تعمیرات اپل

اگر به دنبال یک نرم افزار ویرایش فیلم یا ویدیوی مناسب هستید که بتواند کارهایی مثل برش فیلم یا چسباندن چند فیلم به یکدیگر را انجام دهید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم به معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر ها بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با نرم افزار ویرایش فیلم برای کامپیوتر

ویرایش یا ادیت فیلم و ویدیو می‌تواند با اهداف مختلفی انجام شود. هم اکنون برنامه ها یا بهتر بگوییم نرم افزار های متعددی ارائه شده‌اند که امکان ویرایش فیلم را فراهم می‌کنند. ویرایش فیلم می‌تواند شامل مسائلی مثل برش بخشی از فیلم، ادغام چند فیلم با یکدیگر، حذف بخشی از یک فیلم، اضافه کردن نوشته به بخشی از فیلم و غیره می‌شود. اما در بین نرم افزار های ویرایش فیلم موجود برای کامپیوترها کدامیک کیفیت بهتری دارد؟

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر ها (ویندوز و مک بوک) بپردازیم. نرم افزارهایی که معرفی می‌شوند بیشتر با هدف رفع نیاز کاربران در راستای برش فیلم یا چسباندن چند فیلم به یکدیگر تهیه شده‌اند. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه Filmora Video Editor

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

شک نداشته باشید که نرم افزار Filmora Video Editor یکی از بهترین نرم افزار های ویرایش فیلم فعلی موجود محسوب می‌شود که برای هر دو سیستم عامل ویندوز و مک بوک عرضه شده است. این برنامه یکی از مشهورترین و محبوب ترین ابزارهای ویرایش فیلم سال 2017 است که به راحتی امکان چسباندن یا ترکیب کردن چند فیلم با یکدیگر، اضافه کردن عکس به فیلم یا حتی اضافه کردن فایل صوتی و موزیک به فیلم را فراهم می‌کند. رابط کاربری نرم افزار Filmora Video Editor هم بسیار کاربرپسند طراحی شده است و استفاده از آن چندان دشوار نیست.

7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه iMovie

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

برنامه iMovie هم یکی دیگر از نرم افزارهای ویرایش فیلم پرطرفدار موجود به شمار می‌رود که به سادگی امکان ترکیب چند ویدیو یا فیلم با یکدیگر را امکانپذیر می‌کند. جالب است بدانید که نرم افزار iMovie به طور مستقیم امکان اشتراک گذاری ویدیو های ویرایش شده کاربران در شبکه ای اجتماعی مختلف مثل فیسبوک و یوتیوب را ارائه می‌کند. یکی دیگر از قابلیت های بسیار عالی این برنامه مربوط به ارائه بستری عالی برای اضافه کردن تریلر به فیلم های موزد نظرتان می‌شود. بنابراین اگر به دنبال یک نرم افزار ویرایش فیلم کاربردی هستید، برنامه iMovie یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود.

7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه MPEG Streamclip

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

برنامه MPEG Streamclip به ساده ترین شکل ممکن ادغام چند فیلم یا ویدیو با یکدیگر را امکانپذیر می‌کند. برنامه مذکور از فرمت های متنوعی پشتیبانی به عمل می‌آورد و علاوه بر برش و چسباندن ویدیوها در کنار یکدیگر، قابلیت های نسبتا پیچیده دیگری را هم برای ادیت ویدیو در اختیارتان قرار می‌دهد.

7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه Avidemux

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

اگر به دنبال یک نرم افزار ساده هستید که امکان برش ویدیو، ادغام چند فیلم یا اینکدینگ (Encoding) را فراهم آورد، نرم افزار Avidemux یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. این برنامه با فرمت های بسیار متنوعی از جمله ASF، MP4، MPEG و AVI سازگاری دارد و رابط کاربری ساده‌اش اصلی ترین مزیت آن به شمار می‌رود. پس اگر به دنبال یک نرم افزار ویرایش فیلم ساده و در عین حال قدرتمند هستید، برنامه Avidemux یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان است.

7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه AVS Video Editor

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

به واقع نرم افزار AVS Video Editor یکی از بهترین برنامه هایی است که می‌توانید برای ویرایش فیلم و ویدیو از آن استفاده کنید. این برنامه مجموعه ای از قابلیت های مختلف مثل برش فیلم، حذف کردن بخشی از آن، چسباندن چند فیلم یا کلیپ به یکدیگر، اضافه کردن افکت های مختلف به فیلم، اضافه کردن نوشته و زیرنویس به آن و غیره پشتیبانی می‌کند. به صورت کلی AVS Video Editor با قابلیت های متعددش یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم فعلی موجود برای کامپیوترها محسوب می‌شود.

7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه FFmpeg

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

برنامه FFmpeg امکان ضبط ویدیو، تبدیل ویدیو از یک فرمت به فرمت دیگر تغییر بیت ریت ویدیو، تغییر ساز ویدیو و غیره را فراهم می‌کند. نکته جالب این برنامه مربوط به آن می‌شود که برنامه مذکور علاوه بر قابلیت ویرایش فیلم، از ویرایش فایل های صوتی هم پشتیبانی می‌کند. اما توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال یک برنامه خوب برای ویرایش موزیک در کامپیوترتان هستید، حتما مقاله “معرفی 13 برنامه ویرایش موزیک رایگان برای کامپیوتر” را مطالعه کنید. بنابراین نرم افزار FFmpeg هم یکی از بهترین ابزارهایی است که با هدف ادیت فیلم می‌توانید از آن بهره ببرید.

7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر : برنامه Windows Movie Maker

معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک)

یکی دیگر از ابزارهای کاربردی که می‌توانید از آن به منظور ادیت ویدیو یا فیلم های مورد نظرتان استفاده کنید، Windows Movie Maker نام دارد. این برنامه امکاناتی مثل ترکیب چند ویدیو یا یکدیگر، اضافه کردن فایل صوتی به فیلم، اضافه کردن تم و برخی ویژگی های دیگر را ارائه می‌کند. بنابراین Windows Movie Maker هم می‌تواند یکی از نرم افزارهای ویرایش فیلم برتر موجود به شمار آید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 7 نرم افزار ویرایش فیلم برتر برای کامپیوتر (ویندوز و مک بوک) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع iskysoft
برچسب‌ها: ادیت ویدیو ایدت فیلم برنامه ادیت فیلم برنامه ادیت ویدیو برنامه های ویرایش فیلم برنامه های ویرایش فیلم برای کامپیوتر برنامه ویرایش فیلم برنامه ویرایش فیلم کامپیوتر برنامه ویرایش ویدیو برنامه ویرایش ویدیو برای کامپیوتر برنامه ویرایش ویدیو کامپیوتر بهترین برنامه های ویرایش فیلم بهترین برنامه ویرایش فیلم بهترین برنامه ویرایش ویدیو بهترین نرم افزار های ویرایش فیلم کامپیوتر بهترین نرم افزار ویرایش فیلم بهترین نرم افزار ویرایش فیلم کامپیوتر بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو دانلود برنامه ویرایش ویدیو دانلود بهترین برنامه های ویرایش فیلم دانلود بهترین برنامه های ویرایش فیلم برای کامپیوتر دانلود بهترین نرم افزار ویرایش فیلم دانلود بهترین نرم افزار ویرایش فیلم کامپیوتر نرم افزار ویرایش فیلم نرم افزار ویرایش فیلم برای کامپیوتر نرم افزار ویرایش فیلم کامپیوتر نرم افزار ویرایش ویدیو نرم افزار ویرایش ویدیو برای کامپیوتر نرم افزار ویرایش ویدیو کامپیوتر نرم افزارهای ویرایش فیلم کامپیوتر

نظرات کاربران (6)

ارسال نظر

  لطفا یه برنامه ادیت ویدیو معرفی کنید که ارم تبلیغاتی برنامه روش نباشه
  تشکر

  سلام
  ممنون از معرفیتون. نرم افزار فیلمورا وقت خروجی گرفتن سایز ویدیو رو چندبرابر میکنه در حالیکه من میخوام حجمش رو کم کنم. برای این کار از کدام بخش باید عمل کنم؟ در بخش کوآلیتی هم در حالت کمترین کیفیت، بازم سایز از ویدیوی اصلی بیشتر است!!!

  با سلام
  یکی از مشکلات نرم افزار Filmora Video Editor این است که پس از render کردن آرم تبلیغاتی این شرکت بروی فیلم اضافه می شود و کار را خراب می کند

  بسیار عالی بود سپاسگزار از لطف شما

  چجوری دانلودشون کنم؟؟؟