معرفی و دانلود بازی Death Worm ؛ کرم یا هیولای قاتل

معرفی و دانلود بازی Death Worm ؛ کرم یا هیولای قاتل

بازی Death Worm (کرم قاتل) یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین بازی های موبایلی محسوب می‌شود که برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است. در این مقاله قصد داریم به معرفی بازی Death Worm (کرم قاتل) بپردازیم و لینک دانلود آن را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازی Death Worm (کرم قاتل)

بازی Death Worm (کرم قاتل) یک بازی زیبا با سبکی شبیه به بازی های آرکید است که به دلیل گیم پلی سرگرم کننده توانسته توجه بسیاری از افراد را جلب کند. در این بازی شما باید نقش یک کرم عظیم‌الجثه و نابودگر را ایفاء کنید. این بازی برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS منتشر شده است.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی اپل

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بازی Death Worm (کرم قاتل) بپردازیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای همین مقاله استفاده کنید. چنانچه در رابطه با بازی مذکور نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

معرفی بازی Death Worm (کرم قاتل)

همانطور که اشاره کردیم بازی زیبای Death Worm (کرم قاتل) سبکی شبیه به بازی های آرکید دارد، یعنی شما با محیطی دو بعدی رو به رو هستید و هدایت کاراکتر اصلی بازی را از نمای بغل بر عهده خواهید داشت. کاراکتری که شما در بازی جذاب Death Worm (کرم قاتل) باید آن را کنترل کنید، یک کرم غول پیکر و عجیب است که هدفش فقط در نابودی همه چیز خلاصه می‌شود!

معرفی و دانلود بازی Death Worm

برای کنترل کرم قاتل باید از اهرم شبیه سازی شده ای که در صفحه نمایش لمسی گوشی ارائه می‌شود استفاده کنید و مسیر حرکت او را مشخص نمایید. برای کسب امتیاز در بازی باید از زیر زمین به سطح زمین حمله ور شوید و انسان ها، حیوانات، اتومبیل ها، تانک ها و حتی هلیکوپترها را نابود سازید. برای انجام این کار باید ضمن دور خیر در سطح زیر زمین، به سطح بالای آن هجوم آورید و پرشی مرگبار داشته باشید. هرچه در لحظه ورود به سطح زمین سرعت بیشتری داشته باشید، پرش بلندتری هم خواهید داشت و دستیابی به سرعت بیشتر مستلزم دورخیر بیشتر است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل آنلاین

هرچقدر بیشتر تانک ها، اتومبیل ها، حیوانات، انسان ها و موجودات موجود بر روی سطح زمین را بخورید، امتیازی بیشتری هم کسب خواهید کرد. با پیشروی در بازی قادر به ارتقاء توانایی های کرم قاتل خواهید بود. برای مثال می‌توانید جثه او را بزرگ تر کنید یا سرعت حرکتش را تقویت نمایید. در جریان بازی با آیتم های خاصی هم رو به رو خواهید شد. برای مثال ممکن است آیتمی در زیر زمین دفن شده باشد که منجر به افزایش سرعت شما برای مدت زمان محدودی شود یا پوست شما را ضخیم و ضدگلوله کند!

معرفی و دانلود بازی Death Worm

بازی Death Worm (کرم قاتل) از نظر گرافیکی نسبتا ساده است و این موضوع سبب شده که حجم بازی کاهش پیدا کند. بنابراین اگر به دنبال یک بازی نسبتا کم حجم و سرگرم کننده هستید، کرم قاتل (Death Worm) یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. صداگذاری بازی Death Worm (کرم قاتل) به شکل بسیار دقیقی انجام شده و تجربه بازی با صدای نسبتا زیاد جذابیت آن را بیشتر می‌کند.

همچنین ارائه محیط های مختلف و متنوع در بازی Death Worm (کرم قاتل) هم از دیگر نقاط قوت آن است که به نوعی منجر به تنوع بصری بازی می‌شوند. جالب است بدانید که بازی زیبای Death Worm (کرم قاتل) آمار دانلود بیش از 10 میلیون را به ثبت رسانده و این مسئله به وضوح نشان می‌دهد که بازی مذکور تا چه اندازه سرگرم کننده خواهد بود.

معرفی و دانلود بازی Death Worm

 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بازی Death Worm (کرم قاتل) پرداختیم. به منظور دانلود این بازی می‌توانید از آیکون های ضمیمه شده در انتهای همین مقاله استفاده کنید. چنانچه در رابطه با بازی مذکور نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

نقاط قوت

  • گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • صداگذاری عالی
  • حجم نسبتا کم بازی

نقاط ضعف

  • آیتم های بازی می‌توانست متنوع تر باشند

بیشتر بخوانید:

iPhone XS Max قطعات گوشی

قیمت دوربین جلو iPhone XS Max

قیمت دوربین جلو iPhone 11

تعمیرات موبایل

Death Worm Free
نام Death Worm Free
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید و iOS
سازنده PlayCreek LLC
منبع Mobilekomak

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments