×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

معرفی ۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای ویندوز و مک بوک

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

اگر به دنبال یک نرم افزار ویرایش فیلم یا ویدیوی مناسب هستید که بتواند کارهایی مثل برش فیلم یا چسباندن چند فیلم به یکدیگر را انجام دهید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم به معرفی ۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر ها بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با نرم افزار ویرایش فیلم برای کامپیوتر

ویرایش یا ادیت فیلم و ویدیو می‌تواند با اهداف مختلفی انجام شود. هم اکنون برنامه ها یا بهتر بگوییم نرم افزار های متعددی ارائه شده‌اند که امکان ویرایش فیلم را فراهم می‌کنند. ویرایش فیلم می‌تواند شامل مسائلی مثل برش بخشی از فیلم، ادغام چند فیلم با یکدیگر، حذف بخشی از یک فیلم، اضافه کردن نوشته به بخشی از فیلم و غیره می‌شود. اما در بین نرم افزار های ویرایش فیلم موجود برای کامپیوترها کدامیک کیفیت بهتری دارد؟

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی ۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر ها (ویندوز و مک بوک) بپردازیم. نرم افزارهایی که معرفی می‌شوند بیشتر با هدف رفع نیاز کاربران در راستای برش فیلم یا چسباندن چند فیلم به یکدیگر تهیه شده‌اند. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه Filmora Video Editor

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

شک نداشته باشید که نرم افزار Filmora Video Editor یکی از بهترین نرم افزار های ویرایش فیلم فعلی موجود محسوب می‌شود که برای هر دو سیستم عامل ویندوز و مک بوک عرضه شده است. این برنامه یکی از مشهورترین و محبوب ترین ابزارهای ویرایش فیلم سال ۲۰۱۷ است که به راحتی امکان چسباندن یا ترکیب کردن چند فیلم با یکدیگر، اضافه کردن عکس به فیلم یا حتی اضافه کردن فایل صوتی و موزیک به فیلم را فراهم می‌کند. رابط کاربری نرم افزار Filmora Video Editor هم بسیار کاربرپسند طراحی شده است و استفاده از آن چندان دشوار نیست.

۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه iMovie

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

برنامه iMovie هم یکی دیگر از نرم افزارهای ویرایش فیلم پرطرفدار موجود به شمار می‌رود که به سادگی امکان ترکیب چند ویدیو یا فیلم با یکدیگر را امکانپذیر می‌کند. جالب است بدانید که نرم افزار iMovie به طور مستقیم امکان اشتراک گذاری ویدیو های ویرایش شده کاربران در شبکه ای اجتماعی مختلف مثل فیسبوک و یوتیوب را ارائه می‌کند. یکی دیگر از قابلیت های بسیار عالی این برنامه مربوط به ارائه بستری عالی برای اضافه کردن تریلر به فیلم های موزد نظرتان می‌شود. بنابراین اگر به دنبال یک نرم افزار ویرایش فیلم کاربردی هستید، برنامه iMovie یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود.

۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه MPEG Streamclip

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

برنامه MPEG Streamclip به ساده ترین شکل ممکن ادغام چند فیلم یا ویدیو با یکدیگر را امکانپذیر می‌کند. برنامه مذکور از فرمت های متنوعی پشتیبانی به عمل می‌آورد و علاوه بر برش و چسباندن ویدیوها در کنار یکدیگر، قابلیت های نسبتا پیچیده دیگری را هم برای ادیت ویدیو در اختیارتان قرار می‌دهد.

۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه Avidemux

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

اگر به دنبال یک نرم افزار ساده هستید که امکان برش ویدیو، ادغام چند فیلم یا اینکدینگ (Encoding) را فراهم آورد، نرم افزار Avidemux یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. این برنامه با فرمت های بسیار متنوعی از جمله ASF، MP4، MPEG و AVI سازگاری دارد و رابط کاربری ساده‌اش اصلی ترین مزیت آن به شمار می‌رود. پس اگر به دنبال یک نرم افزار ویرایش فیلم ساده و در عین حال قدرتمند هستید، برنامه Avidemux یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان است.

۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه AVS Video Editor

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

به واقع نرم افزار AVS Video Editor یکی از بهترین برنامه هایی است که می‌توانید برای ویرایش فیلم و ویدیو از آن استفاده کنید. این برنامه مجموعه ای از قابلیت های مختلف مثل برش فیلم، حذف کردن بخشی از آن، چسباندن چند فیلم یا کلیپ به یکدیگر، اضافه کردن افکت های مختلف به فیلم، اضافه کردن نوشته و زیرنویس به آن و غیره پشتیبانی می‌کند. به صورت کلی AVS Video Editor با قابلیت های متعددش یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم فعلی موجود برای کامپیوترها محسوب می‌شود.

۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه FFmpeg

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

برنامه FFmpeg امکان ضبط ویدیو، تبدیل ویدیو از یک فرمت به فرمت دیگر تغییر بیت ریت ویدیو، تغییر ساز ویدیو و غیره را فراهم می‌کند. نکته جالب این برنامه مربوط به آن می‌شود که برنامه مذکور علاوه بر قابلیت ویرایش فیلم، از ویرایش فایل های صوتی هم پشتیبانی می‌کند. اما توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال یک برنامه خوب برای ویرایش موزیک در کامپیوترتان هستید، حتما مقاله “معرفی ۱۳ برنامه ویرایش موزیک رایگان برای کامپیوتر” را مطالعه کنید. بنابراین نرم افزار FFmpeg هم یکی از بهترین ابزارهایی است که با هدف ادیت فیلم می‌توانید از آن بهره ببرید.

۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه Windows Movie Maker

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

یکی دیگر از ابزارهای کاربردی که می‌توانید از آن به منظور ادیت ویدیو یا فیلم های مورد نظرتان استفاده کنید، Windows Movie Maker نام دارد. این برنامه امکاناتی مثل ترکیب چند ویدیو یا یکدیگر، اضافه کردن فایل صوتی به فیلم، اضافه کردن تم و برخی ویژگی های دیگر را ارائه می‌کند. بنابراین Windows Movie Maker هم می‌تواند یکی از نرم افزارهای ویرایش فیلم برتر موجود به شمار آید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی ۷ نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

منبع iskysoft
برچسب‌ها ادیت ویدیوایدت فیلمبرنامه ادیت فیلمبرنامه ادیت ویدیوبرنامه های ویرایش فیلمبرنامه های ویرایش فیلم برای کامپیوتربرنامه ویرایش فیلمبرنامه ویرایش فیلم کامپیوتربرنامه ویرایش ویدیوبرنامه ویرایش ویدیو برای کامپیوتربرنامه ویرایش ویدیو کامپیوتربهترین برنامه های ویرایش فیلمبهترین برنامه ویرایش فیلمبهترین برنامه ویرایش ویدیوبهترین نرم افزار های ویرایش فیلم کامپیوتربهترین نرم افزار ویرایش فیلمبهترین نرم افزار ویرایش فیلم کامپیوتربهترین نرم افزار ویرایش ویدیودانلود برنامه ویرایش ویدیودانلود بهترین برنامه های ویرایش فیلمدانلود بهترین برنامه های ویرایش فیلم برای کامپیوتردانلود بهترین نرم افزار ویرایش فیلمدانلود بهترین نرم افزار ویرایش فیلم کامپیوترنرم افزار ویرایش فیلمنرم افزار ویرایش فیلم برای کامپیوترنرم افزار ویرایش فیلم کامپیوترنرم افزار ویرایش ویدیونرم افزار ویرایش ویدیو برای کامپیوترنرم افزار ویرایش ویدیو کامپیوترنرم افزارهای ویرایش فیلم کامپیوتر
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (1 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

چجوری دانلودشون کنم؟؟؟

بیشتر بخوانید