کامل ترین برنامه قرعه کشی اینستاگرام

کامل ترین برنامه قرعه کشی اینستاگرام

استفاده از برنامه‎‌ قرعه کشی اینستاگرام از جمله روش‎‌های نوظهوری بوده که سبب سهولت در انجام قرعه کشی بین افرادی که به واسطه‎‌ی لایک کردن، کامنت گذاشتن، فالوو کردن و… با یک پیج، تعامل برقرار کرده‌‎اند می‎‌شود. بنابراین با استفاده از این برنامه‎‌ها دیگر نیازی به صرف زمان برای ایجاد یک قرعه کشی دقیق نخواهد بود چرا که با به کاربردن قابلبیت‌‎های متفاوت آن‌‎ها می‌توان به راحتی در مبحثی که مدنظر است (مثلا فقط از بین فالوورها یا کامنت‌‎ها و..) به قرعه کشی پرداخت. اما با توجه به این امر که برنامه‌‎های متفاوتی در سایت‎‌های مختلف به متقاضیان ارائه می‌شود لازم است هر شخص با کسب اطلاعات در خصوص ویژگی‌‎های این برنامه‌‎ها بهترین اپلیکیشن یا برنامه قرعه کشی اینستاگرام را شناسایی کرده و به دانلود نصب این برنامه در موبایل خود اقدام نماید تا با دردسرهای کمتری به انجام قرعه کشی بپردازد.

در ادامه به مزایا و برنامه‌ی قرعه کشی اینستاگرام بیشتر خواهیم پرداخت و از خدمات برنامه قرعه کشی اینستاگرام در سایت اوجاسافت بیشتر خواهیم گفت.

مزایای انجام قرعه کشی در اینستاگرام

امروزه بسیاری از آنلاین شاپ‌‎ها و بلاگرها و دیگر افراد فعال در حوزه‌‎ی اینستاگرام با آگاهی از روش‎‌های متفاوت جذب و حفظ فالوور سعی در کسب درآمد بیشتر از این اپلیکیشن را دارند. یکی از روش‌‎های بسیار موثری که در روند افزایش و حفظ فالوور به کاربرده می‌شود، ایجاد قرعه کشی بین فالوورها و افرادی که با پیج مدنظر تعامل برقرار کرده‌‎اند، می‌‎باشد. به واسطه‌‎ی انجام قرعه کشی فالوورها انگیزه‎‌ی زیادی برای انتشار پست‎‌ها و استوری‎‌ها و ایجاد لایک و کامنت پیدا می‌کنند که در نتیجه‌‎ی این امر، پیج روند رشد خود را طی خواهد نمود. پس می‌توان گفت با استفاده از ابزارهای متفاوت جذب فالوور چون برنامه قرعه کشی اینستاگرام به راحتی می‌توان بازدهی یک پیج را افزایش داد.

 

اهمیت انتخاب بهترین برنامه‎‌های قرعه کشی در اینستاگرام

پس از اطلاع از مزایای ایجاد یک قرعه کشی و یا حتی مسابقه در روند رو به رشد یک پیج لازم است در خصوص چگونگی انتخاب یک برنامه قرعه کشی اینستاگرام و اهمیت این انتخاب اطلاعات بیشتری کسب نمایید. متاسفانه بسیاری از برنامه‎‌های موجود در سایت‎‌های قرعه کشی اینستاگرام دارای محدودیت بسیاری هستند. یک شخص نمی‌تواند از تعداد مشخصی به بالا به صورت رایگان به انجام قرعه کشی بپردازد. همچنین گاهی خود نرم افزار یا سایت قرعه کشی اینستاگرام از قواعد مسابقه‎‌ای که برگزار شده است پیروی نخواهند کرد که این موضوع در انجام محاسبات مختلف قرعه کشی، دردسرهای زیادی را ایجاد کرده و یا فرد را مجبور به پیروی از قواعد آن سایت یا برنامه قرعه کشی اینستاگرام می‌کند.

سایت‌‎هایی که به انجام قرعه کشی به صورت رایگان می‌‎پردازند

با اینکه سایت‎‌های متفاوتی چون MICROSOFT FLOW و export comments ،getcombot در مبحث قرعه کشی رایگان فعالیت می‌کنند اما نتایج و یا داده‎‌های حاصل از قرعه کشی در این سایت‎‌ها به حالت فایل اکسل در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که در این صورت وی می‎‌بایست از روی اطلاعات داده شده برطبق قوانینی که تعیین نموده به انتخاب برنده‌‎ها بپردازد که این کار در انتخاب برنده از میان تعداد بالایی از کامنت معمولا توصیه نمی‌شود، چرا که احتمال بروز اشتباه معمولا وجود دارد. در زیر به معرفی بهترین برنامه قرعه کشی اینستاگرام در سایت اوجاسافت خواهیم پرداخت.

 

امکان انجام قرعه کشی‎‌های متفاوت با قوانین مختلف

اوجاسافت با ارائه برنامه قرعه کشی اینستاگرام سعی نموده تا اشکالات متعددی که بر انجام قرعه کشی به واسطه‎‌ی سایر برنامه‎‌ها و وبسایت‎‌های مختلف وارد بوده را برطرف نموده و برنامه‎‌های مختلفی را به شکل کاربردی‎‌تر در اختیار متقاضیان این امر قرار دهد. در اپلیکیشن‌‎های موبایل ارائه شده از سوی اوجاسافت محدودیت‎‌های قرعه کشی برداشته شده و امکان انجام قرعه کشی بین فالوورها، لایک‌ها و تگ‎‌ها و یا قرعه کشی به حالت ترکیبی بین لایک و کامنت و در چند پست آخر و دیگر قوانینی که هر شخص به شکل دلخواهی می‌تواند آن را تعیین کند وجود داشته و دردسرهایی که از بابت محاسبات و چگونی برگزاری قرعه کشی ایجاد می‌شد، کاملا حذف شده است.

بهترین نرم افزارهای انجام قرعه کشی اینستاگرام

یکی از مباحثی که در برند اوجاسافت دنبال شده است ایجاد اپلیکیشن‎‌های متفاوت برای انجام قرعه کشی می‎‌باشد. در حقیقت این برند در کنار وبسایت قرعه کشی خود به ارائه نرم افزارو برنامه قرعه کشی اینستاگرام مخصوص هر سیستم عاملی پرداخته تا افراد با در اختیار داشتن یک نرم افزار مخصوص موبایل و یا یک ربات قرعه کشی اینستاگرام، احتیاجی به مراجعه دائمی به وبسایت‎‌های مختلف را نداشته باشند.

نرم افزار‎‌های اندرویدی قرعه کشی اینستاگرام

نرم افزار اندروید قرعه کشی اینستاگرام یکی از اپلیکیشن‌‎‌های ارائه شده از سوی اوجاسافت بوده که سعی شده تمامی امکانات لازم برای یک برنامه قرعه کشی اینستاگرام اعم از امکان قرعه کشی بین منشن‎‌ها، تگ‎‌ها و… در آن اضافه شود.

نرم افزارهای ios  قرعه کشی در اینستاگرام

یکی از موضوعاتی که صاحبان گوشی آیفون ممکن است با آن رو به رو شوند عدم در دسترس بودن نسخه ios مناسب برنامه قرعه کشی اینستاگرام می‌‎باشد. این در حالی است که تیم اوجاسافت با طراحی نرم افزار آیفون قرعه کشی اینستاگرام سعی نموده تا کلیه‌‎ی دارندگان آیفون نیز ازطریق آسان‎‌ترین روش و تنها با پرداخت مبلغی بسیار کم به انجام قرعه کشی‎‌های دلخواه خود بپردازند.

مدت زمان انجام قرعه کشی به واسطه‎‌ی این نرم افزارها

به طور کلی خروجی فایل اکسل لایک و کامنت و… معمولا تا حدود 20 دقیقه و گاهی کمتر آماده می‌شود که این موضوع پس از آماده شدن به واسطه‎‌ی پیامک به کاربر اطلاع داده خواهد شد.

مراحل انجام قرعه کشی در برنامه

پس از ورود به سایت اوجاسافت می‌‎بایست اطلاعات مسابقه‎‌ی خود و نحوه‌‎ی برگزاری آن (مثلا برنده‎‌ها از بین کامنت‌‎ها، لایک‌‎ها و… باشند) را انتخاب کرده و سپس به بر روی دکمه استعلام کلیک نمایید. پس از ثبت درخواست خود در صورتی که مبلغی به جهت هزینه‎‌ی قرعه کشی درخواست شد، از طریق روش‌‎های پرداخت آنلاین آن را پرداخت نموده و منتظر اعلام نتایج باشید. بعد از فرستاده شدن پیامک به لینک فرستاده شده وارد شده و با انتخاب دکمه‎‌ی قرعه کشی برندگان مسابقه‌‎ی خود را مشاهده نمایید.

جهت استفاده از خدمات برنامه قرعه کشی اینستاگرام می‌توانید به سایت اوجاسافت با آدرس اینترنتی ojasoft.ir مراجعه نمایید. این سایت با برخورداری از تجربه‎‌ی ده ساله و بهره‎‌مندی از دانش فنی و استفاده از به روزترین تکنولوژی‌‎ها روز و نیروی متخصص و کارآمد در زمینه‎‌ی ارائه خدمات اینستاگرامی در خدمت شما می‌باشد. جهت دانلود اپلیکیشن قرعه کشی این سایت و یا استفاده از مشاوره‌‎‌‎ها و راهکارهای نرم افزاری می‌توانید از طریق آدرس اینترنتی ذکر شده با این سایت در ارتباط باشید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (2)

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
سیران
سیران
1 سال گذشته

سلام برای گوشی قرعه کشی کردم

سیران
سیران
1 سال گذشته

سلام