آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

بازیابی یوزرنیم و پسورد اینستا

برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید.


اگر علاوه بر پسورد اکانت اینستاگرام خود، یوزرنیم آن را هم به خاطر نمی‌آورید نگران نباشید، چرا که روش های خاصی به منظور بازیابی یوزرنیم اکانت اینستاگرام هم وجود دارند. در این مقاله قصد داریم به آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

این احتمال وجود دارد که شما بنا به هر دلیل علاوه بر فراموش کردن رمز عبور اکانت اینستاگرام خود، یوزرنیم آن را هم از خاطر ببرید. اگر این اتفاق برایتان رخ داده است نگران نباشید، چرا که شما به راحتی و فقط با آگاهی از چند موضوع کوچک قادر به بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام خود خواهید بود.

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحلی که شرح داده می‌شوند نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها راهنمایی خواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: برنامه کلاب هاوس؛ باشگاه شگفت‌انگیز صداها!

بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

آموزش بازیابی پسورد فراموش شده اینستاگرام

اگر یوزرنیم اکانت اینستاگرام خود را به خاطر دارید و فقط رمز عبور آن را به پاد نمی‌آورید، به راحتی می‌توانید پسورد اکانت خود را ریست (Reset) کنید. بدین منظور از راهنمایی که در مقاله “آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام فراموش شده” ارائه شده است استفاده کنید. اما اگر علاوه بر پسورد، یوزرنیم اینستاگرام خود را هم به یاد نمی‌آورید از روشی استفاده کنید که در ادامه شرح می‌دهیم.

آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

اگر یوزرنیم و پسورد اکانت اینستاگرام خود را به خاطر نمی‌آورید، از روش زیر برای رفع این مشکل استفاده کنید:

بازیابی اکانت اینستاگرام با نام کاربری

ابتدا برنامه اینستاگرام را اجرا کنید. گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.

آموزش بازیابی یوزرنیم و بازیابی ایمیل اینستاگرام

بیشتر بخوانید: معرفی و دانلود برنامه SHAREit برای موبایل و کامپیوتر

در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط زیر برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید. دقت داشته باشید که فقط برقرار بودن یکی از سه شرط زیر کافیست تا بتوانید یوزرنیم و پسورد اکانت خود را بازیابی کنید:

  • ایمیل ثبت شده و در تعامل با اکانت اینستاگرام خود را به یاد داشته و به آن دسترسی داشته باشید.
  • شماره تلفن در تعامل با اکانت اینستاگرام خود را به یاد داشته و به آن دسترسی داشته باشید.
  • اکانت اینستاگرام شما با اکانت فیسبوک‌تان در تعامل باشد و مشخصات اکانت فیسبوک‌تان را به خاطر داشته باشید.

از آنجایی که فرد فراموش کاری هستید، بعید می‌دانیم که حتی اگر اکانت اینستاگرام‌تان با اکانت فیسبوک‌تان متصل باشد، جزئیات اکانت فیسبوک خود را به خاطر آورید. اما اگر جزئیات آن را به خاطر می‌آورید، به راحتی با انتخابی گزینه With Facebook و وارد کردن مشخصات اکانت فسبوک‌تان قادر به لاگین شدن در اکانت اینستاگرام خود هم خواهید بود.

آموزش بازیابی یوزرنیم اینستاگرام

اما اگر اکانت اینستاگرام شما با فیسبوک متصل نیست و یا جزئیات اکانت فیسبوک خود را هم فراموش کرده‌اید، دو آپشن یا راه حل پیش رویتان قرار می‌گیرد. راه حل اول مربوط به حالتی است که ایمیل ثبت شده و در تعامل با اکانت اینستاگرام خود را به یاد داشته و به آن دسترسی داشته باشید. اگر این شرایط برایتان برقرار است، گزینه With Username or Email را انتخاب کنید و در صفحه بعد آدرس ایمیل در تعامل با اکانت اینستاگرامتان را وارد نمایید. سپس به آدرس ایمیل خود مراجعه کرده و ایمیلی دریافتی از سوی اینستاگرام را باز کنید.

آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

در ابتدای ایمیل بازیابی رمز عبوری که از سوی اینستاگرام برایتان ارسال می‌شود، نام کاربری یا یوزرنیم اکانت اینستاگرام شما نوشته شده است. پس یوزرنیم خود را دوباره پیدا کرده‌اید. حالا در ایمیل بر روی  گزینه با عنوان Reset Password یا لینک اختصاصی که ارائه شده است کلیک کنید. در این شرایط به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که حاوی دو فیلد است. پسورد جدیدی را در این دو فیلد وارد کنید و پروسه را تایید نمایید. به همین سادگی هم بوزرنیم اکانت اینستاگرام خود را پیدا کرده‌اید و هم پسورد آن را بازیابی کردید.

آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین برنامه استخاره اندروید و iOS

اما اگر ایمیل در تعامل با اکانت خود را به خاطر ندارید و فقط شماره تماس یا تلفن مرتبط با آن را به یاد می‌آورید و در دسترستان است، باید گزینه With SMS را در بخش قبل انتخاب کنید. در این شرایط ایسنتاگرام مثل عکس فوق یک لینک را برای شماره تلفن شما پیامک می‌کند. پس وارد آن پیامک شوید و لینک دریافتی را لمس کنید. مشاهده خواهید کرد که صفحه‌ای مثل عکس زیر پیش رویتان قرار خواهد گرفت که در بخش فوقانی آن یوزرنیم شما نوشته شده است. در دو فیلد زیرین هم باید رمز عبور جدید مورد نظرتان را وارد کنید.

آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام

بنابراین به همین سادگی و با استفاده از روش های نام برده شده می‌توانید نسبت به بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام خود وارد عمل شوید. اگر در طول انجام مراحل فوق با مشکلاتی مثل ارور عدم به رسمیت شناختن ایمیل یا شماره تماستان مواجه شدید، احتمالا اکانت اینستاگرام شما بنا به دلایل خاصی حذف شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مسئله از مقاله “چگونه حساب اینستاگرام غیرفعال یا حذف شده خود را دوباره فعال کنیم؟” استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش حذف اکانت اینستاگرام

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش ها و مراحلی که شرح داده می‌شوند نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها راهنمایی خواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

ربات دانلود از اینستاگرام؛ دستیار هوشمند شما!


برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید.


تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (144)

guest
144 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Maryam
Maryam
5 ماه گذشته

سلام… ببخشید لطفا اگر میتوانید کمکم کنید🙏 من داشتم فالور هارو تند تند آنفالو میکردم که یهو پیجم بسته شد و اختار خطر میده و نمیتونم از پیج استفاده کنم!برای اینکه درست بشه باید پسورد رو عوض کنم ولی پسورد قبلی یادم نیست!جیمیل هم اشتباه تایپی داره برام پیام نمیاد!شماره تلفن هم وارد نکردم!حالا چیکار باید بکنم تا پیجم درست بشه!؟ چجوری پسورد رو عوض کنم؟یا چجوری پیج رو دوباره فعال کنم؟؟لطفا کمک کنید چیکار باید بکنم🙏؟

هوم
هوم
4 ماه گذشته
پاسخ به  Maryam

برای منم همین مشکل پیش امده لطفا اگه راه حلی دارید بگید

فرهادپالدی
فرهادپالدی
7 ماه گذشته

فرهادپالدی

همین الان

سلام برادرم که۳ساله فوت شده میخام پیجشو داشته باشم کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم وهزینشم هرچقدباشه

منصور محمدی
منصور محمدی
1 ماه گذشته
پاسخ به  فرهادپالدی

آیدی پیجش با پسورد یا همان رمزش رو بزن بالا میاره

شهرام پیروتی
شهرام پیروتی
9 ماه گذشته

سلام خسته نباشید ممنون میشم کمک کنید

من رمز پیج انیستامو فراموش کردم و با شماره ثبت نکردم و به جمیلی وصله که یک اشتباه تایپی داره یک کلمه رو اضاف نوشتم اینجوری gemail.com
و‌پیام برای ایمیلم نمیاد در ضمن از شانس بدمنم گوشی که انیستام بهش وصل بود موقع ماهی گیر افتاد تو یکی از سد های شهرمون الان هر کاری میکنم پیجم بازیابی نمیشه واقعا اگر بتونید پیج منو بازیابی کنید یک پاداش خوبی رو بهتون می دم

فرهادپالدی
فرهادپالدی
7 ماه گذشته

منم همین مشکلودارم اگه بشه منم راهنمایی کنید. هرینشم هرچقدباشه میدم ممنون

Nooshin🤍
Nooshin🤍
5 ماه گذشته

همچنین و مشکل من اینجاست که ایمیلش کلا از دست رسم خارج شده

ستایش کلانی پور
ستایش کلانی پور
9 ماه گذشته

خدایی دمتون گرم
من باهاش پیج بلاگریمو برگردوندم 🥺

امین شاکری
امین شاکری
9 ماه گذشته

خداروشکر. خوشحالیم که مفید واقع شدیم

شهرام پیروتی
شهرام پیروتی
9 ماه گذشته
پاسخ به  امین شاکری

اگه می تونیددپیج منم درست کنید

علیرضا ایگدری
علیرضا ایگدری
11 ماه گذشته

لینکی که میفرسه باز نمیکنه چیکار کنم‌ داش

فرهادپالدی
فرهادپالدی
7 ماه گذشته

منم این مشکل‌دارم نمیدونم چکارکنم

ممد
ممد
4 ماه گذشته

کپی کنین و توی یه برنامه دیگه جایگذاری(paste) ش کنین