تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون SE کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

اگر بنا به هر دلیل ال سی دی آیفون SE شما شکسته یا از کار افتاده است، نگران نباشید. با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل را با صرف کمترین هزینه و ضمانت انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

تعمیر ال سی دی شکسته آیفون SE: یکی از رایج ترین تعمیرات این گوشی

متاسفانه تعمیر ال سی دی شکسته آیفون SE اپل یکی از رایج ترین تعمیراتی است که کاربران برای انجام آن اقدام می‌کنند. در 90 درصد موارد افتادن گوشی از دست کاربر منجر به شکستن ال سی دی آن می‌شود. در برخی موارد دیگر هم دیده شده شکستن ال سی دی آیفون SE در اثر وارد شدن یک فشار زیاد بر روی آن رخ می‌دهد. بنابراین اصلی ترین عواملی که منجر به شکستن ال سی دی آیفون SE و سایر گوشی های هوشمند می‌شوند، فشار و ضربه هستند. تقریبا هیچ تعمیر دیگری در آیفون SE اپل به اندازه تعویض ال سی دی شکسته آن تقاضا ندارد! بنابراین اگر آیفون SE دارید به شدت مراقب باشید که خدای نکرده LCD آن در اثر یک سهل انگاری کوچک دچار ضربه و شکستگی نشود.

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل

متاسفانه هزینه تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل خیلی ارزان نیست و در مقایسه با سایر تعمیرات این گوشی قیمت بیشتری دارد. البته به دلیل کوچک تر بودن صفحه نمایش آیفون SE اپل در مقایسه با آیفون های جدیدتر این شرکت، هزینه تعویض LCD این گوشی در مقایسه با آیفون های جدیدتر به مراتب کمتر خواهد بود، اما با این حال اگر بخواهیم هزینه این تعمیر را با سایر تعمیرات آیفون SE مقایسه کنید باید بگوییم که یکی از هزینه‌برترین تعمیرات گوشی مورد نظر تعویض و تعمیر LCD آن خواهد بود. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل شما با کمترین هزینه ممکن انجام شود، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

ال سی دی اورجینال یا ال سی دی درجه دوم؟

زمانی که قصد تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون SE یا هر گوشی دیگری را داشته باشید، تعمیرکار می‌تواند از مدل های مختلف ال سی دی در گوشی به عنوان جایگزین استفاده کند. ال سی دی شرکتی، ال سی دی روکاری، ال سی دی اورجینال، ال سی دی چینی، ال سی دی درجه دو و غیره برخی از اصطلاحاتی هستند که تعمیرکاران موبایل ممکن است در این میان به آن ها اشاره داشته باشند. تفاوت مابین این نسخه های مختلف ال سی دی در کیفیت عملکرد آن ها خلاصه می‌شود. برای مثال خیلی از ال سی دی های درجه دو و چینی از نظر روشنایی کیفیت ضعیفی دارند و به همین سبب بکارگیری آن ها در محیط های باز و تحت تابش نور بسیار سخت خواهد بود. توصیه می‌کنیم تا حد امکان ال سی دی های شرکتی اورجینال یا روکاری را برای نصب در آیفون SE خود انتخاب کنید تا خیالتان از بابت کیفیت LCD جایگزین دستگاه راحت باشد.

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون SE کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل با کمترین هزینه و قیمت در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون se اپل در موبایل کمک

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

تعمیر ال سی دی آیفون SE را شخصا انجام دهید!

تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل کار آسانی نیست اما انجام دادن آن غیرممکن هم نخواهد بود. اگر کمی حوصله و دقت به خرج دهید می‌توانید شخصا هم ال سی دی آیفون Se خود را تعویض کنید. برای انجام این کار ابتدا به فروشگاه موبایل کمک مراجعه نمایید و ابزارهای مورد نیاز برای تعویض LCD آیفون SE اپل را تهیه کنید. سپس یک ال سی دی اورجینال آیفون SE را هم از بخش فروشگاه قطعات موبایل کمک تهیه نمایید. زمانی که این ابزارها و قطعات تعمیر به دستتان رسید، کافیست از راهنمایی که در مقایسه آموزش تعویض تاچ ال سی دی آیفون SE اپل+ ویدیو ارائه شده استفاده به عمل آورید و تعویض LCD آیفون SE خود را انجام دهید. در حین انجام این تعمیر به هیچ عنوان عجله نکنید و تمام مراحل کار را با دقت و طبق توضیحاتی که ارائه شده است دنبال نمایید. بدین صورت قادر خواهید بود که شخصا تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل را انجام دهید.

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون SE کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر

تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل با کمترین هزینه در موبایل کمک

اگر به دنبال سرویسی هستید که با استفاده از آن بتوانید تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل را با صرف کمترین هزینه ممکن و همچنین بهترین کیفیت انجام دهید، موبایل کمک تنها گزینه پیش رویتان خواهد بود. کارشناسان تعمیر موبایل کمک افراد با تجربه‌ای هستند که تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون SE اپل شما را با ضمانت و استفاده از مدرن ترین ابزارها و روش های تعمیر انجام می‌دهند و تعمیر صورت گرفته را هم ضمانت می‌کنند. به منظور ثبت سفارش تعمیر آیفون SE توسط کارشناسان موبایل کمک کافیست با شماره‌ی 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون SE در فروشگاه موبایل کمک

بیشتر بخوانید: قیمت خرید ال سی دی آیفون SE در فروشگاه قطعات موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر