آموزش تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل از طریق گوشی و کامپیوتر
4.7 (94.55%) 11 امتیاز

آموزش تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل از طریق گوشی و کامپیوتر
4.7 (94.55%) 11 امتیاز

کاربران سرویس جیمیل می‌توانند هر زمان که تمایل داشته باشند نسبت به تغییر عکس پروفایل خود اقدام کنند. آن‌ها همچنین قادر به تنظیم نمایش یا عدم نمایش عکس پروفایل خود برای سایر کاربران هستند. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل از طریق گوشی (اندروید و iOS) و کامپیوتر بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل

پروفایل جیمیل شما می‌تواند یک عکس اختصاصی داشته باشد. این عکس در شرایط‌ و وضعیت‌های مختلف برای سایر کاربران نمایش داده می‌شود. به عنوان مثال اگر تنظیمات اکانت گوگل شما به گونه‌ای بهینه‌سازی شده باشد که تمام کاربران قادر به مشاهده عکس پروفایل جیمیلتان باشند، به محض اینکه ایمیلی برای هر فرد ارسال کنید، وی می‌توانید عکس پروفایل اکانت جمیل شما را مشاهده کند. اما گوگل امکان غیر فعال کردن نمایش عکس پروفایل و همچنین تغییر آن را در اختیار کاربران سرویس جیمیل قرار داده است.

بنابراین شما می‌توانید تنظیمات اکانت جیمیل خود را به گونه‌ای بهینه‌سازی کنید که علیرغم وجود عکس بر روی اکانت جیمیلتان، تمام کاربرانی که برایشان ایمیل ارسال می‌کنید قادر به مشاهده آن نباشند. همچنین شما می‌توانید نسبت به تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل خود هم اقدام کنید. در این مقاله قصد داریم که در مورد این دو مسئله صحبت کنیم و به آموزش نحوه انجام این دو مورد بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل از طریق کامپیوتر

تصور کنید که با استفاده از کامپیوتر و نسخه تحت وب سرویس جیمیل تمایل به تغییر عکس پروفایل اکانت خود دارید. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

 • با کلیک بر روی این قسمت به صفحه تحت وب بررسی ایمیل های اکانت جیمیل مراجعه کنید. در صورت نیاز مشخصات اکانت خود را وارد و ساین این (Sign in) نمایید.
 • بر روی آیکون چرخ دنده موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.
 • گزینه Settings را انتخاب نمایید.
 • در همان تب General به سمت پایین صفحه حرکت کنید تا گزینه My Picture را بیابید. به منظور تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل خود باید بر روی گزینه Change Picture کلیک کنید.
 • عکس جدید مد نظرتان را با استفاده از روش مناسب انتخاب کنید.
 • کادربندی مورد نیاز را اعمال و بر روی گزینه Apply Changes کلیک کنید.
 • به سمت پایین صفحه حرکت و در انتهای صفحه بر روی گزینه Save Changes کلیک نمایید تا تغییرات اعمالی ذخیره شود.

بنابراین با طی کردن مراحل فوق از طریق کامپیوترتان قادر به تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل خواهید بود. حال اگر تمایل دارید تا نحوه نمایش عکس پروفایل برای سایر کاربرانی که از سوی شما ایمیل دریافت می‌کنند را تغییر دهید، کافیست که در کنار همان گزینه Change Picture، تیک گزینه Visible only to people I can chat with را بزنید. با انتخاب این گزینه فقط افرادی که به آن‌ها اجازه گفتگو با خود و مشاهده وضعیت آنلاین بودنتان را داده باشید، قادر به مشاهده عکس پروفایل اکانت جیمیلتان می‌شوند.

تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل از طریق برنامه جیمیل (نسخه اندرویدی)

متاسفانه نسخه اندرویدی اپلیکیشن یا برنامه جیمیل به صورت مستقیم امکان تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل را نمی‌دهد. برای انجام این کار باید از مرورگر گوشی هوشمند یا تبلت خود استفاده کنید. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

 • با لمس این قسمت از طریق مرورگر گوشی یا تبلت اندرویدی خود به صفحه ویرایش اطلاعات و عکس پروفایل اکانت جیمیل مراجعه کنید.
 • آیکون “مداد” موجود در گوشه سمت راست عکس پروفایل خود را لمس نمایید.
 • عکس پروفایل خود را لمس کنید.
 • گزینه Upload Photo را از پنجره پاپ آپ نمایان شده انتخاب کنید.
 • عکس جدید مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • کادربندی مناسب را برای عکس انتخاب شده تعیین کنید.
 • گزینه Done را لمس نمایید.

به همین سادکی با استفاده از گوشی یا تبلت اندرویدی خود قادر به تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل می‌شوید. متاسفانه برای تغییر نحوه نمایش عکس پروفایل یا دیده شدن و نشدن آن توسط سایر کاربران، نمی‌توانید از بخشی که به آن اشاره داشتیم استفاده کنید. بدین منظور باید از نسخه تحت وب سرویس جیمیل و مرورگر کامپیوترتان استفاده کنید که در بخش قبل به نحوه انجام آن اشاره داشتیم. تنظیماتی که از آن طریق برای نحوه دیده شدن یا نشدن عکس پروفایل اکانت جیمیل خود انتخاب می‌کنید به طور اتوماتیک در اپلیکیشن جیمیل هم اعمال می‌شوند.

تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل از طریق برنامه جیمیل (نسخه iOS)

اما چگونه از طریق نسخه آی او اسی اپلیکیشن جیمیل قادر به تغییر عکس پروفایل اکانت خود خواهیم بود؟ برای انجام این کار هم دقیقا باید مراحلی طی شود که در بخش قبل و برای نسخه اندرویدی اپلیکیشن جیمیل به آن‌ اشاره کردیم. همچنین برای تغییر نحوه نمایش عکس پروفایل یا دیده شدن و نشدن آن توسط سایر کاربران هم باید تغییرات مورد نظرتان را مانند حالت قبل از طریق مرورگر کامپیوتر و نسخه تحت وب سرویس جیمیل اعمال کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل از طریق گوشی و کامپیوتر و همچنین نحوه تغییر تنظیمات دیده شدن عکس پروفایل توسط سایر کاربران پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

منبع google
برچسب‌ها: Change your Gmail profile picture آموزش تغییر دادن عکس اکانت جیمیل آموزش تغییر دادن عکس پروفایل جیمیل آموزش تغییر دادن عکس جیمیل آموزش تغییر عکس اکانت جیمیل آموزش تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل آموزش تغییر عکس پروفایل جیمیل آموزش تغییر عکس جیمیل آموزش جلوگیری از نمایش عکس اکانت جیمیل آموزش جلوگیری از نمایش عکس پروفایل اکانت جیمیل تغییر دادن عکس اکانت جیمیل تغییر دادن عکس پروفایل جیمیل تغییر دادن عکس جیمیل تغییر عکس اکانت جیمیل تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل تغییر عکس پروفایل جیمیل تغییر عکس جیمیل جلوگیری از نمایش عکس اکانت جیمیل جلوگیری از نمایش عکس پروفایل اکانت جیمیل جلوگیری از نمایش عکس پروفایل جیمیل چگونگی تغییر عکس اکانت جیمیل چگونگی تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل چگونگی تغییر عکس پروفایل جیمیل چگونگی تغییر عکس جیمیل چگونگی جلوگیری از نمایش عکس اکانت جیمیل چگونگی جلوگیری از نمایش عکس پروفایل اکانت جیمیل راهنمای تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل روش تغییر عکس اکانت جیمیل روش تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل شیوه تغییر عکس اکانت جیمیل شیوه تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل شیوه تغییر عکس جیمیل نحوه تغییر دادن عکس پروفایل جیمیل نحوه تغییر عکس اکانت جیمیل نحوه تغییر عکس پروفایل اکانت جیمیل نحوه تغییر عکس پروفایل جیمیل نحوه تغییر عکس جیمیل نحوه جلوگیری از نمایش عکس اکانت جیمیل نحوه جلوگیری از نمایش عکس پروفایل اکانت جیمیل نمایش عکس اکانت جیمیل نمایش عکس پروفایل جیمیل

خبرنامه

نظرات کاربران (6)

ارسال نظر

  عالی بودش
  اگه میشه در این مورد که ما از کجا بفهمیم واسه کسی که پیام فرستادیم توجیمیل پیام مون رو خونده یا نه توضیح بدین . ممنون بابت سایت خوبتون

تعمیرات موبایل، هر جا و هر وقت

روش اول: اعزام تعمیرکار موبایل به منزل یا محل کار شما
روش دوم: ارسال موبایل شما با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل‌کمک

درخواست تعمیرات