تعمیرات اپل

اگر قصد دارید که دسترسی کلش اف کلنز (Clash of Clans) به جیمیل یا اکانت گوگل خود را متوقف کنید، به سه روش مختلف قادر به انجام این کار خواهید بود. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل از طریق گوشی بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل از طریق گوشی

شاید بنا به هر دلیل تمایل داشته باشید که دسترسی بازی کلش اف کلنز به یکی از اکانت های گوگل یا همان جیمیل فعال در گوشی یا تبلت اندرویدی خود را متوقف کنید. به طور کلی برای قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل از طریق خود گوشی می‌توانید از سه روش مختلف استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل از طریق گوشی بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345
تعمیرات سامسونگ

روش اول: قطع دسترسی از طریق خود بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans)

اولین روشی که با استفاده از آن می‌توانید ارتباط مابین اکانت گوگل و بازی کلش اف کلنز را متوقف کنید، مربوط به بکارگیری گزینه‌های موجود در خود بازی کلش می‌شود. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

 • بازی کلش اف کلنز را اجرا کنید.
 • آیکون چرخ دنده را از گوشه سمت راست و پایین صفحه انتخاب کنید.
 • اگر اکانت شما به جیمیل وصل باشد، در زیر گزینه Google Play Sign-in عبارت Connected را به صورت سبز رنگ مشاهده خواهید کرد. با لمس این گزینه (Connected) ارتباط کلش با اکانت جیمیل قطع می‌شود.

قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل

روش دوم: قطع دسترسی از طریق مرورگر و تنظیمات اکانت گوگل

روش دیگری که با استفاده از آن می‌توانید نسبت به قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل از طریق گوشی اقدام کنید به شرح زیر است:

 • با کلیک بر روی این قسمت به صفحه تنظیم دسترسی برنامه ها و سرویس های مختلف جیمیل خود بروید.
 • بازی کلش اف کلنز را از لیست پیدا کنید و بر روی آن کلیک نمایید.
 • بر روی گزینه Remove کلیک کنید.

تعمیرات سامسونگ

روش سوم: قطع دسترسی از طریق برنامه Google Settings

در این روش از برنامه Google Settings موجود در سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنیم. بدین منظور مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 • به منوی اپلیکیشن های گوشی یا تبلت خود مراجعه کنید.
 • برنامه Google Settings را اجرا کنید.
 • گزینه Connected Apps را لمس کنید.
 • بازی کلش اف کلنز را از لیست انتخاب کنید. دقت داشته باشید که از منوی فوقانی صفحه قادر به انتخاب اکانت جیمیل مد نظرتان خواهید بود.
 • گزینه Disconnect را لمس کنید.
 • در پنجره پاپ آپ نمایان شده هم گزینه Disconnect را لمس نمایید.

قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل

بنابراین با استفاده از روش های فوق قادر به قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل از طریق گوشی می‌شوید.

آموزش قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل از طریق گوشی

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل از طریق گوشی پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

برچسب‌ها: آموزش جلوگیری از دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل آموزش جلوگیری از دسترسی کلش به اکانت گوگل آموزش جلوگیری از دسترسی کلش به جیمیل آموزش قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل آموزش لغو دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل اموزش لغو دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل جلوگیری از دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل جلوگیری از دسترسی کلش به اکانت گوگل جلوگیری از دسترسی کلش به جیمیل روش جلوگیری از دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل روش جلوگیری از دسترسی کلش به اکانت گوگل روش لغو دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل روش های قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل شیوه جلوگیری از دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل شیوه جلوگیری از دسترسی کلش به اکانت گوگل شیوه جلوگیری از دسترسی کلش به جیمیل شیوه قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل شیوه لغو دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل لغو دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل نحوه جلوگیری از دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل نحوه جلوگیری از دسترسی کلش به اکانت گوگل نحوه جلوگیری از دسترسی کلش به جیمیل نحوه قطع دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل نحوه لغو دسترسی کلش اف کلنز به جیمیل

نظرات کاربران (6)

ارسال نظر

  با سلام من گوشیم برد سوزوند و برد یه گوشی دیگه انداختم روی گوشی الان جیمیلم بالا نمیاد و برای بازیابی جیمیل چند روش انتخاب کردم شماره تلفن.گرفتن چند کد پسورد یکبار مصرف و جیمیل بازیابی الان هرکدوم میزنم بازم وارد جیمیلم نمیشم میگه تایید هویت نشدید
  میشه لطفا راهنمایی کنید