تعمیرات اپل

اگر به دنبال برنامه‌ای هستید که با استفاده از آن به تمامی ابزارهای کاربردی به صورت یکجا دسترسی داشته باشید، برنامه جعبه ابزار یکی از بهترین گزینه‌های پیش رویتان است. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی برنامه جعبه ابزار بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن جعبه ابزار

اپلیکیشن جعبه ابزار شامل بیش از 80 ابزار مختلف نظیر سرعت سنج، مبدل تاریخ، چراغ قوه و غیره می‌شود. بنابراین کاربران می‌توانند با نصب اپلیکیشن جعبه ابزار به تمامی ابزارهای مورد نیاز خود در یک برنامه دسترسی داشته باشند.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا به معرفی و بررسی اپلیکیشن جعبه ابزار بپردازیم. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

معرفی برنامه جعبه ابزار

برنامه جعبه ابزار از دسته‌بندی‌های مختلفی تشکیل شده است. پس از اجرای این برنامه به بخش همه ابزارها منتقل می‌شوید.

برنامه جعبه ابزار

در بخش مهندسی امکان دسترسی به ابزارهای مهندسی نظیر ماشین حساب، متراژ، قطب نما و غیره فراهم آمده است.

برنامه جعبه ابزار

در بخش مالتی مدیا می‌توانید به ابزارهایی نظیر تنظیمات صدا، بوم نقاشی و چالش بینایی دسترسی داشته باشید.

برنامه جعبه ابزار

در صورت تمایل به دسترسی به ابزارهای مبدل واحد، عدد و یا تاریخ به بخش مبدل‌ها مراجعه کنید.

برنامه جعبه ابزار

ابزارهایی نظیر زمان سنج، نور سنج و خط کش نیز در بخش اندازه گیری قابل دسترسی هستند. در نهایت در بخش دیگر امکان دسترسی به سایر ابزارها از جمله نقشه مترو و BRT فراهم آمده است.

برنامه جعبه ابزار

در صورت تمایل به استفاده از ابزار مورد نظر تنها کافیست تا آیکون آن را لمس نمایید. با لمس آیکون به شکل قلب در قسمت فوقانی صفحه نیز می‌توانید ابزار مورد نظر را به لیست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید.

برنامه جعبه ابزار

از قابلیت‌های برنامه جعبه ابزار می‌توان به امکان اجرای جداگانه هر یک از ابزارها به صورت مستقیم و بدون نیاز به مراجعه به برنامه اصلی اشاره کرد. بدین منظور تنها کافیست تا آیکون به شکل سنجاق در قسمت فوقانی صفحه را لمس نمایید و یا آیکون ابزار مورد نظر را به مدت چند ثانیه لمس کنید. سپس در منوی نمایان شده گزینه ایجاد میانبر در صفحه را انتخاب نمایید. بدین ترتیب میانبر ابزار مورد نظر به صفحه اصلی گوشی شما اضافه خواهد شد و به منظور استفاده از آن نیازی به اجرای برنامه جعبه ابزار نخواهید داشت.

برنامه جعبه ابزار

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی برنامه جعبه ابزار پرداختیم. به منظور دانلود برنامه جعبه ابزار می‌توانید از منوی دانلود انتهای همین مقاله استفاده کنید. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید.

نقاط قوت:

  • دسته‌بندی ابزارها
  • امکان افزودن ابزار مورد نظر به لیست علاقه‌مندی‌ها
  • امکان ایجاد میانبر برای هر یک از ابزارها

نقاط ضعف:

  • عدم امکان جستجو ابزار

تعمیرات موبایل

جعبه ابزار
نام جعبه ابزار
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید
سازنده شهباز یعقوبی

نظرات کاربران (2)

ارسال نظر