تعمیرات اپل

اپل هر ساله با معرفی آیفون‌های جدید، قابلیتی جدید نیز به دوربین آن‌ها اضافه می‌کند. امسال با معرفی آیفون 6S و آیفون 6S پلاس قابلیتی به نام Live Photos یا تصاویر زنده معرفی شد. یک تصویر زنده (live photo) شامل 1.5 ثانیه فیلم، یک عکس، و 1.5 ثانیه فیلم دیگر است. در ادامه روش غیر فعال سازی این قابلیت توضیح داده خواهد شد. با موبایل کمک همراه باشید.

چگونه Live Photos را در آیفون 6S و آیفون 6S Plus غیر فعال کنیم

نتیجه نهایی در نگاه اول یک تصویر ساده است، اما با لمس آن می‌توانید 3 ثانیه ویدیو مربوط به همان لحظه را مشاهده کنید. این ویژگی در حالت پیش‌فرض روشن است اما می‌توانید به آسانی آن را خاموش کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 6s اپل در موبایل کمک

چگونه Live Photos را در آیفون 6S و آیفون 6S Plus غیر فعال کنیم

وقتی برنامه دوربین را در آیفون خود اجرا می‌کنید، در بالای صفحه می‌توانید یک آیکون دایره‌ای شکل زرد (یا طلایی) رنگ ببینید. این نشان دهنده فعال بودن تصاویر زنده (Live Photos) در آیفون شماست. برای خاموش کردن آن کافیست آن را لمس کنید تا رنگ آن به سفید تغییر کند. به همین سادگی Live Photosغیر فعال شد. برای فعال­سازی دوباره آن نیز همین مراحل را تکرار کنید.تعمیرات اپل

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون 6s پلاس اپل در موبایل کمک

چگونه Live Photos را در آیفون 6S و آیفون 6S Plus غیر فعال کنیم

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

اما اگر با آیفون خود عکسی گرفتید و فراموش کردید Live Photos را خاموش کنید چه باید کرد؟ شما می توانید با ویرایش آن تصویر در دستگاه iOS خود بخش ویدیو را حذف کنید. هنگام مشاهده یک تصویر زنده، Edit را لمس کنید و تغییری در تصویر بدهید. همانطور که در تصویر می بینید با ایجاد هر تغییری در تصویر اخطار حذف بخش ویدیو آن نشان داده می شود. البته استفاده از Magic wand که به صورت خودکار تصاویر را بهینه می‌کند باعث حذف ویدیو نمی‌شود.

تعمیرات موبایل

منبع cnet
برچسب‌ها: apple ios آیفون اپل

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر