تعمیرات اپل

برنامه شیریت یا Shareit دارای یک نسخه اختصاصی برای نصب و استفاده در کامپیوترهای شخصی هم می‌شود. در این مقاله قصد داریم لینک دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) را ارائه به آموزش استفاده از این برنامه در PC بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با برنامه شیریت برای کامپیوتر (Shareit)

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله معرفی و دانلود برنامه شریت (SHAREit): انتقال سریع فایل ها به معرفی اپلیکیشن Shareit پرداخته بودیم. شیریت (Shareit) برنامه ای است که با استفاده از آن می‌توانید خیلی ساده و از طریق وای فای هات اسپات (Wi-Fi Hotspot) نسبت به رد و بدل بیسیم فایل مابین گوشی و کامپیوتر  اقدام کنید! بله درست شنیدید شیریت برای کامپیوتر هم نسخه اختصاصی دارد!

در ادامه این مقاله قصد داریم لینک دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) را ارائه، در مورد آن صحبت و نحوه کار شریت کامپیوتر را به شما عزیزان آموزش دهید. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحل شرح داده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

 آموزش نصب شیریت کامپیوتر (Shareit)

پیش از اینکه با نحوه کار با شیریت در کامپیوتر آشنا شوید، لازم است که آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. نصب شیریت برای کامپیوتر (Shareit) پیچیدگی چندانی ندارد. بدین منظور باید به شرح زیر عمل کنید:

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

با کلیک بر روی این قسمت به صفحه دانلود برنامه Shareit (شیریت) برای سیستم عامل های مختلف مراجعه کنید. با توجه به نسخه سیستم عامل ویندوز نصب شده روی کامپیوتر، برنامه شیریت مناسب را دانلود کنید. برای مثال اگر ویندوز 7 روی کامپیوتر شما نصب است، باید SHAREit for Windows 7 را انتخاب و آن را دانلود کنید. بعد از دانلود برنامه آن را نصب نمایید. نصب شیریت (Shareit) به سادگی انجام می‌شود. بعد از نصب برنامه باید آن را اجرا کنید. برای اعمال برخی تنظیمات اولین، روی آیکون سه خطی که در گوشه سمت راست و بالای پنجره برنامه شیریت نمایش داده شده کلیک کنید و گزینه Settings را انتخاب نمایید.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

با انتخاب گزینه Settings پنجره‌ای باز می‌شود که مشابه با عکس فوق است. فیلدهای مختلفی که شماره‌گذاری شده‌اند کارایی زیر را دارند:

  • در فیلد شماره 1 می‌توانید نام کامپیوتر خود را وارد کنید. این نام برای سایر کاربران شیریت (Shareit) نمایش داده می‌شود.
  • با زدن تیک گزینه Advanced برخی تنظیمات پیشرفته‌تر و بیشتر نمایش داده می‌شوند. پس تیک این گزینه را بزنید.
  • با کلیک بر روی گزینه Browse که در عکس فوق با شماره 3 نشان داده شده، می‌توانید محل ذخیره فایل هایی که از طریق شیریت (SHAREit) در کامپیورتان دریافت می‌کنید را مشخص نمایید. پس اگر تمایل دارید فایل های دریافتی از شیریت کامپیوتر در مسیر خاصی ذخیره شوند این گزینه را انتخاب و مسیر مورد نظرتان را مشخص نمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی اپل

  • با کلیک بر روی گزینه Save تمام تغییراتی که اعمال کردید و ذخیره می‌شوند. بنابراین بعد از وارد کردن نام مورد نظرتان برای کامپیوتر خود و همچنین تعیین مسیر ذخیره سازی فایل های دریافتی از طریق شیریت کامپیوتر (Shareit) بر روی این گزینه کلیک کنید.

بنابراین برنامه Shareit (شیریت) در کامپیوتر شما نصب شده و تنظیمات اولیه آن هم انجام شده‌اند. حالا می‌توانید از این برنامه استفاده کنید. در ادامه به آموزش نحوه استفاده از شیریت برای کامپیوتر (Shareit) در دو نسخه قدیمی و جدید می‌پردازیم.

آموزش استفاده از نسخه جدید برنامه شیریت کامپیوتر (SHAREit)

اگر جدیدترین نسخه برنامه شیریت را روی کامپیوترتان نصب کرده‌اید، مراحلی که در این بخش شرح می‌دهیم را طی کنید. در این نسخه به محض اجرای برنامه شیریت (SHAREit) صفحه‌ای مشابه با عکس زیر نمایان می‌شود.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

بر روی بخشی از پنجره که با فلش قرمز نمایش داده‌ایم کلیک کنید تا یک کد QR نمایش داده شود.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

حالا جدیدترین نسخه برنامه شیریت (Shareit) را در گوشی خود نصب و اجرا کنید. آیکون ضمیمه شده در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را انتخاب کنید.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

گزینه Connect to PC را انتخاب کنید.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

مشاهده خواهید کرد که رادار نمایان می‌شود و اپلیکیشن SHAREit (شیریت) شروع به جستجو و یافتن دستگاه های اطراف می‌کند. گزینه Scan to Connect را انتخاب کنید.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

در این شرایط دوربین گوشی شما فعال می‌شود. دوربین را در جلوی کد QR نمایش داده شده در برنامه شیریت (Shareit) کامپیوتر خود بگیرید تا نام آن روی گوشی نمایان شود. به محض نمایان شدن نام کامپیوتر روی گوشی، آن را لمس کنید. در این شرایط شیریت نصب شده روی کامپیوتر شما پیغام فوق را نمایش می‌دهد که باید بر روی گزینه Accept کلیک کنید. حالا ارتباط مابین گوشی و کامپیوتر شما از طریق برنامه شیریت (SHAREit) برقرار شده است و می‌توانید فایل های مورد نظرتان را مابین این دو دستگاه رد و بدل کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی موبایل سامسونگ در کرج

 آموزش استفاده از نسخه قدیمی برنامه شیریت کامپیوتر (SHAREit)

اما اگر بنا به هر دلیل نسخه قدیمی شیریت روی کامپیوتر شما نصب است، باید از روش دیگری استفاده کنید. ابتدا برنامه شیریت را در گوشی و کامپیوتر اجرا کنید. در نسخه قدیمی شیریت باید برای ارسال فایل از کامپیوتر به موبایل، در نسخه PC برنامه گزینه Send را انتخاب کنید و برعکس برای ارسال فایل از موبایل به کامپیوتر، در نسخه کامپیوتر برنامه شیریت گزینه Send را انتخاب نمایید.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

برای مثال تصور کنید ما می‌خواهید با شیریت (SHAREit) از گوشی به کامپیوتر فایل ارسال کنیم. پس در اپلیکیشن شیریت موبایل گزینه Send را انتخاب می‌کنیم.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

فایل های مورد نظرمان را انتخاب و در نهایت گزینه Next را لمس می‌کنیم.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

حالا در شیریت کامپیوتر گزینه Receive را انتخاب می‌کنیم.

دانلود شیریت برای کامپیوتر (Shareit) همراه با آموزش استفاده

مشاهده خواهید کرد که نام کامپیوتر در رادار برنامه شیریت (Shareit) گوشی نمایان می‌شود. پس نام کامپیوتر را انتخاب کنید. به همی سادگی ارسال فایل آغاز می‌شود. بنابراین با نحوه استفاده از نسخه قدیمی شیریت روی کامپیوتر (Shareit) هم آشنا شدید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی شیریت برای کامپیوتر (Shareit) و آموزش استفاده از آن پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحل شرح داده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک از آن ها راهنمایی دقیق تری بخواهید.

ییشتر بخوانید:

خرید قطعات موبایل

ال سی دی A01

درب پشت آیفون 11 Pro Max

 

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (4)

guest
4 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
amirho3ein
amirho3ein
1 سال گذشته

لینک دانلودش کجاس /:

نیما
نیما
1 سال گذشته

عالی……………………………

امیر
امیر
1 سال گذشته

چرا نمیشه دانلود کرد اصلا جایی برای دانلود نیست میشه راهنمایی کنید

op
op
2 سال گذشته

ایا از حجم اینترنت کم میشه؟