×
پاسخ تلفنی به سوالات موبایل – تلفن ثابت: ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ – همراه‌اول: ۹۹۲۲۵۵۱۵

سفارش آنلاین تعمیرات موبایل

آیفون و سامسونگ
روش اول: ارسال موبایل با پیک رایگان
موبایل خود را با پیک رایگان به مرکز تعمیرات موبایل کمک ارسال کنید
روش دوم: درخواست تعمیر موبایل در محل
برای تعمیر موبایل در منزل یا محل کار خود، درخواست اعزام کارشناس کنید
سفارش تلفنی تعمیرات موبایل ۰۲۱-۷۵۱۴۷۰۰۰

اسکرول کنید

آموزش تشخیص بیس مرده کلش اف کلنز از بیس زنده (Dead Bases)

تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز
اشتراک‌گذاری در: تلگرام لینکداین واتس‌اپ
تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز

حتما با اصطلاحا بیس مرده یا Dead Base در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) برخورد کرده و با آن آشنا هستید. به نظر شما چگونه می‌توانید در این بازی یک بیس مرده را از بیس زنده (Live Base) تفکیک کنیم؟ در این مقاله قصد داریم به آموزش تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز از بیس زنده بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز (Dead Bases)

اگر بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) و ترفندهای آن را دنبال کرده باشید، بدون تردید با دو اصطلاح بیس مرده (Dead Base) و بیس زنده (Live Base) برخورد کرده‌اید. در برخی منابع به این دو اصطلاحا دهکده های مرده و دهکده های زنده هم گفته می‌شود. اما منظور از بیس مرده و بیس زنده چیست و چگونه قادر به تشخیص و تفکیک آن‌ها هستیم؟

در این مقاله قصد داریم به شرح ماهیت این دو نوع از بیس ها و همچنین آموزش تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز از بیس زنده بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز

شماره تماس از سراسر کشور(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵

بیس مرده (Dead Base) در کلش اف کلنز چیست؟

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) به بیس یا دهکده هایی که صاحب آن‌ها برای مدت زمان نسبتا طولانی آنلاین نشده باشد و غنائم استخراج شده از معادن (Mine) و کالکتورها (Collector) را به منابع ذخیره‌سازی (Storage) منتقل نکرده باشد، اصطلاحا دهکده یا بیس مرده گفته می‌شود. بنابراین در این نوع بیس ها غنائم یا لوت زیادی همچون طلا و اکسیر در معادن و کالکتورها وجود دارد و اغلب منابع ذخیره‌سازی آن‌ها مانند عکس زیر خالی است.

تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز

بیس زنده (Live Base) در کلش اف کلنز چیست؟

در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans) به بیس ها یا دهکده هایی که صاحب آن‌ها به تازگی آنلاین شده و غنائم به دست آمده از معادن (Mine) و کالکتورها (Collector) را به منابع ذخیره‌سازی (Storage) منتقل کرده است، اصطلاحا دهکده یا بیس زنده (Live Base) گفته می‌شود. در این نوع بیس ها غنائم یا لوت زیادی همچون طلا و اکسیر در معادن و کالکتورها وجود ندارد و در بهترین شرایط ممکن منابع ذخیره‌سازی (Storage) آن‌ها ممکن است پر باشند.

آموزش تشخیص بیس مرده از بیس زنده در بازی کلش اف کلنز (Clash of Clans)

اما چگونه می‌توان نسبت به تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز از بیس زنده اقدام کرد؟ به بیان دیگر چطور می‌توانیم یک بیس مرده را در کلش اف کلنز پیدا و برای اتک دادن آن را انتخاب کنیم؟ تصور کنید که آیکون ارتش خود را آماده کرده‌اید و آیکون Attack را از گوشه سمت چپ و پایین صفحه بازی کلش اف کلنز انتخاب نمودید.به این صورت وارد حالت جستجو می‌شوید و دهکده ها یا بیس های پیشنهادی ارائه می‌شوند.

تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز

برای تشخیص اینکه دهکده یافته شده یک بیس مرده است یا زنده، کافیست که به معادن طلا و کالکتورهای اکسیر آن دقت کنید. اگر بیس مورد نظر مرده باشد و صاحب آن برای مدت زمان نسبتا طولانی آنلاین نشده باشد، معدن طلا و کالکتور اکسیر آن مثل عکس فوق و حالت سمت راست پر خواهد بود. هر چه این معادن و کالکتورها پرتر باشند، بیس بیشتر رو به سمت مرده بودن پیش می‌رود.

اما اگر شکل معادن و کالکتورهای آن بیس شبیه به حالت های سمت چپ باشد، بدانید که صاحب اکانت به تازگی آنلاین شده و غنائم به دست آمده را به منابع ذخیره‌سازی (Storage) خود منتقل کرده است. بنابراین بیس مورد نظر اصطلاحا یک بیس زنده است که حمله به آن چندان لوت بالایی را برایتان به همراه نخواهد داشت، مگر در شرایطی که منابع ذخیره‌سازی (Storage) آن فول بوده و شما آن‌ها را نابود کنید.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنز از بیس زنده پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

 

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

منبع cocland
برچسب‌ها Dead Base کلش اف کلنزآمزوش تشخیص بیس مرده کلش اف کلنزآموزش پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنزآموزش تشخیص dead base در کلش اف کلنزآموزش شناسایی dead base در کلش اف کلنزآموزش شناسایی بیس مرده کلش اف کلنزآموزش شناسایی بیس های مرده در Clash of Clansآموزش شناسایی بیس های مرده در کلش اف کلنزبیس مرده در بازی کلش اف کلنزبیس مرده کلشپیدا کردن Dead Base کلش اف کلنزپیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنزتشخیص dead base در کلشتشخیص dead base در کلش اف کلنزتشخیص بیس مرده کلش اف کلنزتشخیص بیس های مرده کلش اف کلنزتفاوت بیس مرده با بیس زندهتفاوت بیس مرده با بیس زنده در بازی کلشچگونگی پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنزراهنمای شناسایی بیس های مرده در Clash of Clansروش پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنزروش تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنزروش شناسایی بیس های مرده در Clash of Clansروش شناسایی بیس های مرده در کلش اف کلنزشناسایی dead base در کلش اف کلنزشناسایی بیس مرده کلش اف کلنزشناسایی بیس های مرده در Clash of Clansشناسایی بیس های مرده در کلش اف کلنزشیوه پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنزشیوه تشخیص dead base در کلش اف کلنزشیوه تشخیص بیس مرده کلش اف کلنزشیوه تشخیص بیس های مرده کلش اف کلنزشیوه شناسایی dead base در کلش اف کلنزشیوه شناسایی بیس مرده کلش اف کلنزشیوه شناسایی بیس های مرده در Clash of Clansشیوه شناسایی بیس های مرده در کلش اف کلنزنحوه پیدا کردن بیس مرده در کلش اف کلنز
شماره تماس از سراسر کشور (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵
شماره تماس از تهران (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت) ۹۰۹۲۳۰۵۲۹۶
شماره تماس از همراه اول (بدون پیش شماره و از همراه اول) ۹۹۲۲۵۵۱۵
ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از 8 صبح. به جزء روزهای تعطیل

نظرات کاربران (0 نظر)

نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

بیشتر بخوانید