تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون 8 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر.

ال سی دی آیفون 8 اپل یکی از آسیب پذیرترین قطعات این گوشی است که در اثر ضربه و فشار احتمال شکستن آن وجود دارد. اما اگر این اتفاق برایمان رخ داد چطور می‌توانیم با کمترین هزینه تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 را انجام دهیم؟ با موبایل کمک همراه باشید.

شکستن ال سی دی آیفون 8 اپل

ال سی دی گوشی های موبایل به دلیل نوع ساختاری که دارد یکی از آسیب پذیرترین قطعات این گجت هاست که با کوچک ترین ضربه امکان ترک برداشتن و شکستن آن وجود دارد. در اغلب موارد بروز اتفاق هایی مثل افتادن گوشی از دست کاربر منجر به شکستن ال سی دی می‌شود. طبیعتا آیفون 8 اپل هم به دلیل بهره‌مندی از پنل ال سی دی مشابه از این مسئله مستثنا نیست و شکستن ال سی دی آیفون 8 هم یکی از رایج ترین تعمیرات این گوشی خواهد بود. علاوه بر شکستن ال سی دی در اثر وارد شدن ضربه، عوامل دیگری هم می‌توانند منجر به بروز اختلال در عملکرد LCD گوشی شوند. برای مثال اعمال فشار مستقیم به ال سی دی یا تاچ هم می‌تواند منجر به از کار افتادن این قطعات شود. به طور کلی شکستن ال سی دی آیفون 8 اپل یکی از تعمیرات رایج این گوشی است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 8 اپل در موبایل کمک

ال سی دی آیفون 8 شامل چه قطعاتی می‌شود؟

پیش از اینکه در رابطه با تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 صحبت کنیم بهتر است کمی در رابطه با جزئیات و قطعات بکار رفته در مجموعه ال سی دی این گوشی صحبت نمایید. ال سی دی آیفون 8 مجموعا شامل چهار قسمت می‌شود که به ترتیب پنل ال سی دی (خود LCD)، تاچ یا دیجیتایزر، فریم LCD و گلس روی ال سی دی نام دارند. در برخی موارد دیده شده که در اثر ضربه فقط گلس روی ال سی دی آیفون 8 می‌کشند. در این حالت تاچ و ال سی دی گوشی بدون مشکل عمل می‌کنند که خوشبختانه فقط با تعویض گلس روی LCD می‌توان مشکل را حل کرد. بنابراین تعویض گلس یکی از روش های تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 در شرایط خاص است.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

هزینه تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 اپل چقدر است؟

هزینه تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 اپل بستگی به نوع شکستگی و آسیبی دارد که به LCD آن وارد شده است. اگر در اثر ضربه ال سی دی آیفون 8 کاملا از کار بیفتد و تاچ آن هم طبیعتا عمل نکند، تعمیر ال سی دی گوشی می‌تواند هزینه بالایی را برایتان به همراه داشته باشد. اما اگر فقط گلس روی ال سی دی آیفون 8 شکسته شود و تاچ و ال سی دی آن عمل کند، می‌توانید با صرف هزینه کم نسبت به تعویض گلس LCD اقدام نمایید، بنابراین در این حالت تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8  هزینه خیلی بالایی نخواهد داشت. عموما در 70 درصد موارد وارد شدن ضربه به LCD گوی منجر به شکستن گلس روی ال سی دی و از کار افتادن خود LCD دستگاه می‌شود.

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون 8 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر.

آیا شخصا قادر به تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 هستیم؟

اگر نیاز باشد که ال سی دی آیفون 8 اپل تعویض گردد با کمی دقت و دسترسی به ابزارها و قطعات مناسب می‌توانید شخصا این کار را انجام دهید. البته تعویض LCD آیفون 8 اپل کار آسانی نیست و برای انجام این کار باید دقت بالایی صرف شود. برای آشنایی دقیق با مراحل و نحوه تعویض ال سی دی این گوشی توصیه می‌کنیم از مقاله‌ی آموزش تعویض تاچ و ال سی دی آیفون ۸ اپل استفاده کنید. در مقاله مذکور به طور دقیق، مرحله به مرحله  و همراه با آموزش ویدئویی نحوه تعویض LCD آیفون 8 اپل شرح داده شده است. اگر تجربه کافی در حوزه تعمیرات موبایل ندارید، توصیه می‌کنیم شخصا اقدام به تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 نکنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

یک نکته مهم برای تعویض LCD آیفون 8 اپل

اگر نیاز به تعویض ال سی دی آیفون 8 داشتید، دقت نمایید که حتما یک ال سی دی اورجینال در کوشی شما به عنوان قطعه جایگزین مورد استفاده قرار گیرد. در غیر این صورت ممکن است با مشکلات خاصی نظیر عدم وضوح محتوای صفحه نمایش در محیط های باز و تحت تابش نور مستقیم مواجه شوید. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران موبایل از برای تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 از ال سی دی های جدید درجه سه و چینی استفاده می‌کنند که به هیچ عنوان کیفیت مشابه با LCD اورجینال آیفون 8 اپل را ندارد. بنابراین حتما مطمئن شوید که LCD تعویضی آیفون شما اورجینال باشد.

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون 8 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر.

تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 اپل را به موبایل کمک بسپارید!

اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا بدون دردسر و با ضمانت را تجربه کنید، توصیه می‌کنیم تعمیر ال سی دی شکسته آیفون 8 را به موبایل کمک واگذار نمایید. تمام تعمیراتی که در این شرکت انجام می‌شوند شامل ضمانت خواهند بود و قطعاتی هم که در حین تعمیر گوشی مشتریان از آن ها استفاده به عمل می‌آید کاملا اورجینال هستند. برای تعمیر آیفون 8 توسط کارشناسان موبایل کمک کافیست با شماره‌ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون 8 در فروشگاه موبایل کمک

بیشتر بخوانید: قیمت خرید تاچ ال سی دی آیفون 8 در فروشگاه قطعات موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر