تعمیرات اپل

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که برنامه Google Photo ارائه می‌کند مربوط به امکان ساخت ویدیو کلیپ با عکس های گوشی می‌شود. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ساخت ویدیو کلیپ با عکس های گوشی از طریق اپلیکیشن Google Photos بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با ساخت ویدیو کلیپ با عکس های گوشی

شما برای ساخت ویدیو کلیپ های جالب در دستگاه اندرویدی خود نیازی به نصب هیچ اپلیکیشن جانبی ندارید! چرا که برنامه Google Photo که به طور پیش فرض در اندروید نصب است، این قابلیت را ارائه می‌کند. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ساخت ویدیو کلیپ با عکس های گوشی در اندروید با استفاده از برنامه مذکور بپردازیم.

چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

تعمیرات سامسونگ

نحوه ساخت ویدیو کلیپ با عکس های گوشی با برنامه Google Photo

به منظور ساخت ویدیو کلیپ با عکس های گوشی اندرویدی خود کافیست که به شرح زیر عمل کنید:

ساخت ویدیو کلیپ با عکس های گوشی

  • برنامه Google Photo را اجرا کنید.
  • از منوی زیرین صفحه، گزینه Assistant را انتخاب کنید.
  • گزینه Movie را انتخاب کنید.

ساخت ویدیو کلیپ با عکس های گوشی

  • عکس هایی مورد نظرتان را انتخاب کنید.
  • نام ویدیو کلیپ را وارد کنید.
  • فیلتری که به نظرتان جالب است را انتخاب کنید.
  • گزینه Create را لمس کنید.

پس از طی کردن مراحل فوق کمی منتظر بمانید تا ویدیو کلیپ مد نظر ساخته شود. قابلیت ساختن ویدیو کلیپ تنها ویژگی نیست که اپلیکیشن گوگل فوتو ارائه می‌کند، بلکه با استفاده از آن قادر به ساخت انیمیشن و تصاویر کلاژ هم خواهید بود. برای آشنایی با نحوه انجام این دو کار به مطالعه مقاله آموزش ساخت انیمیشن با عکس های گوشی در اندروید از طریق برنامه Google Photo و آموزش ساخت عکس کلاژ در اندروید با برنامه Google Photo بپردازید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ساخت ویدیو کلیپ با عکس های گوشی در اندروید از طریق برنامه Google Photo پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

Google Photos
نام Google Photos
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید و iOS
سازنده Google Inc

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر