معرفی هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans)

معرفی هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans)

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) هیرو هایی وجود دارند که به تدریج و با رسیدن به مراحل بالاتر در بازی با آن‌ها آشنا می‌شوید. در این مقاله قصد داریم به معرفی هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans)

بازی محبوب کلش اف کلنز (Clash of Clans) در مجموع 4 هیرو (Hero) یا قهرمان دارد که شاید با آن‌ها برخورد داشته باشید. هیرو ها نیرو های بسیار قدرتمندی هستند که ابعاد بزرگ‌تری نسبت به سرباز های دیگر دارند. اگر تمایل دارید با هیرو های بازی کلش اف کلنز آشنا شوید، این مقاله را از دست ندهید.

در این مقاله قصد داریم به معرفی هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

هیرو های کلش اف کلنز : بربرین کینگ (Barbarian King)

معرفی هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans)

 • بربرین کینگ یا Barbarian King در واقع یک سرباز بربر بزرگ‌تر، قوی‌تر و جسورتر است که به محض ساختن ساختمان Barbarian King Atlar در اختیارتان قرار می‎گیرد. ساخت این سازه نیاز به 10،000 اکسیر سیاه (Dark Elixir) دارد. پس باید به تاون هال 7 برسید.
 • بربرین کینگ یک هیرو های جاویدان است، بنابراین شما فقط یک بار او را احضار می‌کنید. با این حال اگر این هیرو در نبردها یا دفاع ها آسیب ببیند و خون خود را از دست دهد یا بمیرد، نیاز خواهد بود تا برای مدت زمانی استراحت کند و نیروی قبلی خود را باز یابد. در شرایطی که بربرین کینگ در حال استراحت و تجدید قوا است، نمی‌تواند از قلمرو خود دفاع کند.
 • مدت زمانی که برای بازیابی نیروی بربرین کینگ صرف می‌شود با مقدار خونی که در نبرد از دست داده ارتباط مستقیم دارد. همچنین هرچه لول بربرین کینگ شما بالاتر باشد، زمان بیشتری برای تجدید قوا نیاز خواهد داشت.
 • بربرین کینگ (Barbarian King) در طول آپگرید هم به حالت استراحت می‌رود. برای آپگرید بربرین کینگ به یک کارگر و دارک اکسیر و البته زمان نیاز دارید.
 • شما می‌توانید با صرف 5 جم سرعت احیای بربرین کینگ را برای مدت زمان یک ساعت 4 برابر کنید.
 • از لول 5، بربرین کینگ به قابلیتی تحت عنوان آیرون فیست (Iron Fist) به معنای مشت آهنی دست پیدا می‌کند که می‌توان از آن در میدان نبرد استفاده کرد. این قابلیت منجر می‌شود تا کمی خون به او داده شود و حداکثر 22 سرباز بربرین ظاهر گردد. همچنین این قابلیت به بربرین کینگ و سرباز های بربری که در محدوده اثر آن قرار داشته باشند، سرعت و قدرت آسیب زنی (دمیج) بیشتری می‌دهد.
 • بربرین کینگ تا 45 سطح یا لول ارتقاء پیدا می‌کند.

هیرو های کلش اف کلنز : آرچر کویین (Archer Queen)

معرفی هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans)

 • آرچر کویین یا Archer Queen در واقع یک آرچر قوی‌تر و یزرگ‌تر است.
 • برای داشتن این هیرو باید ساختمان Archer Queen Atlar را بسازید که ساخت آن در تاون هال 9 امکانپذیر می‌شود و نیاز به صرف 40،000 اکسیر سیاه یا دارک اکسیر دارد.
 • آرچر کویین هم مانند بربرین کینگ یک هیروی جاویدان است، بنابراین شما فقط یک بار او را احضار می‌کنید. با این حال اگر این هیرو در نبردها یا دفاع ها آسیب ببیند و خون خود را از دست دهد یا بمیرد، نیاز خواهد بود تا برای مدت زمانی استراحت کند و نیروی قبلی خود را باز یابد. در شرایطی که آرچر کویین در حال استراحت و تجدید قوا است، نمی‌تواند از قلمرو خود دفاع کند.
 • مانند بربرین کینگ، مدت زمانی که برای تجدید قوای آرچر کویین نیاز است با مقدار نیرویی که در نبرد از دست داده و همچنین لول او ارتباط مستقیم دارد.
 • با صرف کردن 5 جم می‌توانید سرعت تحدید قوای آرچر کویین را برای مدت زمان یک ساعت 4 برابر کنید.
 • آرچر کویین از قابلیت اختصاصی با عنوان Royal Cloak بهره می‌برد که به او اجازه می‌دهد برای مدت زمان کوتاهی از دید دشمن پنهان بماند. همچنین زمانی که از این قابلیت استفاده شود، خون کمی به آرچر کویین داده شده و دمیج تیرهایش افزایش پیدا می‌کند و حداکثر 12 آرچر کوچک هم توسط او احضار می‌شوند.
 • آرچر کویین یا Archer Queen تا 45 مرحله یا سطح قابل ارتقاء است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون اپل با گارانتی  

هیرو های کلش اف کلنز : گرند واردن (Grand Warden)

معرفی هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans)

 • گرند واردن یا Grand Warden هیرویی است که تلفیقی از قابلیت های هیلر (Healer) و ویزارد (Wizard) را ارائه می‌کند.
 • برای داشتن گرند واردن نیاز است تا ساختمان Grand Warden Atlar را بسازید. برای ساخت این سازه باید تاون هال شما به لول 11 ارتقاء داده شود و 6،000،000 دارک اکسیر مصرف کنید.
 • گرند واردن منجر به ایجاد محدوده ای می‌شود که سربازها در آن محدوده خون اضافی دریافت می‌کنند. اگر سربازی از محدوده تحت پوشش گرند واردن خارج شود، خون اضافی هم دریافت نخواهد کرد. به این قابلیت گرند واردن اصطلاحا Life Aura گفته می‌شود و یک توانایی منفعل است. بنابراین با هر مرحله از ارتقای گرند واردن، این قابلیت هم ارتقاء می‌یابد.
 • گرند واردن یک هیروی پشتیبان است. این هیرو از نظر جسمی ضعیف است اما توانایی پشتیبانی بسیار بالایی دارد. به این نوع هیرو ها اصطلاحا ساپورتر (Supporter) گفته می‌شود.
 • قابلیتی که گرند واردن می‌تواند آن را به عنوان ابیلیتی ویژه مورد استفاده قرار دهد، Eternal Tome نام دارد. به موجب این قابلیت قدرت آسیب رسانی سرباز های خود که در محدوده اثر آن قرار داشته باشند افزایش پیدا می‌کند.
 • برخلاف قابلیت Life Aura، قابلیت ویژه Eternal Tome فقط با هر 5 مرحله ارتقاء گرند واردن قابل ارتقاء خواهد بود. پس برای هر مراحل ارتقای Eternal Tome باید گرند واردن 5 لول ارتقاء یابد.
 • گرند واردن در شرایطی که به عنوان هیرو های دفاع کننده استفاده شود از حالت هیلر خارج شده و به یک مجسمه سنگی تبدیل می‌شود. این مجسمه سنگی مانند یک تاور دفاعی عمل کرده و به نیروهای دشمن آسیب می‌زند، ضمن اینکه در این حالت قابلیت Life Aura فعال می‌شود به نیرو ها و ساختمان های مجاور خون می‌دهد.
 • گرند واردن به ساختمانی اتک می‌دهد که بیشتری تعداد سرباز هایتان در حال اتک دادن به آن هستند. این عمل تا جایی ادامه پیدا می‌کند که سازه مورد نظر از بین برود.
 • گرند واردن یا Grand Warden به عنوان سومین هیرو در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) می‌تواند تا 11 سطح ارتقاء یابد.

هیرو های کلش اف کلنز : بتل مشین (Battle Machine)

معرفی هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans)

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ پاساژ علاالدین  

 • بتل مشین یا Battle Machine چهارمین هیرو در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) و اولین هیرو در بخش بیلدر بیس (Builder Base) است.
 • این هیرو برخلاف سایر هیرو های بازی کلش اف کلنز ظاهر کاملا منحصر به فردی در مقایسه با سایر سرباز های موجود در بازی دارد.
 • بتل مشین در اصل یک ماشین است که یک پتک در دست دارد. این هیرو می‌تواند با پتکش به ساختمان و سرباز های دشمن آسیب جدی وارد کند.
 • برخلاف سایر هیرو هایی که در بازی کلش اف کلنز وجود دارند، بتل مشین یا بتل ماشین هیچ اقدام دفاعی انجام نمی‌دهد. یعنی این هیرو از مپ شما در قبال حمله های دشمن دفاع نمی‌کند، بلکه فقط برای اتک دادن به شما کمک خواهد کرد.
 • برخلاف سرباز های عادی، شما نمی‌توانید بعد از مردن یا از بین رفتن بتل مشین آن را دوباره در نبردها احضار کنید.
 • زمانی که این هیرو به لول 5 ارتقاء پیدا کند قابلیتی تحتی عنوان Electric Hammer را به دست می‌آورد. این قابلیت علاوه بر خون دادن به هیرو منجر به برق دار شدن پتک موجود در دست آن می‌شود. این امر سبب می‌شود که دمیج یا قدرت آسیب رسانی هیرو برای مدت زمان کوتاهی افزایش یابد.
 • جالب است بدانید که برخلاف سایر هیرو ها که فقط یک بار می‌توانند از قابلیت یا ابیلیتی ویژه خود استفاده کنند، بتل ماشین می‌تواند در یک نبرد چندین بار از قابلیت Electric Hammer استفاده به عمل آورد.
 • در لول 1 قابلیت Electric Hammer می‌توانید نهایتا 3 بار در یک نبرد از آن استفاده کنید.
 • در حال حاضر بتل مشین فقط تا 5 لول قابل ارتقاء است، اما به زودی قابلیت ها و لول آپ بیشتری به او اضافه می‌شود. پس باید منتظر آپدیت های بعدی بازی کلش اف کلنز باشیم.
 • برای اینکه به این هیرو دست پیدا کنید باید تاون هال بخش بیلدر بیس شما حداقل به لول 5 رسیده باشد. با صرف 900،000 اکسیر هیروی بتل مشین برایتان قابل استفاده می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی هیرو های کلش اف کلنز (Clash of Clans) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

ال سی دی آیفون اس ای

تاچ ال سی دی اس 6 ایج پلاس

تعمیرات موبایل

منبع clashofclans

نظرات کاربران (1)

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
💀king👑
💀king👑
2 سال گذشته

سلام بیشتر اطلاعاتی که داده اید اشتباهه
شاه بربر=۵۰۰۰ اکسیر سیاه
ملکه کماندار=۱۰۰۰۰ اکسیر سیاه
نگهبان بزرگ=۱۰۰۰۰۰۰اکسیر
همه قهرمان ها تا سطح ۳۰ قابل ارتقا هستند
قهرمان سلطنتی هم تو مطلب نیست
در همه سطوح ماشین نبرد به طور بینهایت میتوان از قابلیت چکش الکتریکی هر ۱۴ ثانیه یک بار استفاده کرد
لطفاً مطالب را بروز کنید
تشکر از موبایل کمک