تعمیرات اپل

یکی از کارهای جالبی که با استفاده از ربات ایکس مود گیمز (Xmodgames) می‌توانید در بازی کلش انجام دهید، مربوط به اتک آزمایشی یا تستی می‌شود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز)

ایکس مود گیمز یا همان Xmodgames رباتی است که با استفاده از آن می‌توانید در بازی هایی همچون کلش اف کلنز (Clash of Clans) به قابلیت های جالب و البته غیرقانونی و هک مانند دست پیدا کنید. برای آشنایی با نحوه استفاده از این ربات توصیه می‌کنیم که حتما مقاله راهنمای جامع کار با Xmodgames در کلش اف کلنز (ایکس مورد گیمز) را مطالعه کنید.

یکی از قابلیت های پر کاربردی که xmodgame در اختیارمان قرار می‌دهد، اتک آزمایشی است. در این مقاله قصد داریم به آموزش اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

انجام اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز)

به منظور انجام یک حمله یا اتک آزمایشی با استفاده از ربات ایکس مود گیم در بازی کلش اف کلنز، مراحل زیر را طی کنید:

 • از طریق xmodgames بزی کلش اف کلنز را اجرا کنید.
 • آیکون ربات را از لبه سمت راست صفحه نمایش انتخاب کنید تا منوی ایکس مود گیم نمایان شود.

اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames

 • گزینه Xmod را انتخاب کنید.

اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames

 • گزینه Sandbox Attack را انتخاب و آن را به حالت ON یا فعال منتقل کنید. دقت داشته باشید که سایر گزینه ها در این مرحله حالت OFF یا غیر فعال را ارائه می‌کنند.
 • گزینه Set Targets Castle Troops را انتخاب کنید و نیروهایی که تمایل دارید در تک آزمایشی در کلن کسل (Clan Castle) دشمن حضور داشته باشند را مشخص کنید. اگر تمایل ندارید که هیچ نیرویی از کلن کسل حریف وارد نبرد شود، از انجام تنظیمات این گزینه صرف نظر کنید.

اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames

 • گزینه Set Own Troops را انتخاب کنید و نیروهایی که تمایل دارید به عنوان نیرو های خودتان در اتک آزمایشی شرکت داشته باشند را مشخص کنید. دقت داشته باشید که اتک آزمایشی است پس برای ساخت نیرو ها نیازی به صرف زمان یا هزینه نخواهید داشت.

اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames

 • برای حمله کردن آزمایشی به دهکده ها کافیست که در کلن وار گزینه Scout را انتخاب کنید یا مانند حالت عادی به جستجوی دهکده ها بپردازید. طبیعی است که انجام یک حمله آزمایشی هیچ امتیاز و لوتی را برایتان به همراه نخواهد داشت.

به همین سادگی با استفاده از ربات ایکس مود گیمز (Xmodgames) می‌توانید یک حمله یا اتک آزمایشی را تجربه کنید. انجام اتک آزمایشی در کلش اف کلنز (Clash of Clans) می‌تواند کمک به سزایی در بهبود عملکرد شما در اتک های واقعی و کسب امتیاز بیشتر کند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه انجام اتک آزمایشی در کلش اف کلنز با xmodgames (ایکس مود گیمز) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش اتک آزمایشی در کلش اف کلنز آموزش اتک آزمایشی کلش با Xmodgames آموزش اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیم آموزش اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمز آموزش اتک تستی کلش با xmodgames آموزش اتک تستی کلش با ایکس مود گیم آموزش حمله آزمایشی کلش با xmodgames آموزش حمله تستی کلش با xmodgames اتک آزمایشی در کلش اف کلنز اتک آزمایشی کلش با Xmodgames اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیم اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمز اتک تستی کلش با xmodgames اتک تستی کلش با ایکس مود گیم چگونگی اتک آزمایشی کلش با Xmodgames چگونگی اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمز حمله آزمایشی کلش با xmodgames حمله تستی کلش با xmodgames دادن اتک آزمایشی در کلش اف کلنز راهنمای اتک آزمایشی در کلش اف کلنز راهنمای اتک آزمایشی کلش با Xmodgames راهنمای اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمز راهنمای اتک تستی کلش با ایکس مود گیم راهنمای حمله تستی کلش با xmodgames روش اتک آزمایشی در کلش اف کلنز روش اتک آزمایشی کلش با Xmodgames روش اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمز روش اتک تستی کلش با xmodgames روش حمله آزمایشی کلش با xmodgames زدن اتک آزمایشی در کلش اف کلنز زدن اتک تستی کلش با ایکس مود گیم شوه اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیم شیوه اتک آزمایشی در کلش اف کلنز شیوه اتک آزمایشی کلش با Xmodgames شیوه اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمز شیوه اتک تستی کلش با xmodgames شیوه حمله آزمایشی کلش با xmodgames نحوه اتک آزمایشی در کلش اف کلنز نحوه اتک آزمایشی کلش با Xmodgames نحوه اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیم نحوه اتک آزمایشی کلش با ایکس مود گیمز نحوه اتک تستی کلش با xmodgames نحوه اتک تستی کلش با ایکس مود گیم نحوه حمله آزمایشی کلش با xmodgames نحوه حمله تستی کلش با xmodgames

خبرنامه

نظرات کاربران (2)

ارسال نظر

  میخاهیم با ربات واقعی اتک بزنیم چکار کنیم
  رباط را چطوری به ما میدید

  سلام خسته نباشید سوالی ازتون داشتم اگه بخوایم طوری اتک بزنیم که آزمایشی نباشه و لوت و منابع غارت کنیم چکار باید کرد؟ ممنون میشم جواب بدین