×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

آموزش اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مودگیمز)

اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames

یکی از کارهای جالبی که با استفاده از ربات ایکس مود گیمز (Xmodgames) می‌توانید در بازی کلش انجام دهید، مربوط به اتک آزمایشی یا تستی می‌شود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز)

ایکس مود گیمز یا همان Xmodgames رباتی است که با استفاده از آن می‌توانید در بازی هایی همچون کلش اف کلنز (Clash of Clans) به قابلیت های جالب و البته غیرقانونی و هک مانند دست پیدا کنید. برای آشنایی با نحوه استفاده از این ربات توصیه می‌کنیم که حتما مقاله راهنمای جامع کار با Xmodgames در کلش اف کلنز (ایکس مورد گیمز) را مطالعه کنید.

یکی از قابلیت های پر کاربردی که xmodgame در اختیارمان قرار می‌دهد، اتک آزمایشی است. در این مقاله قصد داریم به آموزش اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

انجام اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز)

به منظور انجام یک حمله یا اتک آزمایشی با استفاده از ربات ایکس مود گیم در بازی کلش اف کلنز، مراحل زیر را طی کنید:

  • از طریق xmodgames بزی کلش اف کلنز را اجرا کنید.
  • آیکون ربات را از لبه سمت راست صفحه نمایش انتخاب کنید تا منوی ایکس مود گیم نمایان شود.

اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames

  • گزینه Xmod را انتخاب کنید.

اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames

  • گزینه Sandbox Attack را انتخاب و آن را به حالت ON یا فعال منتقل کنید. دقت داشته باشید که سایر گزینه ها در این مرحله حالت OFF یا غیر فعال را ارائه می‌کنند.
  • گزینه Set Targets Castle Troops را انتخاب کنید و نیروهایی که تمایل دارید در تک آزمایشی در کلن کسل (Clan Castle) دشمن حضور داشته باشند را مشخص کنید. اگر تمایل ندارید که هیچ نیرویی از کلن کسل حریف وارد نبرد شود، از انجام تنظیمات این گزینه صرف نظر کنید.

اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames

  • گزینه Set Own Troops را انتخاب کنید و نیروهایی که تمایل دارید به عنوان نیرو های خودتان در اتک آزمایشی شرکت داشته باشند را مشخص کنید. دقت داشته باشید که اتک آزمایشی است پس برای ساخت نیرو ها نیازی به صرف زمان یا هزینه نخواهید داشت.

اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames

  • برای حمله کردن آزمایشی به دهکده ها کافیست که در کلن وار گزینه Scout را انتخاب کنید یا مانند حالت عادی به جستجوی دهکده ها بپردازید. طبیعی است که انجام یک حمله آزمایشی هیچ امتیاز و لوتی را برایتان به همراه نخواهد داشت.

به همین سادگی با استفاده از ربات ایکس مود گیمز (Xmodgames) می‌توانید یک حمله یا اتک آزمایشی را تجربه کنید. انجام اتک آزمایشی در کلش اف کلنز (Clash of Clans) می‌تواند کمک به سزایی در بهبود عملکرد شما در اتک های واقعی و کسب امتیاز بیشتر کند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه انجام اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

برچسب‌ها آموزش اتک آزمایشی در کلش اف کلنزآموزش اتک آزمایشی کلش با Xmodgamesآموزش اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمآموزش اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمزآموزش اتک تستی کلش با xmodgamesآموزش اتک تستی کلش با ایکس مود گیمآموزش حمله آزمایشی کلش با xmodgamesآموزش حمله تستی کلش با xmodgamesاتک آزمایشی در کلش اف کلنزاتک آزمایشی کلش با Xmodgamesاتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیماتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمزاتک تستی کلش با xmodgamesاتک تستی کلش با ایکس مود گیمچگونگی اتک آزمایشی کلش با Xmodgamesچگونگی اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمزحمله آزمایشی کلش با xmodgamesحمله تستی کلش با xmodgamesدادن اتک آزمایشی در کلش اف کلنزراهنمای اتک آزمایشی در کلش اف کلنزراهنمای اتک آزمایشی کلش با Xmodgamesراهنمای اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمزراهنمای اتک تستی کلش با ایکس مود گیمراهنمای حمله تستی کلش با xmodgamesروش اتک آزمایشی در کلش اف کلنزروش اتک آزمایشی کلش با Xmodgamesروش اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمزروش اتک تستی کلش با xmodgamesروش حمله آزمایشی کلش با xmodgamesزدن اتک آزمایشی در کلش اف کلنززدن اتک تستی کلش با ایکس مود گیمشوه اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمشیوه اتک آزمایشی در کلش اف کلنزشیوه اتک آزمایشی کلش با Xmodgamesشیوه اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمزشیوه اتک تستی کلش با xmodgamesشیوه حمله آزمایشی کلش با xmodgamesنحوه اتک آزمایشی در کلش اف کلنزنحوه اتک آزمایشی کلش با Xmodgamesنحوه اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمنحوه اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمزنحوه اتک تستی کلش با xmodgamesنحوه اتک تستی کلش با ایکس مود گیمنحوه حمله آزمایشی کلش با xmodgamesنحوه حمله تستی کلش با xmodgames
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید