تعمیر یا تعویض دکمه اثر انگشت J3 Pro سامسونگ – J3110 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض دکمه اثر انگشت J3 Pro سامسونگ – J3110 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض دکمه اثر انگشت J3 Pro سامسونگ – J3110 | موبایل کمک

اگر دکمه هوم گوشی سامسونگ گلکسی جی 3 پرو (Samsung Galaxy J3 Pro) شما بنا به هر دلیل خراب شده نگران هزینه و کیفیت تعمیر آن نباشید! با سرویس موبایل کمک می‌توانید تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 پرو را بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض دکمه هوم سامسونگ J3 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

دکمه هوم گلکسی J3 Pro و حساسیت آن در برابر آب و مایعات

گوشی سامسونگ Galaxy J3 Pro از طراحی ضد آب بهره‌مند نیست بنابراین نباید انتظار داشته باشید که بتوانید با دست خیس از آن استفاده کنید یا وقتی روی دستگاه آب می‌پاشد هیچ مشکلی برای آن به وجود نیاید! متاسفانه یکی از شایع ترین دلایل خراب شدن دکمه هوم گوشی گلکسی جی 3 پرو مربوط به آب خوردگی می‌شود. عموما هم استفاده از دستگاه با دست خیس منجر به این خرابی خواهد شد. بنابراین اگر می‌خواهید از خراب شدن دکمه هوم گوشی سامسونگ گلکسی J3 Pro خود جلوگیری کنید، توصیه می‌کنیم در اولین قدم به هیچ عنوان با دست خیس از دستگاه استفاده نکنید. اعمال فشار و نیروهای کنترل نشده به دکمه هوم این گوشی و یا وارد شدن ضربه به آن هم می‌تواند منجر به بروز مشکلاتی شود و طبیعتا باید تا حد امکان از این موارد دوری کرد.

تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 پرو در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ

خیلی از افراد تصور دارند که اگر تعمیر گوشی برند سامسونگ خود را به نمایندگی های رسمی این شرکت واگذار کنند نتیجه بهتری دریافت خواهند کرد و به نوعی کیفیت تعمیر در نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ را بهتر از سایر مراکز تعمیرات تخصصی موبایل می‌دانند. اما آیا واقعا اینطور است؟ طبق بررسی های صورت گرفته و آماری که از رضایت مشتریان به دست آمده، به هیچ عنوان نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ برترین مراکز و مراجع برای تعمیر گوشی مشتریان نیستند و خیلی از مراکز تعمیرات موبایل دیگر بهتر از نمایندگی های سامسونگ عمل می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیرات گوشی سامسونگ 

مراجعه به نمایندگی های تعمیرات سامسونگ فقط در شرایطی توصیه می‌شود که موبایل شما دارای گارانتی باشد و مدت زمان گارانتی آن هم نگذشته باشد. ضمنا فراموش نکنید که برای استفاده از گارانتی شما نباید در خرابی به وجود آمده نقش داشته باشید یا خرابی ایجاد شده ناشی از سهل انگاری شما باشد. برای مثال اگر دکمه هوم گوشی شما در اثر آب خوردگی خراب شود، نمی‌توانید تحت ضوابط گارانتی و به طور رایگان آن را تعمیر کنید. طبق گزارش خیلی از کاربران، نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ در خیلی از مواقع سعی می‌کنند بدون دلیل موجه خراب شدن دکمه هوم و دیگر قطعات گوشی های موبایل را به سهل انگاری کاربر و استفاده نادرست وی نسبت دهنده و بدین صورت از تعمیر گوشی تحت ضوابط گارانتی ممانعت به عمل آوردند.

بیشتر بخوانید: تعمیر گلکسی J3 Pro خیس شده 

تعمیر دکمه هوم جی 3 پرو سامسونگ

بنابراین این دیدگاه که برای تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 پرو یا انجام هر تعمیر دیگر روی گوشی های سامسونگ باید به نمایندگی های رسمی این شرکت مراجعه کرد تا به بهترین نتیجه ممکن دست یافت یک باور غلط است. مراکز تعمیر موبایل پیشرفته‌ای همچون موبایل کمک می‌توانند در راستای انجام سرویس های تخصصی تعمیر گوشی مثل تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 پرو و غیره بهترین خدمات را به شما ارائه کنند و در ازای آن کمترین هزینه را هم دریافت نمایند. بنابراین توصیه ما این است که اگر گوشی شما شامل گارانتی نمی‌شود، حتما برای تعمیر آن به مراکز تعمیرات تخصصی موبایل همچون شرکت موبایل کمک اعتماد کنید و بازده بهتر آن را در مقایسه با نمایندگی های سامسونگ احساس نمایید.

 

برای تعویض دکمه هوم سامسونگ J3 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

تعمیر و تعویض دکمه هوم Galaxy J3 Pro چقدر زمان می‌برد؟

خوشبختانه تعویض و تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 پرو سامسونگ خیلی زمانگیر نیست و اگر تعمیرکاری که باید این تعمیر را روی گوشی شما انجام دهد به ابزارهای لازم دسترسی داشته و تجربه مناسبی هم داشته باشد، احتمالا ظرف کمتر از 120 دقیقه تعمیرات مورد نیاز را انجام خواهد داد. لازم به اشاره است که در 70 درصد مواقع، مشکل درست کار نکردن دکمه هوم گوشی هایی مثل گلکسی J3 Pro فقط با تعویض این دکمه برطرف می‌شوند و روش خاصی برای تعمیر آن ها وجود ندارد. اما در برخی شرایط محدود هم ممکن است بنا به دلایل مختلفی مثل شل شدن سوکت کانکتور دکمه هوم و غیره مشکلاتی در عملکرد آن به وجود آید که این مشکلات با تعمیرات ریز و حساس قابل رفع هستند.

بیشتر بخوانید: تعمیر سامسونگ گلکسی J3 pro  

 

تعویض دکمه هوم j3 pro سامسونگ

 

هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی J3 پرو چقدر است؟

خوشبختانه دکمه هوم گوشی سامسونگ Galaxy J3 Pro از قطعات گران قیمتی نیست که در این گوشی بکار رفته، پس هزینه تعمیر و تعویض آن هم خیلی بالا نخواهد بود. بنابراین توصیه می‌کنیم چندان نگران هزینه تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 پرو نباشید. اگر تمایل دارید که با کمترین قیمت ممکن این تعمیر را انجام دهید، توصیه می‌کنیم از سرویس مرکز موبایل کمک استفاده کنید. تعمیرات موبایل سامسونگ به طور تخصصی در مرکز موبایل کمک با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام می‌شوند و شامل گارانتی اصالت قطعه هم خواهند بود. بنابراین اگر به دنبال بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت هستید، از سرویس و خدمات مرکز موبایل کمک برای تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 پرو استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی گلکسی J3 Pro 

 

برای تعویض دکمه هوم سامسونگ J3 Pro کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

ثبت سفارش تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 پرو در موبایل کمک

بنابراین موبایل کمک شرکتی است که تعمیرات گوشی سامسونگ در آن بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ انجام خواهد شد و شما می‌توانید به راحتی و با خیالی آسوده انجام تعمیراتی مثل تعمیر دکمه هوم گلکسی جی 3 پرو را به کارشناسان این مرکز واگذار کنید. کارشناسان موبایل کمک از بهترین قطعات و متدهای تعمیر و همچنین مدرن ترین ابزار ها برای تعمیر گوشی شما استفاده می‌کنند و بدین ترتیب بهترین نتیجه ممکن برای شما به ارمغان آورده می‌شود. برای ثبت سفارش تعمیر دکمه هوم  گلکسی جی 3 پرو خود در مرکز موبایل کمک کافیست با شماره 75147-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

خرید موبایل

خرید قطعه موبایل

قطعات سامسونگ جی 3 پرو

قیمت تاچ ال سی دی Samsung J3 Pro

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ