تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ S5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

متاسفانه تعمیر و تعویض ال سی دی یکی از رایج ترین تعمیراتی است که روی گوشی های موبایل انجام می‌شود و گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 هم از این موضوع مستثنا نیست! با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S5 را با کیفیتی بهتر از کیفیت سرویس نمایندگی های رسمی تعمیر گوشی سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

چرا ال سی دی آسیب پذیرترین بخش گوشی های موبایل است؟

طبق آمار شکستن ال سی دی گوشی های موبایل رایج ترین مشکلی است که کاربران با آن رو به رو می‌شوند. جالب است بدانید که تعمیر ال سی دی هم رایج ترین تعمیراتی است که روی گوشی های موبایل صورت می‌پذیرد. اصلی ترین عاملی که باعث خراب شدن ال سی دی گوشی می‌شود و کاربر را ملزم به تعویض آن می‌کند، شکستن ال سی دی است. ال سی دی یک گوشی ممکن است بنا به دلایل مختلف بشکند که در این بین افتادن گوشی از دست کاربر اصلی ترین دلیل وقوع این مسئله محسوب می‌شود.

زمانی که گوشی از دست کاربر به زمین می‌افتد، ال سی دی آن بیشتر از تمام قطعات در معرض آسیب دیدن واقع می‌شود چون قطعات داخلی گوشی که در بدنه آن قرار دارند و بدین صورت ضربه مستقیمی به آن ها وارد نمی‌شود و قاب گوشی هم که یا از جنس آلومینیوم و یا پلاستیک خواهد بود و شکنندگی بالایی ندارد، اما جنس ال سی دی از شیشه است و به همین سبب آسیب پذیرترین بخش در گوشی های موبایل خواهد بود. همچنین ال سی دی گوشی ها دائما در تماس با اشیای خارجی هستند و احتمال به وجود آمدن خط و خش بر روی آن ها هم بالاست.

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S5 با کمترین قیمت در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی S5 در موبایل کمک

چگونه از خراب شدن ال سی دی سامسونگ گلکسی S5 جلوگیری کنیم؟

به منظور جلوگیری از خراب شدن ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی اس 5 خود یا هر گوشی دیگری که در اختیار دارید توصیه می‌کنیم در قدم اول به خوبی از آن مراقبت به عمل آورید تا خدای نکرده گوشی بر اثر یک اتفاق ناگهانی از دستتان نیفتد و با زمین برخور‌د نکند که بروز این مسئله می‌تواند منتهی به شکستن ال سی دی شود. مسئله بعدی این است که هیچوقت با دست خیس از گوشی استفاده نکنید و حتی اگر گوشی شما ضد آب است هم به این ویژگی آن اعتماد 100 درصد نداشته باشید. آب خوردگی یکی دیگر از اصلی ترین عواملی است که منجر به خراب شدن تاچ ال سی دی گوشی های موبایل می‌شود. همچنین برای جلوگیری از به وجود آمدن خط و خش روی ال سی دی گوشی حتما یک گلس محافظ ال سی دی را روی آن نصب کنید. توصیه آخر هم این است که یک قاب محافظ را در کنار گوشی خود بکار ببرید که اصطلاحا به آن ها گارد هم گفته می‌شود. گارد گوشی در مواقع بحرانی می‌تواند منجر به جلوگیری از صدمه دیدن بدنه گوشی و حتی تاچ و ال سی دی آن شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی و تبلت های سامسونگ در موبایل کمک

هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S5 چقدر است؟

تعمیر تاچ ال سی دی گوشی های موبایل همیشه از گران قیمت ترین تعمیرات این گجت ها بوده است و روال مشابه برای سامسونگ Galaxy S5 صادق است. هزینه تعمیر ال سی دی این گوشی در مقایسه با دیگر تعمیرات آن به مراتب بیشتر است اما خوشبختانه چون این گوشی کمی قدیمی تر بوده و از ال سی دی معمولی تری در مقایسه با گوشی های مدرن بهره می‌برد، هزینه تعویض ال سی دی آن به اندازه گوشی های جدید نیست و این موضوع می‌تواند خبر خوشحال کننده‌ای برایتان باشد. اگر می‌خواهید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S5 خود را انجام دهید، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ S5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

ال سی دی اصل در گلکسی S5 نصب کنیم یا ال سی دی کپی؟

دو نوع ال سی دی برای نصب در گوشی های موبایل وجود دارند که یکی از آن ها ال سی دی اورجینال یا OEM بوده و نسخه دیگر ال سی دی کپی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این دو نوع از ال سی دی های موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله شرح تفاوت ال سی دی اورجینال و کپی آیفون های اپل بپردازید. ال سی دی OEM یا اورجینال دقیقا کیفیت ال سی دی فابریک گوشی شما را دارد و هزینه گران تری هم خواهد داشت. اما ال سی دی کپی کیفیت کمتر و قیمت پایین تری دارد. توصیه ما این است که همیشه برای تعویض ال سی دی گوشی خود از نسخه های اورجینال و OEM استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل های گلکسی اس سامسونگ  

تعویض ال سی دی گلکسی S5 سامسونگ چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه تعویض و تعمیر LCD سامسونگ گلکسی اس 5 برخلاف اغلب گوشی های دیگر خیلی زمانگیر و سخت نیست. اگر تعمیرکاری که قرار است این تعمیر را روی گوشی شما انجام دهد ابزارهای مناسب و تجربه کافی را داشته باشد، احتمالا در کمتر از 60 دقیقه تعویض ال سی دی تکمیل خواهد شد. اگر می‌خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S5 شما انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید. برای آشنایی بهتر با سرویس تعمیرات فوری گوشی موبایل کمک به مطالعه مقاله تعمیر فوری گوشی موبایل در مرکز موبایل کمک همراه با ضمانت بپردازید.

تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S5 با کمترین قیمت در موبایل کمک

آیا شخصا قادر به تعویض LCD سامسونگ گلکسی S5 خواهیم بود؟

اگر به تعمیرات موبایل علاقمند باشید و تجربه نسبی هم در این زمینه داشته باشید، می‌توانید شخصا تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی S5 را انجام دهید. برای تهیه کردن ابزارهای مورد نیاز و همچنین ال سی دی اورجینال گوشی گلکسی S5 به فروشگاه موبایل کمک مراجعه و موارد مورد نیازتان را خریداری نمایید. سپس با استفاده از راهنمایی که در مقاله آموزش تعمیرات سامسونگ: تعویض تاچ ال سی دی گوشی گلکسی اس 5 ارائه شده، تعویض ال سی دی گوشی را انجام دهید. سعی کنید تمام مراحل را طبق توضیحات پیش ببرید تا خدای نکرده مشکلی برایتان به وجود نیاید. در صورت وقوع هر مشکل می‌توانید درخواست اعزام کارشناس از موبایل کمک را ثبت کنید تا کارشناس ما به محل اعزام شده و تعمیر ال سی دی گوشی را برایتان تکمیل کند.

تعمیرات سامسونگ

برای تعویض LCD سامسونگ S5 کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی سامسونگ» تماس بگیر

به جای نمایندگی رسمی تعمیر گوشی سامسونگ به موبایل کمک اعتماد کنید!

با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی سامسونگ گلکسی S5 و یا به طور کلی تعمیرات گوشی های سامسونگ را با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت انجام دهید. طبق گزارش مشتریان، آمار رضایت آن ها از سرویس موبایل کمک به مراتب بهتر از آمار رضایت مشتریان نمایندگی های رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ بوده است. بنابراین توصیه می‌کنیم به جای واگذاری گوشی به نمایندگی های تعمیر موبایل سامسونگ به شرکت موبایل کمک و خدمات آن اعتماد کنید. فراموش نکنید تمام تعمیراتی که توسط کارشناسان موبایل کمک انجام می‌شود شامل گارانتی خواهند بود. به منظور ثبت سفارش تعمیرات گلکسی اس 5 خود توسط کارشناسان موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

برچسب‌ها: repair_article

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر