تعمیرات اپل

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که نمی‌خواهید تصاویری که توسط برنامه واتس اپ ذخیره می‌شوند، در گالری اصلی دستگاه شما نمایان باشند. مخصوصاً اگر آن تصاویر شخصی باشند و افراد دیگری نیز به گوشی شما دسترسی دارند. در این آموزش همراه موبایل کمک باشید تا به شما بگوییم که چگونه می‌توان تصاویر واتس اپ را در گالری گوشی اندرویدی خود پنهان کنیم.

مخفی سازی تصاویر واتس اپ در گالری

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

برای این کار به هیچ عنوان نیاز به روت بودن دستگاه شما نیست و تمام کارها با یک فایل منیجر انجام خواهد شد. ما در این آموزش از فایل منیجر ES File Explorer استفاده نموده‌ایم. برای دانلود این برنامه می‌توانید از باکس دانلود در زیر همین مطلب استفاده نمایید.

۱. در مرحله اول شما می‌بایست اپلیکیشن فایل منیجر ES File Explorer را باز کنید.

۲. به فولدر WhatsApp بروید، معمولاً این فولدر در قسمت SD Card ذخیره می‌شود. پس از ورود به فولدر ذکر شده وارد فولدر Media شوید.

پنهان کردن تصاویر واتس اپ

۳. پس از وارد شدن به فولدر فوق، حال می‌بایست وارد فولدری با نام WhatsApp images شوید. پس از ورود در سمت راست و قسمت بالایی فایل منیجر، ۳ نقطه بر روی همدیگر وجود دارد. باید بر روی آن فشرده و ابتدا گزینه New و سپس گزینه File را انتخاب کنید.

پنهان کردن تصاویر در واتس اپ

۴. در این مرحله یک فایل تحت عنوان nomedia. ایجاد کنید. در صورت موفقیت با پیغام nomedia has been created. مواجه خواهید شد. (دقت داشته باشید که یک نقطه در ابتدای کلمه nomedia وجود دارد.)

پنهان کردن تصاویر در واتس اپ

۵. مراحل به پایان رسید. پس از ساخت این فایل، سیستم عامل دستگاه فولدری که در آن .nomedia ایجاد شده است را به عنوان یک فولدر سیستمی پنهان شناسایی می‌کند و دیگر تصاویر برنامه واتس اپ در گالری گوشی اندرویدی شما نمایش داده نمی‌شود.

پنهان کردن تصاویر در واتس اپ

تعمیرات موبایل

ES File Explorer File Manager
نام ES File Explorer File Manager
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید
سازنده ES Global
منبع androidpit
برچسب‌ها: اندروید واتس اپ

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر