تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ (j5 (2017 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

تعمیر LCD و تاچ گوشی گلکسی جی 5 2017 سامسونگ (Samsung Galaxy J5 2017) از تعمیرات حساس و مهم این اسمارتفون است که نیاز به دقت بالایی دارد. با خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 را با بهترین کیفیت و قیمت انجام دهید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این تعمیر صحبت خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

تعویض ال سی دی سامسونگ Galaxy J5 2017

در اغلب مواقعی که در عملکرد ال سی دی یا تاچ گوشی سامسونگ گلکسی J5 2017 اختلالی به وجود می‌آید کاربر ملزم به تعویض کامل تاچ و LCD گوشی خواهد شد. هر زمان یکی از این دو قطعه بنا به هر دلیل درست کار نکنند راهی جز تعویض ال سی دی و تاچ نخواهید داشت. به عنوان مثال تصور کنید گوشی از دست شما افتاده و با زمین برخورد کرده و این برخورد سبب شده ال سی دی گوشی از کار بیفتد یا بخشی از آن سیاه شود یا ال سی دی گوشی کار کند اما تاچ آن در قبال دستورات لمسی شما هیچ عکس العملی از خود نشان ندهد. در اینگونه مواقع فقط با تعویض LCD می‌توان مشکل را برطرف کرد. چیزی در حدود 80 درصد درخواست های تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 به تعویض LCD منتهی می‌شود. اما برای تعویض ال سی دی این گوشی باید به نکات خاصی توجه نمایید که سعی می‌کنیم مهم ترین آن ها را عنوان کنیم:

  • تجربه و کیفیت عملکرد تعمیرکار: تعمیرکاری که برای انجام تعمیرات به نزد او مراجعه می‌کنید و قرار است تعویض ال سی دی گوشی شما را انجام دهد باید فردی با تجربه بوده و در حوزه تعمیرات تخصصی گوشی های موبایل اطلاعات کافی داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است نه تنها تعویض LCD موبایل شما موفقیت آمیز نباشد بلکه به دیگر قطعات سخت افزاری هم آسیب وارد شود.
  • ابزارها و دستگاه های تعمیر: زمان تعمیر سنتی گوشی های موبایل با دو عدد پیچ گوشتی و یک قاب باز کن گذشته است و هم اکنون باید برای یک تعمیر موفقیت آمیز و با کیفیت از ابزارها و دستگاه های مدرن و پیشرفته استفاده شود. همیشه سعی کنید به ابزارها و تجهیزاتی که یک تعمیرکار از آن ها استفاده می‌کند دقت داشته باشید و تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 را به تعمیرکاری بسپارید که از ابزارهای بهتر و جدیدتر استفاده به عمل می‌آورد.
  • ال سی دی اورجینال و کپی: ال سی دی گوشی هایی مثل Galaxy J5 2017 در دو نوع مختلف عرضه شده‌اند. نوع اول ال سی دی اورجینال است که از نظر کیفیت هیچ تفاوتی با LCD فابریک موبایل ندارد اما نوع دوم ال سی دی کپی یا غیر اورجینال است که کیفیت کمتری در مقایسه با LCD اورجینال و فابریک گوشی ارائه می‌کند و طبیعتا قیمت کمتری هم نسبت به LCD اورجینال دارد. اگر می‌خواهید تعمیر LCD گلکسیJ5 2017 با بهترین کیفیت انجام شود حتما تاکید کنید که تعمیرکار یک LCD اورجینال را در گوشی شما نصب نماید. برای آشنایی بیشتر با تفاوت های مابین LCD اورجینال و کپی به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید.

تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 | نمایندگی سامسونگ

  • سرعت تعمیرات: سرعت عمل تعمیرکار هم می‌تواند یکی دیگر از عوامل مهمی باشد که باید در تعویض LCD گلکسی جی 5 2017 به آن توجه کرد. برخی تعمیرکاران سرعت عمل پایینی دارند و بنا به دلایل نامعلوم تعمیر گوشی مشتریان را تا چند روز به تاخیر می‌اندازند. طبیعتا هیچ فردی دوست ندارد که کوشی وی با تاخیر تعمیر شود و دوست دارد هرچه سریع تر تعمیرات گوشی وی تکمیل شود و او بتواند دوباره از دستگاه استفاده کند.
  • قیمت و هزینه: بازار آزاد تعمیرات موبایل به گونه‌ای است که در آن قیمت و هزینه مشخصی و یکسانی برای انجام تعمیرات ارائه نمی‌شود. به عنوان مثال اگر شما برای تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 به چند تعمیرکار مختلف مراجعه کنید، احتمالا هر یک از آن ها قیمت و هزینه متفاوتی را برای انجام این تعمیر به شما پیشنهاد می‌دهند. بنابراین برای واگذاری گوشی خود به منظور تعمیر حتما به قیمت و هزینه تعمیرات هم دقت داشته باشید.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی مدل های سری J سامسونگ

موارد فوق اصلی ترین نکاتی هستند که باید در تعویض LCD گلکسی J5 2017 به آن ها توجه شود. همانطور که گفتیم تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر LCD این گوشی به نزد تعمیرکار مراجعه می‌کنند ملزم به تعویض LCD گوشی خواهند شد. اما 0 درصد باقی مانده به چه شیوه‌ای تعمیر LCD سامسونگ Galaxy J5 2017 را انجام می‌دهند؟

تعویض گلس LCD گلکسی J5 2017 سامسونگ

در برخی مواقع ممکن است ضربه یا فشاری که به گوشی Galaxy J5 2017 وارد شده منجر به ایجاد ترک و شکستگی هایی بر روی صفحه نمایش آن شود اما به تاچ و ال سی دی دستگاه آسیب وارد نکند. در اینگونه مواقع شکستگی ها و ترک های مذکور روی گلس ال سی دی به وجود آمده‌اند و خوشبختانه شما می‌توانید با تعویض این گلس مشکل را برطرف سازید و لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ و ال سی دی وجود ندارد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات این تعمیر و نحوه تعویض گلس شکسته صفحه نمایش گوشی ها توصیه داریم مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن را مطالعه کنید. همچنین با مطالعه مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن هاهم می‌توانید اطلاعات جامعی در رابطه با اجزا و قطعات تشکیل دهنده مجموعه تاچ و ال سی دی گوشی های موبایل به دست آورید. دقت داشته باشید که این روش تعمیر فقط در شرایطی قابل انجام خواهد بود که هیچ آسیبی به تاچ و LCD موبایل وارد نشود و شکستگی های روی صفحه نمایش مربوط به گلس باشند.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ (j5 (2017 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

پس یکی دیگر از روش های تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 مربوط به تعویض گلس می‌شود. شاید برایتان جای سوال باشد که در پروسه تعویض گلس LCD دقیقا باید چه مراحلی طی شود. در این پروسه ابتدا باید ال سی دی فعلی و شکسته گوشی از آن جدا شود. سپس این ال سی دی داخل دستگاه خاصی قرار می‌گیرد که منجر به شل شدن گلس روی آن و آزاد شدن این قطعه از روی LCD می‌شود. پس از این مرحله، قطعات شکسته گلس با دقت از روی LCD موبایل برداشته می‌شوند. در مرحله بعد یک گلس ال سی دی جدید با استفاده از دستگاه خاصی که اصطلاحا به آن دستگاه لمینیت گفته می‌شود بر روی صفحه نمایش گوشی پرس خواهد شد. سپس با یک دستگاه دیگر از فضای مابین LCD و گلس جدید حباب زدایی به عمل می‌آید و در نهایت هم ال سی دی تعمیر شده گوشی روی بدنه آن نصب می‌شود. بنابراین در این پروسه ال سی دی و تاچ فابریک موبایل تعویض نخواهند شد و فقط گلس روی آن ها تعویض می‌شود.

تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 | نمایندگی سامسونگ

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی (J5 (2017 در نمایندگی موبایل کمک

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017

اما هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ Galaxy J5 2017 چقدر است؟ خوشبختانه چو.ن این گوشی محصول سال 2017 است و از سبک طراحی گوشی های نسبتا قدیمی تر سامسونگ بهره می‌برد، صفحه نمایش آن قیمت خیلی بالایی ندارد و حداقل در مقایسه با قیمت ال سی دی گوشی های میان رده و جدیدتر سامسونگ به مراتب کمتر است. اگر می‌خواهید هزینه تعمیرات این گوشی را به حداقل برسانید توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید چون در این مرکز تعمیرات تخصصی تلفن همراه با کمترین قیمت انجام می‌شود. اگر از نظر هزینه خیلی تحت فشار هستید و می‌خواهید هزینه تعمیرات را به هر شکلی که شده کاهش دهید، می‌توانید از ال سی دی های کپی یا غیر اورجینال در گوشی استفاده کنید. این ال سی دی ها از نظر کیفیت نسبت به LCD اورجینال ضعیف تر هستند و طبیعتا قیمت کمتری هم نسبت به LCD های اورجینال ارائه می‌کنند. بنابراین استفاده از آن ها می‌تواند به عنوان یکی از روش های کاهش هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 در نظر گرفته شود.

همچنین اگر بتوانید تعمیرات LCD گوشی را با تعویض گلس هم انجام دهید و عملا ال سی ید و تاچ فابریک موبایل را تعویض نکنید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه ها خواهید داشت. هزینه تعویض گلس LCD گلکسی جی 5 2017 تقریبا نصب هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی آن و نصب یک LCD اورجینال جدید در این گوشی است. البته فراموش نکنید که تعویض گلس فقط در شرایطی قابل انجام خواهد بود که ضربه یا فشار وارد بر گوشی به تاچ و LCD دستگاه آسیبی نزده باشند و فقط منجر به شکستن گلس روی LCD شوند. تحت هر شرایط با استفاده از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ می‌توانید از هزینه تعمیرات و همچنین کیفیت تعمیرات مطمئن باشید و بهترین بازده را از تعمیرات تخصصی موبایل خود دریافت نمایید.

موبایل کمک | نمایندگی سامسونگ | تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017

اگر می‌خواهید یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه و با کیفیت روی گوشی شما انجام شود توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده به عمل آورید. با سرویس این شرکت تعمیرات تخصصی موبایل شما با بهترین بازده انجام می‌شود و از همه مهتر اینکه برای انجام تعمیرت هیچ نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت! مراحلی که باید برای استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک طی شوند به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در قدم اول باید ضمن تماس با شماره 02175147 یا از طریق صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات گوشی در سایت موبایل کمک سفارش تعمیر مورد نظرتان را به ثبت برسانید تا کارشناسان این مرکز تمام هماهنگی های لازم را با شما انجام دهند و تعمیرات موبایل شما پیگیری شود.
  • اعزام پیک موبایل کمک: پیک موبایل کمک در این مرحله به آدرس شما اعزام و گوشی معیوب را درب منزلتان دریافت می‌کند و آن را به شرکت ارجاع می‌دهد.
  • انجام تعمیرات: در این مرحله تعمیرات لازم با استفاده از مدرن ترین تجهیزات در شرکت موبایل کمک روی گوشی شما انجام می‌شود.
  • تحویل گوشی با پیک موبایل کمک: در آخرین مرحله هم گوشی تعمیر شده با پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما ارسال شده و درب منزل تحویلتان داده می‌شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ در موبایل کمک

بنابراین وقتی از سرویس موبایل کمک استفاده می‌کنید تعمیرات تخصصی گوشی شما بدون دردسر انجام خواهد شد و شما حتی نیازی به خروج از منزل و مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات ندارید و گوشی تعمیر شده خود را هم درب منزل از پیک رایگان شرکت تحویل می‌گیرد. عموما کل پروسه فوق در تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 چیزی در حدود 4 ساعت زمان می‌برد. این مسئله و روندی که توسط موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ در نظر گرفته شده سبب می‌شود که کاربر بتواند مادامی که گوشی وی در حال تعمیر است به کارهای روزمره و اصلی خودش رسیدگی کند.

تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 | نمایندگی سامسونگ

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ (j5 (2017 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

مزیت های سرویس تعمیرات تخصصی موبایل کمک

تعمیرات تخصصی گوشی موبایل در مرکز موبایل کمک علاوه بر صرفه جویی در زمان و عدم نیاز به مراجعه حضوری شامل مزیت های دیگری هم می‌شود. به عنوان مثال موبایل کمک تمام تعمیراتی که در این مرکز صورت می‌گیرند را ضمانت می‌کند و بدین ترتیب به مشتریان اطمینان می‌دهد که تعمیر گوشی آن ها با بهترین کیفیت انجام می‌شود. همچنین تمام قطعات تعویضی گوشی مشتریان هم در مرکز موبایل کمک دارای ضمانت اورجینال بودن هستند چون مستقیما از فروشگاه قطعات موبایل کمک تامین خواهند شد. سرعت عمل بالا هم از دیگر مزیت های سرویس موبایل کمک است. عموما تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی جی 5 2017 در این مرکز نهایتا ظرف 4 ساعت انجام می‌شوند و کاربر ظرف این بازه زمانی دوباره می‌تواند از گوشی تعمیر شده خودش استفاده کند.

هزینه مناسب هم از دیگر مزیت هایی است که با استفاده از خدمات موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از آن بهره‌مند می‌شوید. تعرفه های موبایل کمک به مراتب نسبت به بازار آزاد مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. بنابراین با موبایل کمک می‌توانید یک تعمیر سریع، مطمئن، کم هزینه و با بی‌دردسر را تجربه کنید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

برچسب‌ها: repair_article

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر