×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

آموزش حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale)

حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale)
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale)

اگر برای اتصال اکانت گوگل پلی خود به بازی کلش رویال (Clash Royale) با مشکل مواجه شده‌اید، نگران نباشید. چرا که با طی کردن مراحل خاصی قادر به برطرف کردن این مسئله خواهید بود. در این مقاله قصد داریم به آموزش حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale)

برای اینکه بتوانید بازی دستاوردهای اکانت خود در بازی کلش رویال (Clash Royale) را در دستگاه های اندرویدی ذخیره کنید، لازم است که اکانت شما با گوگل پلی در ارتباط باشد. همچنین در آیفون و آیپدهای اپل هم واجب است که اکانت شما با گیم سنتر آیدی ارتباط داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مسئله از مقاله آموزش ذخیره کلش رویال در آیفون ؛ سیو کلش رویال در اپل استفاده کنید.

همچنین برای کسب راهنمایی دقیق در مورد نحوه سینک کردن بازی کلش رویال با اکانت جیمیل در دستگاه‌های اندرویدی هم از مقاله آموزش سیو یا ذخیره کلش رویال روی جیمیل ؛ وصل کردن به گوگل پلی استفاده کنید. اما متاسفانه در برخی شرایط دیده شده که کاربران برای انجام این کار و وصل کردن گوگل پلی به بازی کلش رویال با مشکل مواجه می‌شوند! اگر شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید، نگران نباشید!

در این مقاله قصد داریم به آموزش حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale)

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale)

برای اینکه مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال در دستگاه شما برطرف شود، در قدم اول موارد زیر را انجام دهید:

 • از به روز بودن گوگل سرویس (Google Services0 اطمینان حاصل کنید. برای انجام این کار از گوگل پلی استور استفاده نمایید.
 • حافظه کش گوگل سرویس را حذف کنید. برای انجام این کار به منوی تنظیمات (Settings) بروید. گزینه اپلیکیشن‌ها (Apps/Application/Application Manager) را انتخاب کنید. سپس Google Play Services را انتخاب و گزینه Clear Cache را لمس نمایید تا حافظه کش آن پاک شود.
 • تمام اکانت های گوگل خود را از دستگاه حذف کنید. سپس بار دیگر اکانت های گوگل را به دستگاه اضافه نمایید. این مسئله در اغلب موارد منجر به حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale) می‌شود.
 • به اپلیکیشن Google Settings بروید و سپس به بخش Connected Apps مراجعه کنید. سپس بازی کلش رویال را از لیست حذف کنید تا اتصال آن از اکانت گوگل برطرف شود. ما پیش از این در روش سوم شرح داده شده در مقاله آموزش قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل از طریق گوشی به طور دقیق نحوه انجام این کار برای بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را توضیح داده بودیم که می‌توانید از آن برای کسب راهنمایی دقیق‌تر استفاده کنید.
 • از یک ابزار تغییر IP استفاده کنید.

اگر با انجام موارد فوق مشکل شما برطرف نشد، مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 • برنامه Google Settings را اجرا کنید.
 • گزینه Play Games را انتخاب کنید.
 • گزینه Delete Play Games Profile را انتخاب کنید تا پروفایل شما حذف شود.
 • حال بازی کلش رویال را اجرا کنید.
 • آیکون چرخ دنده را لمس و سعی کنید اتصال گوگل پلی را با لمس گزینه مربوطه برقرار سازید.

در اغلب شرایط طی کردن مراحل فوق منجر به حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale) می‌شود. اما اگر همچنان مشکل شما باقی ماند، اقدام زیر را هم انجام دهید:

 • برنامه Google Play Store را در گوشی اجرا کنید.
 • به منوی My Apps & Games مراجعه کنید.
 • سربرگ یا تب All را انتخاب کنید.
 • گزینه Google Play Games را فعال کنید.

اگر تمام مراحل و موارد فوق را انجام دادید و همچنان با مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale) مواجه بودید، تماس تلفنی با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک برقرار کنید تا آن‌ها راهنمایی کاملا دقیق و مرحله به مرحله‌ای را برای رفع این مشکل خدمتتان ارائه کنند.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

منبع clashroyalearena
برچسب‌ها آموزش حل مشکل سینک نشدن کلش رویال به گوگلآموزش حل مشکل سینک نشدن گوگل پلی به کلش رویالآموزش حل مشکل وصل نشدن کلش رویال به جیمیلآموزش حل مشکل وصل نشدن کلش رویال به گوگلآموزش حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالچگونگی حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالحل مشکل سینک نشدن کلش رویال به گوگلحل مشکل سینک نشدن گوگل پلی به کلش رویالحل مشکل وصل نشدن کلش رویال به جیمیلحل مشکل وصل نشدن کلش رویال به گوگلحل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالدلیل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالدلیل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالراهنمای حل مشکل سینک نشدن گوگل پلی به کلش رویالراهنمای حل مشکل وصل نشدن کلش رویال به گوگلراهنمای حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالرفع مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالروش حل مشکل سینک نشدن گوگل پلی به کلش رویالروش حل مشکل وصل نشدن کلش رویال به جیمیلروش حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالشیوه حل مشکل سینک نشدن گوگل پلی به کلش رویالشیوه حل مشکل وصل نشدن کلش رویال به جیمیلشیوه حل مشکل وصل نشدن کلش رویال به گوگلشیوه حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالمشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالنحوه حل مشکل سینک نشدن کلش رویال به گوگلنحوه حل مشکل سینک نشدن گوگل پلی به کلش رویالنحوه حل مشکل وصل نشدن کلش رویال به جیمیلنحوه حل مشکل وصل نشدن کلش رویال به گوگلنحوه حل مشکل وصل نشدن گوگل پلی به کلش رویالوصل نشدن گوگل پلی به کلش رویال
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (1 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

سلام هیچیک از این راه ها جواب نداد چیکار باید کنم؟

بیشتر بخوانید