تنظیم اعلان درون برنامه ای تلگرام یا In-app Notifications

تنظیم اعلان درون برنامه ای تلگرام یا In-app Notifications

در منوی تنظیمات تلگرام بخشی با عنوان In-app Notifications ارائه شده که از طریق آن می‌توان تنظیمات نمایش اعلان درون برنامه ای این مسنجر را شخصی سازی کرد. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه تنظیم اعلان درون برنامه ای تلگرام (In-app Notifications) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی

مقدمه‌ای در رابطه با تنظیم اعلان درون برنامه ای تلگرام (In-app Notifications)

تلگرام شامل زیرشاخه‌ای در منوی تنظیمات اعلان های خود می‌شود که با عنوان In –app Notifications ارائه شده است. این بخش در واقع مربوط به شرایط و نحوه ارائه نوتیفیکیشن یا اعلان در حین استفاده از تلگرام است. از این رو ما به این اعلان ها اصطلاحا اعلان های درون برنامه ای تلگرام می‌گوییم.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه تنظیم اعلان درون برنامه ای تلگرام (In-app Notifications) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

نحوه تنظیم اعلان درون برنامه ای تلگرام (In-app Notifications)

اگر قصد دارید تا تنظیمات اعلان یا نوتیفیکیشن درون برنامه ای تلگرام را تغییر دهید، به شرح زیر عمل کنید:

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • آیکون سه خطی موجود در گوشه سمت چپ و بالای صفحه را لمس کنید تا منوی اصلی تلگرام نمایان شود.
  • گزینه Settings را انتخاب کنید.
  • گزینه Notifications and Sounds را انتخاب نمایید.
  • به بخشی که با عنوان In-app notifications مشخص شده است دقت کنید. در این بخش 5 گزینه وجود دارند که به شرح زیر هستند:

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون

گزینه In-App Sounds: این گزینه مربوط به ارائه هشدار صوتی برای پیام های جدید در زمانی که برنامه تلگرام اجرا و در حال استفاده است می‌شود. پس می‌توانیم به آن گزینه فعال و غیر فعال سازی هشدار صوتی درون برنامه ای تلگرام بگوییم.

گزینه In-App Vibrate: این گزینه مربوط به ارائه هشدار لرزشی یا ویبره برای پیام های جدید در زمانی که برنامه تلگرام اجرا و در حال استفاده است می‌شود. پس می‌توانیم به آن گزینه فعال و غیر فعال سازی هشدار لرزشی درون برنامه ای تلگرام بگوییم.

گزینه In-App Preview: این گزینه مربوط به ارائه پیش نمایش پیام جدید دریافتی در زمانی که برنامه تلگرام اجرا و در حال استفاده است می‌شود. با فعال کردن این قابلیت، در شرایطی که در بخش خاصی از تلگرام باشید و یک پیام جدید دریافت کنید، علاوه بر دریافت نوتیفیکیشن در نوار اعلان ها، بخشی از متن پیام جدید از همان منوی نوتیفیکیشن ها و بدون نیاز به ورود به پنجره آن چت قابل رویت خواهد بود.

گزینه In-Chat Sounds: این گزینه مربوط به ارائه صداهای مختلف در پنجره گفتگو یا چت می‌شود. برای مثال صدای تیکی که بعد از ارسال پیام در چت ها از سوی تلگرام ارائه می‌شود، با غیر فعال کردن این گزینه غیر فعال خواهد شد.

گزینه Priority: این گزینه مربوط به اولویت اعلان های درون برنامه ای تلگرام می‌شود.

بنابراین با استفاده از این گزینه ها که همگی در زیرشاخه In-app notifications ارائه شده‌اند می‌توانید نسبت به تنظیم اعلان درون برنامه ای تلگرام ورد عمل شوید.

آموزش ویدئویی تنظیم اعلان درون برنامه ای تلگرام یا In-app Notificatio

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه تنظیم اعلان درون برنامه ای تلگرام (In-app Notifications) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات آیفون 7

تاچ ال سی دی آیفون اس ای

تاچ ال سی دی M31

تعمیرات موبایل

منبع telegram

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments