روش های افزایش فالوور اینستاگرام

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان بزرگترین شبکه‌ی اجتماعی فعال در ایران، از اهمیت زیادی برای اشخاص و کسب و کارها برخوردار است و طبعا داشتن فالوور بیشتر در اینستاگرام نیز موضوع مهمی است. در این مقاله به روش های افزایش فالوور اینستاگرام به صورت ارگانیک و فیک پرداخته و تمامی روشهای موجود را معرفی خواهیم کرد.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

به طور کل برای افزایش فالوور 2 نوع روش کلی وجود دارد : اول افزایش فالوور ارگانیک و دوم افزایش فالوور فیک.

هر کدام از موارد ذکر شده دارای شرایط و ویژگیهای مختص به خود میباشند که در ادامه توضیح میدهیم :

1– تولید محتوا استاندارد

اولین و اصلی ترین روش برای کسب فالوور واقعی، تولید محتوا منظم و هدفمند میباشد.

در این روش شما باید ابتدا یک استایل خاص برای پست‌های خود انتخاب کرده و طبق زمانبندی درست که بر اساس نرخ تعامل شما انجام شده است، اقدام به انتشار آن ها نمایید.

انواع محتوای اینستاگرامی شامل : پست ساده تصویری، ویدئو، استوری و لایو اینستاگرامی میباشد.

توجه کنید که یک پیج هر چقدر هم که تبلیغات کند و قصد جدی برای فعالیت داشته باشد اما محتوای خوب نداشته باشد، بدون شک شکست خواهد خورد پس همواره محتوا را اولویت خود قرار دهید.

2– تبلیغات هدفمند

اگر تولید محتوا منظم دارید و از نظر هدفمند بودن آن برای کاربران مدنظر خود مطمئن هستید، نوبت به سفارش تبلیغات است.

شما باید بر اساس پرسونای مخاطب خود، پیج هایی با موضوع مشابه با کسب و کار خود را انتخاب کرده و پس از هماهنگی، اقدام به انتشار تبلیغات در آنها کنید.

لازمه‌ی موفقیت در تبلیغات و کسب بازدهی خوب از آن، داشتن محتوای مناسب، فعالیت مداوم و همچنین هدفمندی تبلیغات میباشد؛ پس به جای سفارش تبلیغات زیاد، روی کیفیت آن و همچنین کیفیت پیج خود تمرکز کنید.

3– افزایش تعامل

ایجاد تعامل با سایر پیج های اینستاگرامی از دیگر روش های افزایش فالوور اینستاگرام میباشد که نه برای شما هزینه‌ای دارد و نه وقت زیاد از شما خواهد گرفت.

در این روش شما با لایک و کامت در پیج های رقیب (و غیر رقیب اما متناسب با شما)، میتوانید نرخ تعامل خود را نزد اینستاگرام بالا نشان داده و بر اساس الگوریتم‌های اینستاگرام، بیشتر دیده شوید.

برای این کار باید از کامنت های غیر تبلیغاتی و حرفه‌ای استفاده کنید.

4– استفاده از ربات های اینستاگرامی

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

استفاده از ربات اینستاگرام، روشی حرفه‌ای، حساس و نیازمند دانش بیشتری است.

در این روش شما پس از اینکه از کارکرد ربات به طور کامل مطلع شدید و تست‌هایی روی پیج های تست انجام دادید، میتوانید آن را روی پیج اصلی خود اجرا کرده و با استفاده از تنظیمات مناسب، با استفاده از فعالیت رباتیک که باعث افزایش نرخ تعامل شما میشود اقدام به افزایش فالوور و … نمایید.

ربات های مختلفی برای اینستاگرام وجود دارد که هرکدام دارای ویژگیهای مختص به خود میباشد. برخی از ربات‌ها تحت وب هستند و برخی به صورت نرم‌افزار روی کامپیوتر شما نصب میشود.

برای مثال ربات نینجاگرام یکی از ربات‌های اینستاگرامی است که با انجام خودکار و هوشمند فعالیت‌های اینستاگرامی شما مانند فالوور خودکار، لایک، کامنت و … باعث افزایش آمار پیج شما خواهد شد.

توجه کنید که استفاده از ربات ها تنها زمانی خوب است که به طور متناسب و با دانش کافی استفاده شود. درصورتی که در استفاده از ربات اینستاگرامی زیاده روی کنید، اینستاگرام متوجه فعالیت مشکوک شده و شما را محدود خواهد کرد.

5– شرکت در کمپین های اینستاگرامی

این روش که نسبتا به تازگی در ایران باب شده است یکی دیگر از روش های افزایش فالوور اینستاگرام میباشد.

در این روش شما به عنوان اسپانسر پیج های مسابقه‌ای، توسط افراد شرکت کننده فالوو شده و لایک و کامنت دریافت میکنید.

کمپین‌های اینستاگرامی بازدهی اولیه خوبی دارند اما پس از اتمام مسابقه، ریزش بسیاری برای شما اتفاق خواهد افتاد که میتوانید برای پیج بسیار مضر باشد.

6– تبلیغات در سایر رسانه‌های اجتماعی

شما میتوانید برای افزایش فالوور اینستاگرام خود، پیج اینستاگرامتان را در سایر شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید.

برای مثال اگر در توییتر فعال هستید یا بلاگر یوتیوب هستید، میتوانید به دنبال کننده‌های خود، پیشنهاد کنید تا پیج اینستاگرامی شما را نیز فالوو کنند.

همچنین میتوانید در سایت خود اقدام به تبلیغ پیجتان نمایید.

7– تبادل و فالو-آنفالو

راه دیگر افزایش فالوور اینستاگرام، انجام تبادل و فالو متقابل است.

در این روش شما به دیگر پیج ها پیشنهاد فالو بک میدهید. همچنین تبادل به روش معرفی متقابل یکدیگر در پیج‌های همدیگر نیز راه دیگری است که میتوانید انجام دهید.

8– کامنت تبلیغاتی

استفاده از کامنت تبلیغاتی برای افزایش فالوور اینستاگرام کاری نسبتا خطرناک است چون ممکن است پیج شما به عنوان اسپم توسط اینستاگرام ریپورت شود.

اما درصورتی که به صورت خلاقانه زیر پست پیج های معروف و پر مخاطب تبلیغ کنید، میتوانید فالوور زیادی به رایگان کسب کنید.

9– خرید فالوور فیک

خرید فالوور یکی دیگر از راه های افزایش فالوور اینستاگرام است. در این روش شما با خرید فالوور فیک از سایت‌های معتبر، میتوانید با سرعت بالا تعداد مدنظر فالوور را دریافت کنید.

استفاده از فالوور فیک میتواند باعث معتبر جلوه داده پیج شما شده و باعث شود هنگام تبلیغات یا تبادلات، فالوور واقعی بیشتری جذب کنید لذا درصورتی که تعداد مناسب و متناسب برای پیج خود خریداری کنید، انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.

خرید فالوور فیک اینستاگرام از ساناست

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

ساناست، وبسایتی جامع در زمینه خدمات طراحی-توسعه و سوشال میباشد.

شما میتوانید از این سایت اقدام به خرید فالوور فیک کرده و آن را با سرعت و امنیت بالا تحویل بگیرید. همچنین اگر در مورد خرید فالوور نیاز به مشاوره داشتید، میتوانید با پشتیبانی تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان محصولات سوشال، استفاده نمایید.

برخی از ویژگیهای خرید فالوور فیک از ساناست :

  • امکان تست رایگان قبل خرید
  • مشاوره رایگان محصولات سوشال
  • ارسال مدیریت شده
  • حفظ حریم خصوصی و امنیت
  • خدمات جبران و اصلاح ریزش
  • عدم نیاز به پسورد و دسترسی به اکانت

دارای نماد اعتماد الکترونیک و درگاه معتبر بانکی

برای سفارش فالوور فیک اینستاگرام میتوانید به https://saanaset.com/order-insta-fake-follower مراجعه نموده و خدمات آن استفاده نمایید. همچنین درصورتی که سوالی پیرامون خدمات داشتید پشتیبانی تلفنی/ تیکت و آنلاین همواره در خدمت شماست.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments