تعمیرات اپل

سرویس جیمیل قابلیتی دارد که به موجب آن کاربران می‌توانند پاسخی را به طور اتوماتیک برای ایمیل های دریافتی خود در بازه زمانی مشخص ارسال کنند. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در نسخه تحت وب جیمیل بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در نسخه تحت وب جیمیل

یکی از قابلیت‌های بسیار جالب سرویس جیمیل مربوط به امکان پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها می‌شود. تصور کنید که قصد داریم برای تعطیلات به سفری بروید و در بازه زمانی مشخصی قادر به پاسخگویی ایمیل های کاری خود نخواهید بود. در این شرایط می‌توانید از قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در جیمیل استفاده کنید و یک ایمیل پیش فرض نوشته و تنظیمات اکانت جیمیل خود را به گونه‌ای تعیین کنید که این ایمیل به صورت پاسخ برای هر ایمیل دریافتی در بازه زمانی مذکور ارسال شود.

فعال سازی این قابلیت از طریق گزینه‌ای تحت عنوان Vocation Responder صورت می‌پذیرد. در این مقاله قصد داریم که نحوه فعال کردن این گزینه و ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در جیمیل از طریق مرورگر یا همان نسخه تحت وب جیمیل را به شما عزیزان آموزش دهیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

فعال کردن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در نسخه تحت وب جیمیل

به منظور فعال کردن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در نسخه تحت وب جیمیل کافیست که از طریق کامپیوتر خود مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • با کلیک بر روی این قسمت به صفحه تحت وب بررسی ایمیل های اکانت جیمیل مراجعه کنید. در صورت نیاز مشخصات اکانت خود را وارد و ساین این (Sign in) نمایید.
  • بر روی آیکون چرخ دنده موجود در گوشه سمت راست و بالای صفحه کلیک کنید.
  • گزینه Settings را انتخاب نمایید.
  • در همان تب General به سمت پایین صفحه حرکت کنید تا به بخش با عنوان Vocation Responder برسید. تیک گزینه Vacation responder on را بزنید. تیک گزینه Last Day را هم بزنید و بازه زمانی مورد نظرتان برای ارسال اتوماتیک پاسخ به ایمیل های دریافتی را مشخص کنید. در کنار گزینه Subject موضوع مورد نظرتان را تایپ کنید. در فیلد بزرگ کنار گزینه Message هم باید متن اصلی پاسخ اتوماتیک مد نظرتان را تایپ کنید.
  • نهایتا بر روی گزینه Save Changes کلیک کنید.

با طی کردن مراحل فوق قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در نسخه تحت وب جیمیل فعال می‌شود. به این صورت اگر در بازه زمانی که تعیین کرده‌اید ایمیلی دریافت کنید، پاسخ تدوین شده به طور اتوماتیک برای ارسال کننده آن ایمیل فرستاده می‌شود.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها در نسخه تحت وب جیمیل پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع google
برچسب‌ها: آموزش ارسال اتوماتیک پاسخ ایمیل آموزش ارسال اتوماتیک پاسخ برای ایمیل ها آموزش ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها آموزش پاسخ اتوماتیک به ایمیل آموزش تعیین پاسخ اتوماتیک به ایمیل ارسال اتوماتیک پاسخ ایمیل ارسال اتوماتیک پاسخ برای ایمیل ها ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها پاسخ اتوماتیک به ایمیل پاسخ اتوماتیک به ایمیل در جیمیل تعیین پاسخ اتوماتیک به ایمیل چگونگی ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها چگونگی پاسخ اتوماتیک به ایمیل راهنمای ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها شیوه ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها شیوه پاسخ اتوماتیک به ایمیل فعال سازی ارسال اتوماتیک پاسخ برای ایمیل ها فعال سازی ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها فعال سازی قابلیت ارسال اتوماتیک پاسخ ایمیل فعال سازی قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها فعال کردن ارسال اتوماتیک پاسخ برای ایمیل ها فعال کردن ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها فعال کردن قابلیت ارسال اتوماتیک پاسخ ایمیل فعال کردن قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها قابلیت ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها نحوه ارسال اتوماتیک پاسخ برای ایمیل ها نحوه ارسال پاسخ اتوماتیک به ایمیل ها نحوه پاسخ اتوماتیک به ایمیل نحوه تعیین پاسخ اتوماتیک به ایمیل

نظرات کاربران (1)

ارسال نظر

    عرض ادب و احترام و تشکر از بابت مطالب و همچنین سایت خوب و جالب شما که کمک بسیار زیادی حداقل به بنده بوده. در خصوص مطلب پاسخ اتوماتیک به راهنمایی نیاز دارم و ممنون میشم اگر بنده را مورد لطف قرار بدهید.
    من نیاز دارم به جهت در اختیار قراردادن یک فرم فایل ورد به همکاران خودم ایمیلی را ستاب کنم و به همکارانم آدرس اون ایمیل را بگوییم و در ادامه هر کدام از همکاران که به اون آدرس ایمیلی ارسال کردند بطور خودکار اون فایل براشون ارسال بشود و اونها بتوانند با دانلود و پرینت اون فایل ازش استفاده لازم را ببرند. لطفا بهم کمک کنید چگونه میشه اینکارو انجام بدم یا اصلا امکان داره یا نه؟ بازهم ممنون و سپاس از همه همکاران موبایل کمک