ارور Phone Password Flood تلگرام چیست و چگونه برطرفش کنیم؟

ارور Phone Password Flood تلگرام

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در حین تلاش به منظور ورود به اکانت تلگرام خود با ارور Phone Password Flood مواجه شده باشید و ندانید که دلیل نمایش این ارور چیست! در این مقاله قصد داریم که دلیل ارائه ارور Phone Password Flood تلگرام و راه حل برطرف کردن آن را به شما عزیزان آموزش دهیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

مقدمه‌ای در رابطه با ارور Phone Password Flood تلگرام

ارور Phone Password Flood یکی از ارورهایی است که به تازگی تعداد زیادی از کاربران تلگرام در رابطه با آن سوال می‌کنند. در نظر داشته باشید که این ارور با ارور Phone Number Flood تفاوت دارد و ناشی از مسئله متفاوتی است. موبایل کمک پیش‌تر در مقاله رفع مشکل Phone Number Flood در تلگرام به طور دقیق راهنمای رفع این ارور را ارائه کرده بود، اما حال نوبت به ارور Phone Password Flood می‌رسد.

ارور Phone Password Flood تلگرام

ارور Phone Password Flood تلگرام در حالت فارسی با مضمون “متاسفانه، تعداد تلاش‌های ناموفق برای وارد کردن رمز شما به بیش از حد مجاز رسیده. لطفا بعدا تلش نمایید!” نمایش داده می‌شود. بنابراین اگر در تلگرام فارسی خود با این پیغام خطا مواجه شدید، در واقع با همان ارور Phone Password Flood مواجه هستید. در ادامه مقاله دلیل بروز این ارور و مشکل اتصال تلگرام را شرح خواهیم داد و به راه حل برطرف کردن این مشکل هم اشاره می‌کنیم. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

دلیل نمایش ارور Phone Password Flood و راه حل آن

ارور Phone Password Flood تلگرام با قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای ارتباط مستقیمی دارد. تایید هویت دو مرحله‌ای قابلیتی است که می‌توانید با استفاده از آن ضریب امنیت اکانت تلگرام خود را افزایش داده و از ورود افراد ناشناس به اکانت خود جلوگیری نمایید. هنگامی که این قابلیت برای اکانت تلگرام شما فعال باشد، اگر قصد ورود به اکانت خود را داشته باشید باید دو مرحله مختلف را به منظور تایید هویت خود طی کنید. به عنوان مثال یکی از مراحل شامل وارد کردن کد تاییدی می‌شود که به شماره مد نظرتان ارسال شده و مرحله بعدی مربوط به وارد کردن کد تاییدی می‌شود که در حین فعال کردن قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای آن را انتخاب کرده بودید.

ارور Phone Password Flood تلگرام

حال اگر شما در وارد کردن کد تاییدی که در مرحله دوم تشخیص هویت اکانت تلگرام انتخاب کرده بودید، چند بار اشتباه کنید، ارور Phone Password Flood نمایان می‌شود. بنابراین ارور Phone Password Flood تلگرام پیغام خطای امنیتی محسوب می‌شود که با وارد کردن اشتباه پسورد تایید هویت دو مرحله‌ای اکانت تلگرام ارتباط دارد. بنابراین اگر می‌خواهید که برای ورود به اکانت تلگرمی که تایید هویت دو مرحله‌ای در آن فعال است دچار مشکل نشوید باید با دقت کافی عمل کنید و کد تایید مرحله دوم ورود به اکانت با با دقت کامل وارد نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

متاسفانه اغلب کاربرانی که با ارور Phone Password Flood تلگرام مواجه می‌شوند بنا به دلایل خاصی نمی‌دانند یا به خاطر ندارند که قابلیت تایید هویت دو مرحله‌ای برای اکانت تلگرام آن‌ها است. به این صورت هنگامی که با مرحله وارد کردن کد تایید دوم اکانت رو به رو می‌شوند به اشتباه باز هم کد تایید مرحله اول که برایشان پیامک شده را وارد می‌نمایند. این موضوع سبب می‌شود که سریعا با ارور Phone Password Flood یا “متاسفانه، تعداد تلاش‌های ناموفق برای وارد کردن رمز شما به بیش از حد مجاز رسیده. لطفا بعدا تلش نمایید!” شوند. بنابراین ارور Phone Password Flood ارتباط مستقیمی با اشتباه وارد کردن پسورد تایید هویت دو مرحله‌ای اکانت تلگرام دارد.

اما چطور می‌توانیم پس از مواجه شدن با این ارور نسبت به رفع یا حل آن اقدام کنیم؟ متاسفانه تنها راه حل رفع مشکل Phone Password Flood صبر کردن است. شما به منظور برطرف کردن ارور Phone Password Flood باید 24 ساعت صبر کنید و سپس بار دیگر به منظور ورود به اکانت تلگرام خود تلاش نمایید و اینبار حتما دقت کنید که کدهای تایید صحیحی را در دو مرحله تایید هویت اکانت وارد نمایید. بنابراین اگر با ارور Phone Password Flood تلگرام مواجه شدید، تنها راه حل پیش رویتان صبر کردن است.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به شرح ارور Phone Password Flood تلگرام و روش برطرف کردن آن پرداختیم. فراموش نکنید که کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک دائما آماده خدمات‌رسانی و راهنمایی شما عزیزان هستند. بنابراین هر زمان که نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

قیمت باتری iPhone 6

ال سی دی Samsung A8 Plus 2018

قطعات A71

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (52)

guest
52 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
فاطمه جعفری
فاطمه جعفری
3 سال گذشته

سلام خیلی ممنون من ۲۴ ساعت صبر میکنم ببینم چه اتفاقی می افتد

محمد حسین
محمد حسین
5 سال گذشته

چجوری وصل میشه

Mobiw
Mobiw
5 سال گذشته

من با هرخطی میزنم میگه بیش از حد تلاش کردین به خودتان استراحت دهید من باید چیکار کنممممم منون میشم کمکم کنید

لیلا
لیلا
5 سال گذشته

سلام.تلگرامم وازگوشی پاک گردم.یعنی حذف ازنصب.حالا ک مبخوام نصب کنم.همش میگه.زیاد تلاش کردبد.۲۴ساعتم گذشته.چیکار کنم

محمد حسینی
محمد حسینی
5 سال گذشته

سلام من وارد تلگرام شدم شماره زدم ولی کد نیامده الان شماره را زدم نوشته بعد چند لحظه تلاش فرماید لطفا رسیدگی میکنید کمک میکنی