آموزش بازیابی اکانت حذف شده کلش اف کلنز – Clash of Clans

اتک GoWiPe

اگر اکانت کلش اف کلنز شما حذف شده و نمی‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید، نگران نباشید! شما با یک مکاتبه ساده با سوپرسل یا همان پشتیبانی بازی کلش قادر به رفع این مشکل هستید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه بازیابی اکانت حذف شده کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازیابی اکانت حذف شده کلش اف کلنز (Clash of Clans)

اگر بازی کلش اف کلنز در گوشی یا تبلت شما نصب شده باشد، اما اکانت گوگل یا گیم سنتر با آن همگام سازی نشده باشد، با حذف شدن بازی کلش از دستگاه، اکانت شما هم از بین می‌رود! بنابراین به طور عادی دیگر قادر به دستیابی به اکانت کلش اف کلنز خود نخواهید بود و برای انجام این کار باید با سوپرسل یا واحد پشتیبانی بازی Clash of Clans مکاتبه نمایید. بنابراین همگام بودن بازی شما با اکانت گوگل یا گیم سنتر از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

برای کسب راهنمایی دقیق در مورد نحوه فعال کردن اکانت گوگل یا همان جیمیل در بازی کلش اف کلنز از مقاله آموزش فعال کردن جیمیل در کلش اف کلنز و سیو بازی در جیمیل استفاده کنید. با انجام این کار دیگر تمام محتوای اکانت شما به طور ابری در جیمیل سیو (Save) یا ذخیره می‌شود. اما اگر به دلیل همگام نبودن جیمیل با اکانت شما در بازی کلش اف کلنز و پاک شدن بازی از حافظه گوشی، تمام دستاوردها دهکده خود را از دست دادی نگران نباشید! چرا که با ارتباط برقرار کردن با پشتیبانی بازی کلش اف کلنز قادر به رفع این مشکل هستید.

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه بازیابی اکانت حذف شده کلش اف کلنز (Clash of Clans) بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

بیشتر بخوانید: تعمیرات آیفون 

ارسال درخواست بازیابی اکانت حذف شده کلش اف کلنز – Restore Clash of Clans Account Request

به منظور ارسال درخواست برای بازیابی اکانت حذف شده کلش اف کلنز خود کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • بازی کلش اف کلنز را اجرا کنید.
  • آیکون چرخ دنده را از گوشه سمت راست و پایین صفحه انتخاب کنید.
  • گزینه Help and Support را انتخاب نمایید.

بازیابی اکانت حذف شده کلش اف کلنز

  • گزینه Lost Village را انتخاب کنید.
  • گزینه I lost my village! How do I get it back? را انتخاب نمایید.
  • آیکون با نماد “برگه کاغذ” را از گوشه سمت راست و بالای صفحه انتخاب کنید.
  • در فیلد اول باید متن پیام مورد نظرتان را به زبان انگلیسی وارد کنید و مشکل خود را شرح دهید. یک نمونه از پیام‌هایی که برای این بخش می‌توانید از آن استفاده کنید به شرح زیر است:

,Hi

I have lost my Clash of Clans account, because I removed the game from my phone. Since I did not connect the game to my Google Account, I ؟Cannot get my village Back now. Would you please help me to get my Village back

:My old Village name is

نام دهکده خود را وارد کنید

:My Level is

لول خود را وارد کنید

:My Account beginning data is

زمان ساخت یا شروع بازی با اکانت خود را وارد کنید

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ

توجه کنید: ارائه اطلاعات دقیق در مورد اکانت شما کمک می‌کند تا سوپرسل مطمئن شود که آن اکانت به شما تعلق دارد و شما صاحب اصلی آن هستید. بنابراین در ارائه این اطلاعات دقت کنید. اگر اطلاعاتی که ارائه کرده‌اید برای تایید هویت شما کافی نباشد، سوپرسل از شما درخواست می‌کند تا اطلاعاتی همچون آخرین زمان بازی، نام کلن، نام و مدل گوشی‌ و غیره را برای آن ارسال کنید. سوپرسل در آخرین مرحله بازیابی اکانت شما روشی را برایتان شرح می‌دهد که از طریق آن قادر به بازیابی اکانت کلش اف کلنز خودتان می‌شوید.

  • در فیلد دوم نام اکانت فعلی خود را وارد می‌شود.
  • اگر تمایل دارید در فیلد سوم هم می‌توانید یک آدرس ایمیل را وارد کنید. وارد کردن این آدرس ایمیل اختیاری است.
  • یک دور اطلاعاتی که ارائه کرده‌اید را بررسی و پس از اطمینان از نبود مشکل، آیکون “ارسال پیام” را از گوشه سمت راست و بالای صفحه لمس کنید تا آن پیام ارسال شود.

در نظر داشته باشید اگر در حین مکاتبه با سوپرسل و ارسال و دریافت پیام دچار مشکل شدید، می‌توانید با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها بخواهید تا مشکل شما را برطرف کنند. همچنین با کامنت گذاشتن در بخش نظرات همین مطلب هم می‌توانید برای این مسئله راهنمایی بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ اپل

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بازیابی اکانت حذف شده کلش اف کلنز (Clash of Clans) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

قطعات موبایل

تاچ ال سی دی iPhone 11 Pro Max

تاچ ال سی دی سامسونگ نوت 20 اولترا

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (201)

guest
201 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
امیرعلی جدیدی
امیرعلی جدیدی
4 روز گذشته

سلام من یک اکانت داشتم قوی بود یک نفر هکم کرد الان اکانت من دست اون هست دست منم هست ولی او در اکانت من خراب کاری میکند مثلا مپم را تغییر میدهد

Hassan
Hassan
6 روز گذشته

اگر ایمیل را فراموش کردین فعال است و گمشده فقط کافی است مشخصات اکانت کامل را داشته باشی میشه برگردان با تجربه خودم کسب کردم .
من اکانت خودم بعد از سه سال توانستم اکانتم برگردانم او موقع زیاد به برگرداندن اکانت خود نبودم پسورد ایمیل فراموش کردم تاریخ ساخت نداشتم فقط تنها چیز یاد داشتم ایمیل بود که اون بدردم نمی‌خورد به گوگل پیام دادم ولی گوگل جیمیل من قبول نکرد تنها فکری به ذهنم رسید به سوپرسل با اکانت جدید پیام دادم
خوشبختانه اکانت قدیمی بود با اکانت دیگه گم کردم فرند بود بر چسب اکانت با لول اکانت و اسم قدیمی اکانت تغییر ندادم دادم به سوپرسل و تاریخ آخرین وار سنگین که من دوستانم بودم و اسم کلنی که فعال بودم وگفتم لیدر کلن بودم دادم به محاسبه ریاضی که کردم دادم خود روبات سوپرسل از اطلاعات دادم خوشش آمد.
در ضمن کسایی که این متن را می‌خوانند اشتباه نفهمند فقط صاحب اصلی که این اطلاعات را دارد می‌تواند اکانتش را برگرداند مثال :اسم دهکده الان یا اگر تغییر دادی اسم قدیم ،برچسپ دهکده گمشده مثال:#ABCD1234,سطح لول اکانت ،تاریخ ساخت،اسم مدل ها(دستگاه = تلفن )استفاده کردی ، اسم کشور و شهر اکانت ساختی ، خرید جم گوگل پلی ، دهکده شما در چه (قبیله=کلن) بود یا نبود میخواد و در آخر سوپر سل یک حساب جدید
یا همان ایمیل جدید میخواد و میگه دو بار جیمیل بفرست بخاطر مطمئن باشد که جیمیل جدید میفرستی درست است که تایید کند بازی کلش اف کلنز را انتقال بدهد در (حساب جدید یا همان ایمیل) داخل پرانتز نوشتم هر دو یک معنی می‌دهد که مطلب درست بگیرید ,اگر همه اینها را داشته باشید، یک اکانت جدید میسازی که هیچ کلش بهش وصل نباشه اگر با اکانت دیگری فعال است استفاده میکنی پیام بفرستی به سوپرسل احتمال زیاد هر دو اکانت از دست می‌دهی یا یکی از اکانت ها را میشه دوباره برگرداند ولی سخته ، سعی کنید با اکانت جدید پیام بدید ،این چیزها من یاد داشتم نوشتم ، بعضی اکانتها خیلی راحت سوپرسل پیدا میکنه بر می‌گرداند به صاحب اصلی بعضی اکانت ها نمیشه برگردان حتی مشخصات کامل داشته باشی، یک مطلب مهم هیچ وقت از کسی اکانت رایگان نگیرید بعضیها می‌نویسن اکانت رایگان میدهم دارم میرم خدمت سربازی یا دانشگاه یا بازی نمیکنم آنها اکانت رایگان نمی‌دهند بلکه اکانت دیگری شما هک میکند، من اکانت ها زیادی آزاد کردم خیلی کم نتوانستم آزاد کنم چون یک شخص که من برایش کمک کردم اسم شهر ساخته بود دقیق بلد نبود یا فراموش کرده بود کدام شهر ساخته یا دا شت اطلاعات اکانت کسی دیگری بهم میداد درست کنم یا خواسته از من سو استفاده کنه اکانت دیگری به نام خودش درست کنم ،من اطلاعات ایمیل و پسورد از آنها نمیگرفتم از طریق چت به آنها متن و عکس می‌فرستادم که یاد بگیرند که خودشان بعدها اگر مشکلی برایشان پیش بیاد بتواند خودش حل کند. همان قدر تجربه داشتم بلد بودم گفتم
و از آنها هیچ پولی دریافت نکردم بعضی روزها بود امتحان داشتم از وقتم گذشتم جواب طرف دادم .
هیچ وقت ایمیل و پسورد به کسی ندهید حتی اگر بهترین دوستت باشد ولی کسی دارید و تجربه داره از نزدیک کمک بگیرید، ولی موقع خواستید پسورد بنویسد دور از دست طرف بنویسید برای خودتون خوبه.
موقع به سوپرسل پیام می دهید اگر جواب درست ننویسید و کوچیکترین اشتباه باعث میشه سوپرسل شک کند .
و سوپرسل این پیام می‌فرسته حساب شما به دلیل تلاش های فیشینگ حساب برای ۳۱ روز ممنوع شده است. تکرار تخلفات منجر به ممنوعیت دائمی حساب شما خواهد شد.
الانم خودم اینجا پیام میدم دارم اطلاعات خودم قوی میکنم و چیز یاد دارم به بقیه میگم
من صاحب این وبلاگ نیستم بنده اهل افغانستان هستم در فنلاند زندگی میکنم و متولد ایران هستم
دوستان اکانت خود را از دست دادن اگر نتوانستی اکانت خود را برگردانید ناراحت نشوید شاید قسمت همین بوده بازی نکنید بروید به درس زندگی برسید و زندگی جدیدی شروع کنید .
من خودم دفعه اول اکانت تانهال ۱۲ مکس کاپ لجن از دست دادم اون موقع آبدیت تانهال سیزده نبود و اکانتها دیگه هم داشتم دلیت اکانت زدم به دلایلی هیچ وقت ناراحت نشدم دوباره از نوع اکانت جدید ساختم الان تانهال چهارده مکسم اکانتهای زیادی دارم منظور من زیاد خودتون ناراحت نکنید بخاطر بازی.
یک چیز مهم بگم برای او دسته کسای که فکر می‌کنند زرنگ هستند و تنها هدفش اکانت هک کردن است فکر نکنید با چهار تا کلمه بتوانی اکانت کسی را هک کنی یا اگر هم هک کردی و یا موفق شدی سخت در اشتباه هستید با این کار ها هیچ وقت به جایی نمی‌رسید بلکه از یک جا دیگه ضربه شو می‌خورید دیر یا سوز نداره بلاخره یه روزی میخوری اگر غیرت داری مردی این کارها بچه گونه هک کردن فراموش کن یک روزی از کاری کردی پشیمان میشی بعد اون موقع دیره فکر میکنی بیشتر مردم بازی می‌کنند چه کسی باشه بیشترین آنها از طبقه کارگر است درک کن اگر غرور مردانگی تو وجودت است از این کارها بردار ، لذت بردن موقعی میفهمی که خودت زحمت بکشیی اکانت درست کنی و ارزشش از صد تا اکانت دیگر بالاتره کسی که سختی تو زندگیش کشیده میفهمه.
ببخشید زیاد پر حرفی کردم متن برای دو طرف نوشتم اگر جای اشتباه نوشتم ببخشید سواد به همان اندازه بود نوشتم و اگر چیزی نفهمیدی درباره متن من مطالب درباره کلش اف کلنز زیاده میتوانی از سایت ها دیگه هم بخوانی
زندگی خوب برای همه شما خوبا آرزومندم اکانت من در سرور فنلاند MR HASSAN است

اسعد خسروی
اسعد خسروی
7 روز گذشته

سلام من کلشم به جیمیل وصل نبوده.چجوری برش گردونم

یونس رجبی
یونس رجبی
14 روز گذشته

سلام من ۴ تا اکانت داشتم که بعدازحذف شدن کلشم و دوباره نصب کردنش ناپدید شد که لطفا کمکم کنید برگردونمشون

عباس
عباس
14 روز گذشته

سلام من قبلا اوکانت کلش داشتم گوشی من پاک شد الاکه میزنم رمز میخاد روی جیمیل هم رمز ۸ رقمی گزاشتم الان ۶ رقمی میخاد راهنماییم کنید ممنون