همه چیز در مورد Clock Tower کلش اف کلنز یا برج ساعت

Clock Tower کلش

در Builder Base یا همان دهکده دوم (بیلدر بیس) بازی کلش اف کلنز ساختمانی تحت عنوان Clock Tower یا برج ساعت ارائه شده که می‌تواند سرعت انجام کارها در دهکده را افزایش دهد. در این مقاله قصد داریم به هر چه که باید در مورد برج ساعت یا Clock Tower کلش اف کلنز بدانید اشاره کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با Clock Tower کلش اف کلنز

در آپدیتی که به تازگی سوپرسل برای بازی Clash of Clans منتشر کرد، یک دهکده دوم به آن اضافه شده که بیلدر بیس یا Builder Base نام دارد. در بیلدر بیس (Builder Base) آیتم های جدیدی ارائه شده که شامل ساختمان ها، نیرو ها، ابیلیتی ها و غیره می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آیتم های جدید دهکده دوم کلش اف کلنز حتما مقاله معرفی آیتم های جدید Builder Base کلش اف کلنز (Clash of Clans) را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: مشاوره تعمیرات موبایل

یکی از ساختمان های جدیدی که در دهکده دوم کلش اف کلنز وجود، ساختمانی با نام Clock Tower یا برج ساعت است. این ساختمان در بیلدر بیس به صورت یک خرابه وجود دارد شما باید با صرف 150،000 سکه آن را بازسازی کنید. در ادامه قصد داریم دقیق‌تر در مورد Clock Tower کلش اف کلنز یا همان برج ساعتی صحبت کنیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

Clock Tower کلش

همه چیز در مورد Clock Tower کلش اف کلنز یا برج ساعت

  • برج ساعت یا Clock Tower کلش اف کلنز سبب می‌شود تا عملیات های مختلف در دهکده شما با سرعت بیشتری انجام شوند. این عملیات ها شامل مواردی همچون جمع آوری منابع (طلا و اکسیر)، تعلیم سرباز ها، آپگرید نیرو ها و آپگرید یا ساخت ساختمان های جدید می‌شود.
  • برج ساعت در بیلدر هال 4 آنلاک می‌شود.
  • برای بازسازی برج ساعت یا Clock Tower کلش اف کلنز باید 150،000 سکه در دهکده دوم صرف کنید. سپس ظرف مدت زمان 45 دقیقه برج ساعت لول 1 شما آماده استفاده می‌شود.
  • شما می‌توانید در بازه های زمانی مشخص از قابلیت رایگان افزایش سرعت عملیات ها در برج ساعت استفاده کنید و سرعت کارها در دهکده دوم خود را برای مدت زمان مشخصی 10 برابر افزایش دهید!

Clock Tower کلش

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی آیفون

  • فعال کردن بوست رایگان یا همان قابلیت افزایش سرعت کارها توسط Clock Tower کلش اف کلنز هر 8 ساعت یک بار امکانپذیر می‌شود. البته شما می‌تواند با صرف جم نسبت به فعال کردن زودتر این قابلیت هم می‌توانید اقدام کنید.
  • برج ساعت دهکده دوم کلش اف کلنز می‌تواند تا 5 سطح یا لول ارتقاء داده شود. در لول اول 5 دقیقه زمان بوست رایگان، در لول دوم 8 دقیقه زمان بوست رایگان، در لول سوم 10 دقیقه زمان بوست رایگان، در لول چهارم 12 دقیقه زمان بوست رایگان و در لول پنجم 14 دقیقه زمان بوست رایگان توسط Clock Tower کلش اف کلنز ارائه می‌شود.
  • هر یک از لول های 1 تا 5 برج ساعت به ترتیب 9.375 درصد، 15 درصد، 18.75 درصد، 22.5 درصد و 26.25 درصد سرعت کارها را در دهکده شما افزایش خواهند داد.

Clock Tower کلش

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران    

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله در رابطه با برج ساعت یا همان Clock Tower کلش اف کلنز صحبت کردیم که در Builder Base ارائه شده است. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات موبایل

گلس آیفون 8 پلاس

تاچ ال سی دی ام 10 اس

تعمیرات موبایل

منبع clashofclans

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امیرعلی بهادری
امیرعلی بهادری
2 سال گذشته

این برای دهکده خانه هم کار میکنه؟