وردپرس محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای رایگان

ساخت سایت با وردپرس

این روزها کمتر کسی را پیدا می‌کنید که نیازهای روزمره خود را از طریق اینترنت پیگیری و برطرف نکند. این تغییر سبک زندگی و رغبت عمومی مردم به استفاده از خدمات اینترنتی، باعث کمرنگ شدن کسب و کارهای سنتی و رونق کسب وکارهای آنلاین شده است و این مهم ضرورت داشتن یک وب سایت حرفه‌ای را برای هر کسب و کاری به امری حیاتی تبدیل کرده است. به نحوی که کارشناسان اقتصادی بر این باور هستند که در آینده کسب و کاری یا وجود نخواهد داشت و یا اینترنتی خواهد بود.

مشکلات راه اندازی کسب و کار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی و یا راه اندازی وب سایت حرفه‌ای برای کسب و کار سنتی برای بسیاری دشوار و پرهزینه است. به نحوی که توسعه یک وب سایت به صورت اختصاصی نیازمند پرداخت هزینه های چند میلیونی و گاها چند ده میلیون تومانی است.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با وردپرس

توسعه زبان‌های برنامه نویسی و بهبود سیستم‌های مدیریت محتوای وب،‌ راه اندازی وب سایت را بسیار کم هزینه و ساده تر کرده است; به نحوی که به راحتی می‌توانید بدون نیاز به دانش کد نویسی و به کمک سیستم‌های مدیریت محتوای رایگانی همچون وردپرس، شخصا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

در بین سیستم‌های مدیریت محتوا، وردپرس محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای رایگان است که بیش از ۷۰٪ وب سایت‌هایی که از سیستم‌ مدیریت محتوا استفاده می‌کنند، راه اندازی وب سایت و یا راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود را با آن انجام داده‌اند.

شما با امکانات این سیستم مدیریت محتوا و به کمک آموزش‌های رایگان سایت‌هایی همچون همیار وردپرس، می‌توانید یک وب سایت را ظرف چند ساعت راه اندازی کنید. اما اگر به داشتن یک وب سایت حرفه‌ای یا کسب و کار اینترنتی حرفه‌ای همچون دیجی کالا فکر می‌کنید،‌ نیاز به قالب و افزونه حرفه‌ای وردپرس دارید که می‌توانید از وب سایت‌هایی همچون ژاکت آن را تهیه کنید.

ساخت سایت با وردپرس

ژاکِت، بزرگ‌ترین مارکت قالب و افزونه حرفه‌ای وردپرس

وب سایت ژاکِت که پیشتر با نام مارکت وردپرس از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است، امکان خرید قالب و افزونه وردپرس حرفه‌ای را برای کاربران ایرانی فراهم آورده و توانسته است در بین کاربران وب سایت‌‌های وردپرسی از محبوبیت قابل توجهی برخوردار شود.

ژاکت بزرگ‌ترین مارکت‌ فروش قالب وردپرس و افزونه وردپرس، با بیش از ۱۲۵۰ محصول و ۲۵۰ فروشنده فعال، با ارائه محصولات اورجینال و با کیفیت و تضمین پشتیبانی برای کاربران، به شما امکان راه‌اندازی یک وب سایت حرفه‌ای یا کسب و کار اینترنتی با صرف کمترین زمان و هزینه را می‌دهد.

به کمک محصولات سایت ژاکت شما می‌توانید هر نوع وب سایت از قبیل راه اندازی وب سایت شرکتی، راه اندازی وب سایت فروشگاهی، راه اندازی فروشگاه حرفه‌ای مشابه دیجی کالا، راه اندازی وب سایت خبری، راه اندازی وب سایت مشابه شیپور، راه اندازی وب سایت مشابه دیوار، راه اندازی وب سایت مشابه تخفیفان و… را با کمتر از ۱۰٪ هزینه طراحی اختصاصی یک وب سایت، راه اندازی کنید.

پشتیبانی تضمین شده ژاکت

شما به ازای خرید قالب وردپرس و افزونه وردپرس از ژاکت، ۶ ماه پشتیبانی تضمین شده خواهید داشت تا در صورتی که در استفاده از محصول دچار مشکلی شدید از فروشنده محصول مشکل خود را پیگیری و رفع نمایید. پس می‌توانید با خیالی آسوده خرید قالب و افزونه وردپرس خود را از ژاکت انجام دهید.

افزایش امنیت وردپرس، افزایش امنیت وب سایت‌های ایرانی

از آنجایی که وجود آسیب پذیری امنیتی در یک کسب و کار اینترنتی می‌تواند منجر به افشای اطلاعات کاربران، گزارشات مالی، سیاست‌های فروش و… شود و یا از بین رفتن داده‌های جمع‌آوری شده آن کسب و کار و یا حتی از بین رفتن کامل آن کسب و کار منجر گردد، امنیت مهم‌ترین پارامتر کسب و کارهای اینترنتی خواهد بود.

با توجه به بروزرسانی‌های منظم سیستم مدیریت محتوا وردپرس، امنیت وردپرس با اطمینان بالایی تضمین شده است ولی اغلب کاربران به دلیل استفاده از قالب وردپرس نال و یا افزونه وردپرس نال بازیچه دست بدخواهان اینترنتی شده و متحمل خسارت‌های زیادی می‌شوند.

خرید قالب و افزونه وردپرس اورجینال

قبل از انتشار و درج قالب وردپرس و یا افزونه وردپرس در ژاکت، کارشناسان ژاکت به دقت عملکرد و کدهای آن را بررسی کرده و با اطمینان از آلوده و خراب نبودن محصول آن را در ژاکت منتشر می‌کنند. همچنین کلیه محصولات غیر ایرانی برای انتشار در ژاکت نیازمند فاکتور خرید محصول اصلی هستند و تنها محصولات اورجینالی که از سازنده اصلی خریداری شده‌اند در ژاکت منتشر می‌شوند. از این رو می‌توانید خرید قالب و افزونه وردپرس را با اطمینان از ژاکت انجام دهید.

اگر شما نیز به بهبود و توسعه کسب و کار خود می‌اندیشید، همین امروز وب سایت خود را راه اندازی کرده و صاحب یک کسب و کار اینترنتی شوید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments