تعمیرات اپل

اینستاگرام به موجب آپدیت جدیدی که برای اپلیکیشن پیام رسان خود منتشر ساخته است، این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا در حین پخش ویدیو های لایو (Live Video) افکت های واقعیت افزوده (Augmented Reality) را به چهره خود اضافه کنند. در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین آپدیتی که برای اپلیکیشن خود منتشر ساخت، امکان اضافه کردن افکت های واقعیت افزوده یا فیلترهای صورت را در حین پخش ویدیو های لایو فراهم کرد. بنابراین از این پس کاربران می‌توانند در حین اشتراک گذاری ویدیو های لایو با فالور های خود، بر روی صورتشان افکت های واقعیت افزوده را قرار دهند.

در این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش های شرح داده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید. با ما همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

آموزش اضافه کردن فیلتر چهره به ویدیوهای لایو اینستاگرام

به منظور اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

آموزش اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام

  • اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا و آیکون دوربین را از گوشه مست چپ و بالای صفحه برای ارسال یک پست جدید لمس کنید. می‌توانید بدین منظور آیکون پروفایل خودتان را هم از لیست استوری های در دسترسی انتخاب نمایید.
  • مثل عکس فوق حالت Live را انتخاب کنید.

آموزش اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام

  • با لمس آیکون “صورتک” موجود در گوشه سمت راست گزینه “Start Live Video” لیست فیلترها یا افکت های واقعیت افزوده نمایان می‌شوند. می‌توانید فیلتر یا افکت مورد نظرتان را انتخاب کنید تا بر روی چهره شما نمایش داده شود.

آموزش اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام

اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام هم می‌تواند در حین پخش ویدیو و هم قبل از شروع آن از سوی کاربر صورت پذیرد. در نظر داشته باشید که این قابلیت  ممکن است هنوز در برخی نقاط منتشر نشده و در دسترس کاربران نباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه اضافه کردن افکت واقعیت افزوده به ویدیوهای لایو اینستاگرام پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش های شرح داده شده نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن ها راهنمایی بخواهید.

 

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (8)

ارسال نظر