آموزش بازیابی اکانت کلش رویال و برگرداندن اکانت هک شده

تغییر نام کلش رویال

اگر بنا به هر دلیل اکانت کلش رویال (Clash Royale) خود را گم کرده‌اید یا حتی اکانتتان هک شده است، به سادگی می‌توانید نسبت به بازیابی آن اقدام کنید. در این مقاله قصد داریم به آموزش بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale)

این احتمال وجود دارد که بنا به دلایل مختلفی اکانت کلش رویال خود را از دست بدهید. اگر این اتفاق برایتان رخ داد نگران نباشید، چرا که شما ضمن ارتباط برقرار کردن با سوپرسل می‌توانید بار دیگر به سادگی اکانت خود را پس بگیرید. حتی اگر اکانت کلش رویال شما هک شده باشد هم با این روش قادر به بازیابی آن خواهید بود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل

در ادامه این مقاله به آموزش نحوه بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale) می‌پردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale)

 

  آموزش بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale)

برای پس گرفتن یا بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale) روندی طی می‌شود که پیش از این برای بازیابی اکانت کلش اف کلنز (Clash of Clans) برایتان شرح داده بودیم. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این موضوع را می‌توانید از مقاله “آموزش بازگشت اکانت بازی کلش Clash of Clans به همراه نکات و قابلیت‌های جدید” مطالعه کنید. اما برای بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale) مراحل زیر را طی کنید:

بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale)

  • بازی کلش رویال (Clash Royale) را اجرا کنید.
  • آیکون چرخ دنده را لمس کنید.
  • گزینه Help and Support را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی آیفون

  • گزینه Contact Us را از گوشه صفحه انتخاب کنید. اگر این گزینه را مشاهده نکردید، ابتدا گزینه Lost Account را از لیست انتخاب کنید و سپس گزینه I lost my account. How do I get it back? را انتخاب نمایید. از بخش زیرین صفحه گزینه No را انتخاب کنید. مشاهده خواهید کرد که گزینه Contact Us نمایان می‌شود. حال این گزینه را لمس نمایید.

بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale)

پس از طی کردن مراحل فوق نوبت به تایپ متن درخواست شما می‌رسد. شما باید در متن درخواست خود اشاره کنید که اکانت خود را گم کرده‌اید یا اکاننتان هک شده است. سپس مشخصات اکانت خود را ارائه کنید. ارائه این مشخصات از اهمیت بالایی برخوردار است و منجر می‌شود که سوپرسل مطمئن شود اکانتی که آن را نام بردید، واقعا مال شماست. اگر مشخصات کاملی در مورد اکانت خود ارائه نکنید، احتمال دارد که سوپرسل در پاسخ ایمیل شما از شما بخواهد تا مشخصات خاصی را برایش ارسال نمایید. متن زیر یک نمونه از متن‌های قابل ارسال برای درخواست بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود:

Hi Supercell Support team, I have lost my Clash Royale account. Please help me recover it. Here are my lost account details

My Username is: your account name

My account level is: your account level

My Clan name is: your Clan name

I created this account in: Your account creation date

Thank you very much

در چهار قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردیم، به ترتیب از بالا به پایین باید نام اکانت خود، لول اکانت خود، کلنی که اکانت شما در آن عضو است و تاریخ ساخت اکانت را وارد کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی سامسونگ موبایل

 

بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale)

ارائه اطلاعات درست و متعدد به سوپرسل برای بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale) از اهمیت بالایی برخوردار است. پس حتما دقت کنید که اطلاعات اشتباه وارد نکنید. بعد از اینکه این پیام را برای سوپرسل ارسال کردید، عموما ظرف 72 ساعت پاسخی دریافت خواهید کرد. اگر در این پاسخ کدی ارائه شده باشد، با استفاده از آن کد قادر خواهید بود که اکانت کلش رویال خود را بازگردانید. برای مکاتبه دقیق و بهتر با سوپرسل می‌توانید تماس کوتاهی با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک برقرار کنید و از آن‌ها راهنمایی بخواهید. همچنین می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان ما، پروسه بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale) را از صفر تا صد به آن‌ها بسپارید و با خیال راحت اکانت خود را پس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات اپل واچ اپل  

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه بازیابی اکانت کلش رویال (Clash Royale) پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

بیشتر بخوانید:

خرید قطعه موبایل

قطعات آیفون 6

قطعات اس 10 ای

تعمیرات موبایل

منبع clashroyalearena

نظرات کاربران (41)

guest
41 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
رضا محمدزاده
رضا محمدزاده
1 سال گذشته

خواهشا رسیدگی کنین من ۶ساله که دارم زحمت میکشم راهنمایی کنید برگردونم

رضا محمدزاده
رضا محمدزاده
1 سال گذشته

سلام اکانت من لول ۱۴بود الان سه چههار روزه که هک کردن لطفا راهنمایی و رسیدگی گنین به سوپرسلم وصل بودم چطور همچین چیزی اتفاق افتاده

هادی بابائیان
هادی بابائیان
1 سال گذشته

یکی ب دلایلی وارد اکانتم شد و سوپرسل انداخت بیرون همرو دوباره اکانتو میخاستم بیارم بالا مییگه حساب شما قفل شده میگه کد قفل رو بگید بعد میزنم رو راهنماییو پشتیبانی نیم ساعت میوایسم نمیاره چکا کنم لطفا بهم بگین

عادل عظیمی
عادل عظیمی
2 سال گذشته

سلام من به کل اکانت یادم رفت.ناموسأ کمکم کنید.مرحله ۱۳بودم.کمکم کنید.

امیر محمد عظیمی
امیر محمد عظیمی
2 سال گذشته

سلام این گزینه که گفتین هلپ نمی دونم چیچی تو کلش رویال نیست راهنمایی کنین