برای اینکه از دسترسی سایر کاربران یک گروه تلگرام در راستای تغییر نام یا عکس گروه و اضافه کردن عضو جدید به آن جلوگیری کنید، نیازی نیست که حتما گروه شما به سوپر گروه (Supergroup) تبدیل شود! گروه معمولی تلگرام هم امکان مدیریت ادمین ها را فراهم می‌کند. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام

گروه های تلگرام شامل دو دسته یا نوع مختلف هستند. نوع اول گروه های معمولی محسوب می‌شوند که تمام اعضای آن به طور پیش فرض قابلیت تغییر عکس و نام گروه و همچنین اضافه کردن عضو جدید به گروه را دارند. به نوعی در حالت پیش فرض اعضای یک گروه معمولی تلگرام تقریبا تمام قابلیت‌های ادمین گروه را خواهند داشت. اما نوع دوم با عنوان سوپر گروه (Supergroup) شناخته می‌شود. اعضای یک سوپر گروه در حالت پیش فرض قابلیت تغییر عکس و نام سوپر گروه را ندارند، مگر در شرایطی که ادمین اصلی گروه دسترسی آن‌ها را ارتقاء دهد!

اما آیا این موضوع به آن معناست که قادر به مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام نیستیم؟ آیا نمی‌توانید دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام را محدود کنیم؟ خوشبختانه این امر امکانپذیر است. ما در این مقاله قصد داریم که نحوه مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

نحوه مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام

اگر قصد دارید که دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام را مدیریت کنی، کافیست که به شرح زیر عمل نمایید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • به پنجره مکالمه گروه مورد نظرتان که ادمین آن هستید مراجعه کنید.
  • نام گروه را از منوی فوقانی صفحه لمس کنید تا صفحه تنظیمات و اعضای آن نمایان شود.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید.
  • گزینه Set admins را انتخاب کنید.
  • مشاهده می‌کنید که در حالت پیش فرض تمام اعضای گروه قابلیت تغییر عکس و نام گروه و همچنین اضافه کردن عضو جدید به آن را دارند. بنابراین در حالت پیش فرض تمام اعضای یک گروه معمولی تلگرام دسترسی‌های مشابه با ادمین را خواهند داشت. به منظور لغو این شرایط ابتدا گزینه All Members are Admins را بردارید.
  • با لمس باکس موجود در گوشه سمت راست نام هر یک از اعضای گروه می‌توانید دسترسی آن را مشخص کنید. زدن تیک باکس کناری هر یک از اعضا به معنای دسترسی وی به قابلیت‌های ادمین است.

بنابراین به این صورت می‌توانید نسبت به مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام اقدام کنید. پس حتما نیازی نیست تا برای لغو دسترسی سایر اعضا در راستای انجام اقداماتی همچون تغییر عکس و نام گروه، گروهتان را به سوپر گروه تبدیل کنید.

آموزش مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

منبع telegram
برچسب‌ها: آموزش تنظیم دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام آموزش جلوگیری از تغییر عکس گروه توسط سایر کاربران آموزش گروه معمولی تلگرام آموزش مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام آموزطش جلوگیری از تغییر نام گروه توسط سایر کاربران اموزش محدود کردن دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام تنظیم دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام جلوگیری از تغییر عکس گروه توسط سایر کاربران جلوگیری از تغییر نام گروه توسط سایر کاربران چگونگی تنظیم دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام چگونگی تنظیم دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام چگونگی جلوگیری از تغییر عکس گروه توسط سایر کاربران چگونگی محدود کردن دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام چگونگی مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام راهنمای تنظیم دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام روش تنظیم دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام روش مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام شیوه تنظیم دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام شیوه مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام گروه معمولی تلگرام محدود کردن دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام نحوه تنظیم دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام نحوه تنظیم دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام نحوه جلوگیری از تغییر عکس گروه توسط سایر کاربران نحوه جلوگیری از تغییر نام گروه توسط سایر کاربران نحوه محدود کردن دسترسی اعضای گروه معمولی تلگرام نحوه مدیریت دسترسی اعضاء در گروه معمولی تلگرام

خبرنامه

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر