تعمیرات اپل

حتما با اصطلاحا بیس مرده یا Dead Base در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) برخورد کرده و با آن آشنا هستید. به نظر شما چگونه می‌توانید در این بازی یک بیس مرده را از بیس زنده (Live Base) تفکیک کنیم؟ در این مقاله قصد داریم به آموزش تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز از بیس زنده بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز (Dead Bases)

اگر بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) و ترفندهای آن را دنبال کرده باشید، بدون تردید با دو اصطلاح بیس مرده (Dead Base) و بیس زنده (Live Base) برخورد کرده‌اید. در برخی منابع به این دو اصطلاحا دهکده های مرده و دهکده های زنده هم گفته می‌شود. اما منظور از بیس مرده و بیس زنده چیست و چگونه قادر به تشخیص و تفکیک آن‌ها هستیم؟

در این مقاله قصد داریم به شرح ماهیت این دو نوع از بیس ها و همچنین آموزش تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز از بیس زنده بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) 9099070345

بیس مرده (Dead Base) در کلش اف کلنز چیست؟

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) به بیس یا دهکده هایی که صاحب آن‌ها برای مدت زمان نسبتا طولانی آنلاین نشده باشد و غنائم استخراج شده از معادن (Mine) و کالکتورها (Collector) را به منابع ذخیره‌سازی (Storage) منتقل نکرده باشد، اصطلاحا دهکده یا بیس مرده گفته می‌شود. بنابراین در این نوع بیس ها غنائم یا لوت زیادی همچون طلا و اکسیر در معادن و کالکتورها وجود دارد و اغلب منابع ذخیره‌سازی آن‌ها مانند عکس زیر خالی است.

تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز

بیس زنده (Live Base) در کلش اف کلنز چیست؟

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) به بیس ها یا دهکده هایی که صاحب آن‌ها به تازگی آنلاین شده و غنائم به دست آمده از معادن (Mine) و کالکتورها (Collector) را به منابع ذخیره‌سازی (Storage) منتقل کرده است، اصطلاحا دهکده یا بیس زنده (Live Base) گفته می‌شود. در این نوع بیس ها غنائم یا لوت زیادی همچون طلا و اکسیر در معادن و کالکتورها وجود ندارد و در بهترین شرایط ممکن منابع ذخیره‌سازی (Storage) آن‌ها ممکن است پر باشند.

آموزش تشخیص بیس مرده از بیس زنده در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans)

اما چگونه می‌توان نسبت به تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز از بیس زنده اقدام کرد؟ به بیان دیگر چطور می‌توانیم یک بیس مرده را در کلش اف کلنز پیدا و برای اتک دادن آن را انتخاب کنیم؟ تصور کنید که آیکون ارتش خود را آماده کرده‌اید و آیکون Attack را از گوشه سمت چپ و پایین صفحه بازی کلش اف کلنز انتخاب نمودید.به این صورت وارد حالت جستجو می‌شوید و دهکده ها یا بیس های پیشنهادی ارائه می‌شوند.

تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز

برای تشخیص اینکه دهکده یافته شده یک بیس مرده است یا زنده، کافیست که به معادن طلا و کالکتورهای اکسیر آن دقت کنید. اگر بیس مورد نظر مرده باشد و صاحب آن برای مدت زمان نسبتا طولانی آنلاین نشده باشد، معدن طلا و کالکتور اکسیر آن مثل عکس فوق و حالت سمت راست پر خواهد بود. هر چه این معادن و کالکتورها پرتر باشند، بیس بیشتر رو به سمت مرده بودن پیش می‌رود.

اما اگر شکل معادن و کالکتورهای آن بیس شبیه به حالت های سمت چپ باشد، بدانید که صاحب اکانت به تازگی آنلاین شده و غنائم به دست آمده را به منابع ذخیره‌سازی (Storage) خود منتقل کرده است. بنابراین بیس مورد نظر اصطلاحا یک بیس زنده است که حمله به آن چندان لوت بالایی را برایتان به همراه نخواهد داشت، مگر در شرایطی که منابع ذخیره‌سازی (Storage) آن فول بوده و شما آن‌ها را نابود کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز از بیس زنده پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

 

تعمیرات موبایل

منبع cocland
برچسب‌ها: Dead Base کلش اف کلنز آمزوش تشخیص بیس مرده کلش اف کلنز آموزش پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنز آموزش تشخیص dead base در کلش اف کلنز آموزش شناسایی dead base در کلش اف کلنز آموزش شناسایی بیس مرده کلش اف کلنز آموزش شناسایی بیس های مرده در Clash of Clans آموزش شناسایی بیس های مرده در کلش اف کلنز بیس مرده در بازی کلش اف کلنز بیس مرده کلش پیدا کردن Dead Base کلش اف کلنز پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنز تشخیص dead base در کلش تشخیص dead base در کلش اف کلنز تشخیص بیس مرده کلش اف کلنز تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز تفاوت بیس مرده با بیس زنده تفاوت بیس مرده با بیس زنده در بازی کلش چگونگی پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنز راهنمای شناسایی بیس های مرده در Clash of Clans روش پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنز روش تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز روش شناسایی بیس های مرده در Clash of Clans روش شناسایی بیس های مرده در کلش اف کلنز شناسایی dead base در کلش اف کلنز شناسایی بیس مرده کلش اف کلنز شناسایی بیس های مرده در Clash of Clans شناسایی بیس های مرده در کلش اف کلنز شیوه پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنز شیوه تشخیص dead base در کلش اف کلنز شیوه تشخیص بیس مرده کلش اف کلنز شیوه تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز شیوه شناسایی dead base در کلش اف کلنز شیوه شناسایی بیس مرده کلش اف کلنز شیوه شناسایی بیس های مرده در Clash of Clans شیوه شناسایی بیس های مرده در کلش اف کلنز نحوه پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنز

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر