تعمیرات اپل

اگر به دنبال ترفندی هستید که با استفاده از آن بتوانید بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را به صورت آفلاین در آیفون یا آیپدتان اجرا کنید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم به آموزش اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین در آیفون و آیپد های اپل بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین در آیفون و آیپد

شما با استفاده از ترفند خاصی می‌توانید در آیفون یا آیپدتان بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را به صورت آفلاین انجام دهید. بدین صورت می‌توانید هر چیزی که تمایل دارید را در بازی خریداری کنید و نگران از دست رفتن جم، طلا و اکسیر نباشید! این ترفند فقط برای سرگرم شدن شما مناسب است و به محض اینکه دوباره به حالت آنلاین بازی برگردید، تمام دستاوردها و کارهایی که در حالت آفلاین انجام داده بودید از بین می‌روند.

اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین

نکته بعدی که باید به آن اشاره کنیم مربوط به لزوم جیلبریک بودن آیفون یا آیپدتان می‌شود. پس برای اجرای بازی Clash of Clans به صورت آفلاین در سیستم عامل iOS باید حتما دستگاه جیلبریک شده باشد. در ادامه مقاله به آموزش نحوه اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین در آیفون و آیپد های اپل می‌پردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین در آی او اس

برای اجرای بازی کلش در حالت آفلاین یا اصطلاحا ورود به حالت آفلاین مود (Offline Mode) در دستگاه آی او اسی خود باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 • به سیدیا (Cydia) در آیفون یا آیپدتان مراجعه کنید و سورس زیر را به آن اضافه کنید:

apt.iPhonecake.com

 • در نوار جستجو (Search Bar) عبارت GamePlayer را تایپ کنید. این برنامه را دانلود و بر روی دستگاه نصب نمایید. برنامه GamePlayer این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا مقادیری همچون اکسیر، طلا و غیره را در حالت آفلاین مود بازی کلش اف کلنز تغییر دهید.
 • بعد از نصب برنامه GamePlayer، آن را اجرا و سپس کلش اف کلنز (Clash of Clans) را اجرا کنید.
 • حال انگشت خود را بر روی لبه زیرین صفحه نمایش دستگاه قرار داده و به سمت بالای بکشید تا منوی کشویی کنترل سنتر (Control Center) نمایان شود.

اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین

 • با لمس آیکون “هواپیما” حالت پرواز یا همان Airplane Mode را فعال کنید.
 • حال اتصال اینترنتی که از آن استفاده می‌کردید را قطع کنید. برای مثال اگر از موبایل دیتا (Mobile Data) استفاده می‌کردید، آن را قطع کنید. دقت داشته باشید که با فعال کردن حالت هواپیما، قابلیت‌های اتصال دستگاه به طور خودکار غیر فعال می‌شوند و ما این بخش را فقط برای اطمینان حاصل کردن از موضوع عنوان کرده‌ایم.
 • حال بازی کلش اف کلنز شما در حالت آفلاین مود قرار دارد!
 • به برنامه GamePlayer بروید و بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) را انتخاب کنید.
 • مقدار جم های فعلی اکانت خود را جستجو کنید (DWORDS value).
 • حال به بازی کلش اف کلنز بازگردید و از جم خود مصرف کنید. می‌توانید یک کارگر استخدام کنید یا به هر نحو دیگری که مد نظرتان است، مقداری از جم را مصرف نمایید. نگران نباشید چرا که جم های مصرف شده از بین نمی‌روند و شما در حالت آفلاین بازی هستید.
 • بار دیگر به برنامه GamePlayer بروید و مقدار جدید جم هایتان را جستجو کنید.
 • دو مرحله نام برده شده را برای 8 الی 9 بار تکرار کنید تا در برنامه GamePlayer فقط یک مقدار برای جم ها نمایش داده شود.
 • با انگشت خود بر روی این مقدار ضربه لمسی بزنید و مقدار مورد نظرتان را وارد کنید. برای مثال عدد 696969696 را وارد کنید.
 • حالا به بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) بروید. می‌بینید که 696969696 عدد جم دارید!

به همین راحتی می‌توانید نسبت به اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین در آیفون و آیپد های اپل اقدام کنید. در این حالت شما اصطلاحا وضعیت آفلاین مود کلش را فعال کرده‌اید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین در آیفون و آیپد های اپل پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تعمیرات موبایل

منبع cocland
برچسب‌ها: آموزش اجرای بازی Clash of Clans به صورت آفلاین آموزش اجرای بازی آفلاین بازی کلش اف کلنز آموزش اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین آموزش انجام بازی Clash of Clans به صورت آفلاین آموزش انجام بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین آموزش فعال کردن آفلاین مود بازی Clash of Clans آموزش فعال کردن آفلاین مود بازی کلش اف کلنز اجرای بازی Clash of Clans به صورت آفلاین اجرای بازی آفلاین بازی کلش اف کلنز اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین انجام بازی Clash of Clans به صورت آفلاین انجام بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین راهنمای اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین راهنمای انجام بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین روش اجرای بازی Clash of Clans به صورت آفلاین روش اجرای بازی آفلاین بازی کلش اف کلنز روش اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین روش انجام بازی Clash of Clans به صورت آفلاین روش انجام بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین روش فعال کردن آفلاین مود بازی Clash of Clans روش فعال کردن آفلاین مود بازی کلش اف کلنز شیوه اجرای بازی Clash of Clans به صورت آفلاین شیوه اجرای بازی آفلاین بازی کلش اف کلنز شیوه اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین شیوه انجام بازی Clash of Clans به صورت آفلاین شیوه انجام بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین شیوه فعال کردن آفلاین مود بازی Clash of Clans شیوه فعال کردن آفلاین مود بازی کلش اف کلنز فعال کردن آفلاین مود بازی Clash of Clans فعال کردن آفلاین مود بازی کلش اف کلنز نحوه اجرای بازی Clash of Clans به صورت آفلاین نحوه اجرای بازی آفلاین بازی کلش اف کلنز نحوه اجرای بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین نحوه انجام بازی Clash of Clans به صورت آفلاین نحوه انجام بازی کلش اف کلنز به صورت آفلاین نحوه فعال کردن آفلاین مود بازی Clash of Clans نحوه فعال کردن آفلاین مود بازی کلش اف کلنز

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر