تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر ال سی دی آیفون X یکی از رایج ترین تعمیرات این گوشی است که متاسفانه هزینه بردار هم خواهد بود. اما آیا این امکان وجود دارد که شخصا تعمیر ال سی دی آیفون X را انجام دهیم یا حداقل این تعمیر را با کمترین هزینه تکمیل کنیم؟ با موبایل کمک همراه باشید.

مشکلات رایج ال سی دی آیفون X

ال سی دی آیفون X مثل سایر گوشی های موبایل ممکن است دچار مشکلات خاصی شود. مشکلاتی مثل از کار افتادن ال سی دی به دلیل وارد شدن فشار یا ضربه به آن و همچنین شکستن ال سی دی از رایج ترین معضلاتی هستند که کاربران آیفون X با آن مواجه می‌شوند. متاسفانه ال سی دی گوشی های موبایل شکنندگی بالایی دارند و اگر گوشی با ال سی دی بر روی زمین بیفتد بدون تردید شکستگی در آن ایجاد خواهد شد. آیفون X هم از این مسئله مستثنا نیست و متاسفانه بارها و بارها دیده می‌شود که در اثر سهل انگاری کاربر و افتادن گوشی بر روی زمین، تعمیر ال سی دی آیفون X  واجب می‌شود.

آیا شخصا قادر به تعمیر ال سی دی آیفون X خواهیم بود؟

تعمیر ال سی دی آیفون X نیاز به دقت زیادی دارد و باید به طور دقیق انجام شود. ال سی دی این گوشی در اصل از سه لایه تشکیل شده که به ترتیب پنل ال سی دی، تاچ و گلس روی ال سی دی نام دارند. در برخی موارد ممکن است شکستگی فقط بر روی گلس ال سی دی گوشی ایجاد شده باشد و به تاچ و پنل ال سی دی آن وارد نگردد که در این حالت فقط با تعویض گلسی روی LCD مشکل برطرف می‌شود. بنابراین تعمیر ال سی دی آیفون X کار آسانی نیست و شما به راحتی و شخصا قادر به انجام این کار نخواهید بود. در بهترین شرایط شاید بتوانید تعویض ال سی دی آیفون X را انجام دهید که برای آشنایی دقیق با نحوه انجام این کار می‌توانید به مطالعه مقاله ” تعویض ال سی دی آیفون X (ایکس) اپل بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون X اپل در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

تعمیر ال سی دی آیفون X اپل

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون X کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

چگونه بفهمیم شکستگی فقط روی گلس LCD ایجاد شده یا بر روی خود LCD؟

زمانی که فقط گلس روی ال سی دی آیفون X دچار شکستگی شود و مشکلی برای پنل ال سی دی و تاچ آن ایجاد نگردد، شما ترک های محسوسی را بر روی صفحه نمایش دستگاه خواهید دید  اما در عین ناباوری مشاهده خواهید کرد که ال سی دی و تاچ دستگاه کار می‌کنند. به بیان دیگر در این حالت محتوای صفحه نمایش به تصویر کشیده می‌شود و دستورات لمسی شما هم بر روی نمایشگر اعمال می‌شوند اما ترک و شکستگی بر روی صفحه نمایش دستگاه قابل رویت خواهد بود. در این شرایط تعمیر ال سی دی آیفون X  اپل فقط با جایگزین کردن گلس روی LCD و صرف هزینه کم امکانپذیر خواهد بود.

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون X  اپل چقدر است؟

به دلیل اینکه آیفون X اپل از ال سی دی بسیار با کیفیتی بهره می‌برد، طبیعتا هزینه تعمیر آن هم گران خواهد بود. ال سی دی این گوشی یکی از اصلی ترین اجزای سخت افزاری آن محسوب می‌شود که چیزی در حدود یک سوم قیمت کل دستگاه را شامل خواهد شد. البته همانطور که اشاره کردیم در برخی شرایط ممکن است تعمیر ال سی دی آیفون X  اپل فقط با تعویض گلس روی صفحه نمایش انجام شود که در این حالت هزینه تعمیر به مراتب کمتر از حالتی که کل مجموعه تعویض گردد خواهد بود.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

تعمیر ال سی دی آیفون X  اپل را به موبایل کمک بسیارید!

شما می‌توانید با واگذار کردن تعمیر ال سی دی و کلیه تعمیرات آیفون X اپل به موبایل کمک در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه مشکل گوشی خود را برطرف سازید. کارشناسان تعمیر موبایل کمک به جدیدترین و مدرن ترین ابزارها و متدهای تعمیرات آیفون X دسترسی دارند و تعمیر ال سی دی آن را با ضمانت اصالت قطعه برای شما انجام می‌دهند. برای ثبت سفارش تعمیر آیفون X و تعمیرات آیفون های اپل انجام هماهنگی های لازم می‌توانید با شماره ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید تاچ ال سی دی آیفون X در فروشگاه قطعات موبایل کمک

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون X در فروشگاه موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر