تعمیرات اپل

اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که با استفاده از آن ها می‌توانید زبان انگلیسی را بیاموزید و آن را در خود تقویت کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر بپردازیم و لینک دانلود آن‌ها را ارائه کنیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه

یادگیری زبان یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که این روزها هر فرد تقریبا برای انجام هر کاری به آن نیاز دارد. کار کردن با کامپیوتر، کار کردن با نرم افزارهای مختلف، سفر به خارج از کشور، ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر و غیره همگی نیاز به آشنایی شما با زبان انگلیسی دارند. اما چگونه از هر فرصت کوچکی برای یادگیری زبان استفاده کنیم؟

پیشنهاد ما در بکارگیری برنامه های آموزش زبان انگلیسی خلاصه می‌شود. در ادامه این مقاله قصد داریم به معرفی 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل (اندروید و iOS) بپردازیم. چنانچه در مورد هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن FluentU

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

برنامه FluentU یکی از پر مخاطب ترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود که با سیستم عامل iOS سازگاری دارد و قرار است به زودی نسخه اندرویدی آن هم منتشر گردد. در این برنامه آموزش زبان از طریق مرور موزیک ویدیو، فیلم، آگهی های تبلیغاتی، اخبار و سایر مسائل این چنینی انجام می‌شود. این مسئله سبب می‌شود تا کاربر با کلمات بسیار متعدد و کاربردی آشنا شود. این برنامه بعد از تماشای هر ویدیو یا گذراندن دوره آموزشی، یک کوییز یا تست را هم ارائه می‌کند که شما با شرکت کردن در آن می‌توانید کیفیت یادگیری خود را محک بزنید. به صورت کلی برنامه FluentU یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود.

دانلود برنامه FluentU از اپ استور

دانلود FluentU از مایکت 

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن Rosetta Stone

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

به دنبال بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی هستید؟ شک نداشته باشید که Rosetta Stone یکی از اولین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. در این برنامه یادگیری زبان را با تکیه بر توضیحاتی تجربه می‌کنید که مبتنی بر یک زبان دیگر (زبان محلی کاربر) هستند. برای مثال اگر به زبان فرانسوی مسلط باشید، توضیحات لغات و عبارت انگلیسی توسط برنامه Rosetta Stone به زبان انگلیسی برایتان نمایش داده می‌شود. این برنامه برای یادگیری لغات و عبارت پایه‌ای از راهنمای تصویری هم استفاده می‌کند. خوشبختانه اپلیکیشن Rosetta Stone با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود برنامه Rosetta Stone از گوگل پلی استور

دانلود برنامه Rosetta Stone از اپ استور

دانلود Rosetta Stone از مایکت

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن MindSnacks

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

متاسفانه اپلیکیشن MindSnacks فقط با سیستم عامل iOS سازگاری دارد، اما کیفیت آن به قدری بالاست که کاربران متعددی از آن استفاده می‌کنند. سیستم برنامه MindSnacks برخلاف اغلب برنامه های دیگر یادگیری زبان انگلیسی مبتنی بر حفظ کردن کلمات نیست! در این برنامه، بازی های مختلفی ارائه شده‌اند که یادگیری زبان را به شیوه‌ای نوین و جذاب تر امکانپذیر می‌کنند. در این برنامه چیزی در حدود 9 بازی کوچک ارائه شده که هر یک شما را برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی ترغیب خواهند کرد.

دانلود برنامه MindSnacks از اپ استور

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن Memrise

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

اپلیکیشن Memrise به واقع یکی از قوی ترین کاندیدای کسب عنوان بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود. این برنامه که با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد بستری فراهم کرده تا کاربران با یادگیری لغات مختلف، زبان انگلیسی را بهتر آموخته و به بکارگیری آن بپردازند. دوره های آموزشی که در این برنامه ارائه شده‌اند توسط خود کاربران آن ساخته می‌شوند و شما می‌توانید ضمن شرکت در هر دوره، رتبه کسب شده خودتان را با سایر افراد مقایسه کنید.

دانلود برنامه Memrise از گوگل پلی استور

دانلود برنامه Memrise از اپ استور

دانلود Memrise از مایکت

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن Open Language

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

اپلیکیشن Open Language یادگیری زبان انگلیسی را با گذراندن دوره های خاصی امکانپذیر می‌کند که هر یک شامل شرایط و ضوابط منحصر به فردی می‌شوند. برای مثال در یک دوره شما زبان انگلیسی را برای پرزنتیشن ها تمرین خواهید کرد و در دوره دیگر مکالمات روزمره را دنبال می‌کنید. دوره هایی که در برنامه Open Language ارائه شده‌اند بسیار متنوع و دقیق هستند و به شدت در یادگیری زبان انگلیسی موثر واقع می‌شوند. خوشبختانه برنامه Open Language با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود برنامه Open Language از گوگل پلی استور

دانلود برنامه Open Language از اپ استور

دانلود Open Language از مایکت

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن Busuu

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

یکی دیگر از بهترین برنامه هایی که می‌توانید از آن برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید، برنامه Busuu خواهد بود. این برنامه در مقایسه با برنامه های پیشین یک تمایز عمده دارد! وجه تمایز این برنامه مربوط به امکان صحبت کردن با سایر کاربران و انگلیسی زبانان محلی می‌شود! یعنی شما با برنامه Busuu می‌توانید ضمن صحبت کردن با افرادی که با صورت محلی انگلیسی صحبت می‌کنند و دیگر کاربران برنامه، قابلیت صحبت کردن یا اصطلاحا اسپیکینگ انگلیسی خود را تقویت کنید. خوشبختانه برنامه مذکور با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود برنامه Busuu از گوگل پلی استور

دانلود برنامه Busuu از اپ استور

دانلود Busuu از مایکت

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن Duolingo

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

برنامه Duolingo هم طی چند وقت اخیر به شدت در بین علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی محبوب شده است. این برنامه زبان انگلیسی را با تکیه بر زبان های مختلف دیگری مثل آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، پرتغالی، ایتالیایی، روسی و غیره به کاربر آموزش می‌دهد. این مسئله سبب شده که Duolingo در سراسر دنیا محبوب شود و کاربران زیادی در هر کجای دنیا از این اپلیکیشن برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنند. اگر به دنبال یک اپلیکیشن قدرتمند آموزش زبان هستید، توصیه می‌کنیم حتما برنامه Duolingo را امتحان کنید. این برنامه با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری داشته و به صورت کاملا رایگان منتشر شده است.

دانلود برنامه Duolingo از گوگل پلی استور

دانلود برنامه Duolingo از اپ استور

دانلود Duolingo از مایکت

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن Hello-Hello English

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

اپلیکیشن Hello-Hello English توسط شورای آمریکا برای آموزش زبان انگلیسی به افراد غیربومی توسعه داده شده است. در این برنامه روند بسیار جالبی برای یادگیری زبان ارائه شده و در برخی از درس ها و تست ها شما در انیمیشنی ظاهرا می‌شوید و باید مکالمه خاصی را انجام دهید. بدیعی است که انتخاب گزینه های درست با توجه به صحبت های طرف مقابل هدف شما محسوب می‌شود. در این برنامه بیش از 30 درس مختلف برای تقویت قدرت مکالمه به زبان انگلیسی ارائه شده است. خوشبختانه برنامه Hello-Hello English با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد

دانلود برنامه Hello-Hello English از گوگل پلی استور

دانلود برنامه Hello-Hello English از اپ استور

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن SpeakingPal

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

اگر واقعا به دنبال بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی هستید، توصیه می‌کنیم حداقل یک بار هم که شده اپلیکیشن فوق‌العاده SpeakingPal را امتحان کنید. این برنامه که با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد، به شیوه بسیار عالی و با درس های مختلفی نحوه مکالمه انگلیسی و استفاده از عبارات خاص مورد نیاز در شرایط گوناگون را به شما آموزش می‌دهد. برای مثال شما در اپلیکیشن SpeakingPal مکالماتی مثل مکالمه در کتابخانه، مکالمه برای رزرو هتل، مکالمه در بانک، مکالمه در مطلب دکتر و غیره همگی به صورت جداگانه و تصویری آموزش داده می‌شوند.

دانلود برنامه SpeakingPal از گوگل پلی استور

دانلود برنامه SpeakingPal از اپ استور

دانلود SpeakingPal از مایکت

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن Supiki

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

برنامه Supiki تقریبا با شما صحبت می‌کند و به شما انگلیسی یاد می‌دهد! این برنامه بسیار هوشمندانه طراحی شده و به شدت در افزایش توانایی شما برای یادگیری زبان انگلیسی و انجام مکالمات آن موثر خواهد بود. در این برنامه موضوعات مختلفی ارائه شده و شما با انتخاب هر موضوع با برنامه Supiki وارد مکالمه می‌شوید و باید به سوالات و صحبت هایی Supiki پاسخ دهید. جالب است بدانید که پاسخ ها و صحبت های Supiki کاملا با نحوه صحبت کردن شما ارتباط دارند و این برنامه در این زمینه بسیار هوشمند عمل می‌کند. متاسفانه برنامه Supiki فقط با سیستم عامل iOS سازگاری دارد و کاربران دستگاه های اندرویدی قادر به استفاده از آن نیستند.

دانلود برنامه Supiki از اپ استور

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن Voxy

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

اپلیکیشن Voxy برای هر فرد علاقمند به یادگیری زبان در هر سطحی که باشد مناسب است. مراحل آموزش و یادگیری زبان در این برنامه بسیار متنوع هستند و با توجه به سطح و اهداف کاربر دسته بندی شده‌اند. خوشبختانه برنامه Voxy با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری کامل دارد.

دانلود برنامه Voxy از گوگل پلی استور

دانلود برنامه Voxy از اپ استور

دانلود Voxy از مایکت

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن LearnEnglish Grammar

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

اگر تمایل دارید که گرامر خود را تقویت کنید، برنامه LearnEnglish Grammar یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. این برنامه تقویت گرامر انگلیسی را به دو حالت بریتیش و امریکن امکانپذیر می‌کند که شما با توجه به نیازتان قادر به انتخاب هر یک خواهید بود. تست ها و دوره هایی که در برنامه LearnEnglish Grammar ارائه شده‌اند از مبتدی تا پیشرفته را شامل می‌شوند و هر سطح تقریبا 12 موضوع گرامری متنوع را در بر می‌گیرد. خوشبختانه برنامه مذکور با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

دانلود برنامه LearnEnglish Grammar از گوگل پلی استور

دانلود برنامه LearnEnglish Grammar از اپ استور

دانلود LearnEnglish Grammar از مایکت

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن English Conversation Practice

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

برنامه English Conversation Practice یکی از برنامه های پر مخاطب آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود که کاربران دستگاه های اندرویدی از آن استفاده می‌کنند و متاسفانه شامل نسخه سازگار با iOS نمی‌شود. هدف این برنامه بیشتر بر روی تقویت قدرت اسپیکینگ یا صحبت کردن کاربر معطوف شده و بدین سبب دوره ها و درس های مختلفی در برنامه ارائه شده‌اند. در محیط این برنامه مکالمات تمرینی زیادی برای شرایط و موقعیت های خاص ارائه شده است.

دانلود برنامه English Conversation Practice از گوگل پلی استور

دانلود English Conversation Practice از مایکت

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن زبانشناس

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

زبانشناس یک برنامه ایرانی است که به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. این برنامه هم می‌توانید با سیستم خاصی که ارائه می‌کند یک ابزار کاربردی برای یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی باشد. در این برنامه سطوح آموزشی مختلفی ارائه شده‌اند تا کاربران با توجه به سطح آشنایی خود بتوانند در آن ها شرکت داشته باشند و چیزهای جدیدی بیاموزند. برای آشنایی بهتر با برنامه زبانشناس به مطالعه مقاله معرفی و دانلود برنامه زبانشناس : یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

دانلود برنامه زبانشناس از کافه بازار

دانلود برنامه زبانشناس از گوگل پلی استور

15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر: اپلیکیشن پک آموزش زبان انگلیسی

دانلود 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل

آخرین برنامه ای که در لیست 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر ما جای گرفته هم یک اپلیکیشن ایرانی است که پک آموزش زبان انگلیسی نام دارد. با استفاده از این برنامه هم می‌توانید زبان انگلیسی را در سطوح مختلف بیاموزید و اصطلاحات مختلف را فرا بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه مذکور و قابلیت های آن به مطالعه مقاله معرفی و دانلود برنامه پک آموزش زبان انگلیسیبپردازید. متاسفانه برنامه پک آموزش زبان انگلیسی هم شامل نسخه سازگار با iOS نمی‌شود.

دانلود پک آموزش زبان انگلیسی از مایکت

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 15 برنامه آموزش زبان انگلیسی برتر برای موبایل پرداختیم. چنانچه در مورد هر یک از برنامه های نام برده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (7)

ارسال نظر