلیکیشن اسنپ فود بررسی اپلیکیشن زود فود بررسی برنامه بررسی برنامه SnappFood بررسی برنامه ZoodFood بررسی برنامه اسنپ فود بررسی برنامه زود فود برنامه SnappFood برنامه ZoodFood برنامه اسنپ فود برنامه زود فود دانلود اپلیکیشن SnappFood دانلود اپلیکیشن ZoodFood دانلود اپلیکیشن اسنپ فود دانلود اپلیکیشن زود فود دانلود برنامه SnappFood دانلود برنامه ZoodFood دانلود برنامه اسنپ فود دانلود برنامه زود فود راهنمای اپلیکیشن SnappFood راهنمای اپلیکیشن ZoodFood راهنمای اپلیکیشن اسنپ فود راهنمای اپلیکیشن زود فود راهنمای برنامه SnappFood راهنمای برنامه ZoodFood راهنمای برنامه اسنپ فود راهنمای برنامه زود فود معرفی اپلیکیشن معرفی اپلیکیشن SnappFood معرفی اپلیکیشن ZoodFood معرفی اپلیکیشن اسنپ فود معرفی اپلیکیشن زود فود معرفی برنامه معرفی برنامه SnappFood معرفی برنامه ZoodFood معرفی برنامه اسنپ فود معرفی برنامه زود فود نقد اپلیکیشن SnappFood نقد اپلیکیشن ZoodFood نقد اپلیکیشن اسنپ فود نقد اپلیکیشن زود فود نقد برنامه SnappFood نقد برنامه ZoodFood نقد برنامه اسنپ فود نقد برنامه زود فود نقد و بررسی اپلیکیشن SnappFood نقد و بررسی اپلیکیشن ZoodFood نقد و بررسی اپلیکیشن اسنپ فود نقد و بررسی اپلیکیشن زود فود نقد و بررسی برنامه SnappFood نقد و بررسی برنامه ZoodFood نقد و بررسی برنامه اسنپ فود نقد و بررسی برنامه زود فود

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر