تعمیرات اپل

اگر به دنبال یک برنامه کاربردی و مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، بدون تردید برنامه زبانشناس می‌تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان باشد. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی برنامه زبانشناس بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اپلیکیشن زبانشناس

در دنیای امروزی یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و روش های متعددی بدین منظور وجود دارند. یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از اپلیکیشن های موبایلی برای آن دسته از افرادی که زمان کافی به منظور شرکت در کلاس های زبان را ندارند، یک روش کاربردی محسوب می‌شود. اپلیکیشن های بسیاری در این زمینه ارائه شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به اپلیکیشن زبانشناس اشاره کرد.

کاربران می‌توانند روزانه با اختصاص زمان کوتاهی از وقت خود به این اپلیکیشن، مهارت های خواندن و شنیدن خود را در زبان انگلیسی تقویت نمایند و دایره لغات خود را گسترش دهند. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به معرفی و بررسی اپلیکیشن زبانشناس بپردازیم. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

معرفی برنامه زبانشناس

برنامه زبانشناس جزو اپلیکیشن های کاربردی در زمینه آموزش زبان انگلیسی به شما می‌رود و برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. اپلیکیشن زبانشناس قابلیت های گسترده‌‎ای را در اختیار کاربران خود قرار داده که در ادامه مروری بر اصلی‌ترین قابلیت های این اپلیکیشن خواهیم داشت.

برنامه زبانشناس

تقویت مهارت خواندن و شنیدن

یکی از اصلی‌ترین قابلیت های برنامه زبانشناس مربوط به تقویت مهارت خواندن و شنیدن می‌شود. برنامه مذکور این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند به کتاب های داستان انگلیسی به همراه فایل صوتی آن‌ها دسترسی داشته باشند و از این طریق مهارت های خواندن و شنیدن خود را در زبان انگلیسی تقویت نمایند.

برنامه زبانشناس

برای مثال شما می‌توانید یک داستان انگلیسی را صفحه به صفحه بخوانید و بعد از خواندن هر صفحه به فایل صوتی آن گوش دهید. این امر سبب می‌شود تا به شکل دقیق با نحوه تلفظ و بیان کلماتی که برایتان دشوار است آشنا شوید. نکته جالب‌تر اینکه چون پروسه مذکور در قالب خواندن یک داستان صورت می‌پذیرد، یادگیری مفهوم کلمات هم برایتان ساده‌تر خواهد شد.

سطح‌بندی دروس از مبتدی تا پیشرفته

دوره‌ها و دروس موجود در برنامه زبانشناس در سطوح مختلفی از جمله ابتدایی، متوسط، پیشرفته و فوق پیشرفته دسته‌بندی شده‌اند. بنابراین کاربر می‌تواند به راحتی و متناسب با سطح خود، دوره مورد نظر را انتخاب کند.

برنامه زبانشناس

سعی کنید که در انتخاب دوره یا سطح مورد نظرتان دقت کافی را به خرج دهید. چندان عجله‌ای برای ورود به سطح پیشرفته نداشته باشید و ترجیحا از دوره‌های ابتدایی شروع کنید. مشاهده خواهید کرد که حتی در همین دوره‌ها هم با موضوعات، کلمات، مفاهیم و غیره جدیدی آشنا خواهید شد.

خواندن و گوش دادن به دروس به صورت همزمان

همانطور که پیش از این هم اشاره داشتیم، اپلیکیشن زبانشناس شامل کتاب های داستان انگلیسی به همراه فایل صوتی می‌شود. خواندن و گوش دادن همزمان به داستان‌ها و دروسی که توسط این برنامه ارائه شده‌اند می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت یادگیری زبان و به خصوص افزایش تسلط شما در زمینه ریدینگ (Reading) داشته باشد. نکته‌ای که در این قسمت مهم می‌باشد این است که شما در هنگام گوش دادن به داستان، کلماتی را که معنی آن را نمی‌دانید را مشخص می‌کنید و این کلمات به زنگ زرد در می‌آید. برنامه زبانشناس این کلمات رو به مرور و هر روز با متدهای مختلفی به شما آموزش می‌دهد.

برنامه زبانشناس

 بیشتر بخوانید: ادرس نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران  

تبادل نظر با سایر کاربران

برنامه زبانشناس از بخشی تحت عنوان تالار بهره می‌برد که کاربران می‌توانند با مراجعه به این بخش به تبادل نظر با سایر کاربران بپردازند و یا سوالات خود را مطرح کنند. این بخش از اپلیکیشن مذکور هم می‌تواند بسیار کاربردی باشد. برای مثال شما می‌توانید مفاهیم و موضوعاتی که از آن‌ها سر در نمی‌آورید را به صورت یک سوال با سایر کاربران برنامه زبانشناس مطرح کنید و از تجربیات یکدیگر استفاده نمایید.

برنامه زبانشناس

جعبه لایتنر

از دیگر قابلیت های اپلیکیشن زبانشناس می‌توان به امکان افزودن لغات به جعبه لایتنر اشاره کرد. جعبه لایتنر سبب می‌شود تا شما با تمرین و تکرار به یادگیری مفهوم کلماتی که برایتان دشوار است بپردازید. استفاده از جعبه لایتنر یکی از بهترین روش های علمی به خاطر سپردن مفهوم کلمات مختلف و انتقال آن‌ها از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت محسوب می‌شود که برنامه زبانشناس از آن پشتیبانی می‌کند.

برنامه زبانشناس

در این ترفند شما کلماتی که یادگیری مفهومشان برایتان دشوار است را مشخص می‌کنید و سپس در بازه های زمانی مختلف سعی خواهید کرد تا دوباره مفهوم و معنای آن‌ها را به خاطر آورید. اگر موفق شدید، کلمه در بازه زمانی دیرتری برایتان تکرار می‌شود و اگر ناموفق بودید، معنای کلمه برایتان نمایش داده می‌شود و آن کلمه در آینده زودتر برایتان نمایش داده خواهد شد. این پروسه تا جایی ادامه پیدا می‌کند تا مفهوم و معنای هر کلمه به طور کامل حافظه بلند مدت شما ثبت شود.

دسترسی به ترجمه لغات در دیکشنری‌ های مختلف

امکان مشاهده ترجمه لغات در دیکشنری‌ های مختلف از دیگر قابلیت های برنامه زبانشناس به شمار می‌رود. برنامه مذکور شامل دیکشنری های آنلاین و آفلاین مختلفی می‌شود. بنابراین کاربر می‌تواند به معانی لغات در دیکشنری های مختلفی دسترسی داشته باشد. اگر افرادی هستید که به دیکشنری‌های خاصی وابستگی دارید و از آن‌ها استفاده می‌کنید، این قابلیت برنامه زبانشناس به مراتب برایتان کاربردی خواهد بود.

برنامه زبانشناس

نمایش میزان پیشرفت بر روی نمودار

کاربران برنامه زبانشناس قادر خواهند بود تا میزان پیشرفت خود را بر روی نمودارهای مختلف مشاهده کنند. اطلاعات این نمودار با توجه به کیفیت عملکرد شما در دوره ها و قسمت های مختلف برنامه زبانشناس ثبت می‌شود. این ویژگی به واقع می‌تواند یک عامل محرک خوب برای ترغیب شما باشد و به بهتر شدنتان کمک کند.

برنامه زبانشناس

تیم پشتیبانی همیشه در دسترس!

برنامه زبانشناس از تیم پشتیبانی قوی بهره می‌برد و کاربران می‌توانند به صورت ایمیل و یا از طریق تالار گفتگو نسبت به ارتباط با پشتیبانی برنامه مذکور اقدام نمایند.

بنابراین موارد زیر برخی از اصلی‌ترین قابلیت های اپلیکیشن زبانشناس به شرح زیر بودند:

 • تقویت مهارت خواندن و شنیدن
 • سطح بندی دروس و دوره های مختلف
 • قابلیت خواندن و گوش دادن به دروس به صورت همزمان
 • امکان تفکیک لغاتی که کاربر می‌داند از لغاتی که برایش دشوار هستند
 • امکان تبادل نظر با سایر کاربران در تالار گفتگو
 • دارای جعبه لایتنر برای به خاطر سپردن بهتر لغات
 • امکان دسترسی به ترجمه لغات در دیکشنری های آنلاین و آفلاین
 • نمایش میزان پیشرفت کاربر بر روی نمودارهای مختلف
 • امکان برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی از طریق ایمیل و تالار گفتگو

بیشتر بخوانید:  تعمیرات lcd موبایل

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی برنامه زبانشناس پرداختیم. با استفاده از آیکون دانلود ضمیمه شده در انتهای این مطلب قادر به دانلود برنامه مذکور خواهید بود. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید.

نقاط قوت:

 • سطح بندی دروس
 • امکان تقویت مهارت های خواندن و شنیدن
 • امکان افزودن لغات به جعبه لایتنر
 • نمایش میزان پیشرفت بر روی نمودار
 • امکان تهیه نسخه پشتیبان
 • قابلیت تغییر سایز فونت و فاصله بین خطوط

نقاط ضعف:

 • این برنامه نقطه ضعفی ندارد

بیشتر بخوانید:

تاچ ال سی دی آیفون اس ای

تاچ ال سی دی آیفون 6

قطعات آیفون 6

تعمیرات موبایل

آموزش زبان انگلیسی زبانشناس
نام آموزش زبان انگلیسی زبانشناس
قیمت رایگان
سیستم عامل اندروید
سازنده زبانشناس

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments