معایب طراحی سایت با المنتور

معایب طراحی سایت با المنتور

افزونه و صفحه ساز المنتور در کنار تمامی امکانات و ویژگی های منحصر به فرد معایبی نیز دارد که شاید دانستن اینها خالی از لطف نباشد. در ادامه به بررسی دقیق تر این مشکلات می پردازیم.

افزونه ای نسبتا سنگین

اگر با المنتور کار کرده باشید حتما با مشکل کندی آن هر از گاهی مواجه شده باشید و یا اینکه صدای فن کامپیوتر شما را نیز درآورده است. خب طبیعی هست!!!
صفحه ساز المنتور از محیط گرافیکی خوبی برخوردار است همین امر باعث شده است که مقداری از حافظه رم، و قدرت CPU شما را اشغال کند.
اگر سخت افزار سیستم عامل شما خیلی قدیمی باشد قطعا در استفاده از این افزونه با سختی هایی روبرو خواهید شد. از این پیشنهاد میشود که برای استفاده درست از این افزونه حتما 4 گیگ رم و cpu 3 هسته به بالا داشته باشید.

معایب طراحی سایت با المنتور

وجود افزونه های جانبی زیاد

شاید برای شما جالب باید که چرا وجود افزونه های جانبی برای صفحه المنتور یک عیب محسوب می شود؟؟؟!
علت این موضوع گیج کردن الکی کاربران است.
اکثر کاربران تازه کار فکر میکنند که هر افزودنی کارهای خیلی عجیبی می کنند پس تصمیم میگیرند که دست رد به سینه هیچ افزونه ای نزنند 🙂 و همین امر باعث می شود که بعد از مدتی با کلی افزونه نصبی در وردپرس خود روبرو شوند.
میدانید  که درصد زیادی از کندی سایت مربوط به افزونه ها می باشد . در در نتیجه کاربران برای حذف این افزونه ها دچار زحمت و یا گاهی دلسرد می شوند.
نکته اخلاقی: هیچگاه کمال گرا نباشیم.

نیازمند هاست قوی

در ابتدا گفتیم که المنتور درصد زیادی از حافظه رایانه شخصی شما را اشغال می کند اما این مسئله بر روی سرور نیز تاثیر میگذارد. خصوصا اگر از هاست های اشتراکی استفاده کنید این مسئله پر رنگ تر می شود زیرا هاست های اشتراکی به تعداد زیادی کاربر داده می شود و این کاربران که اکثرا هم المنتور دارند به هاست بیشتر از ظرفیت واقعی منابع فشار می آورند.
پس در نتیجه خیلی ها فکر میکنند المنتور پرو سایت را کند می کند اما اینگونه نیست، با انتخاب یک هاست خوب و مناسب میتوانید اطمینان حاصل کنید که با المنتور نیز می توان یک سایت خوش سرعت داشته باشید.
خیلی از سایت ها خوب دنیا با افزونه المنتور پرو طراحی شده اند.
سایت ایران المنتور نیز با استفاده از این صفحه ساز طراحی و توسعه داده شده است که سرعت نسبتا بالایی دارد.

نیم نگاهی به المنتور در ویکی پدیا

Elementor was founded in 2016 by Yoni Luksenberg and Ariel Klikstein.
Growth Milestone :

1M websites built with Elementor: July 5, 2018
2M websites built with Elementor: February 18, 2019
3M websites built with Elementor: August 14, 2019
4M websites built with Elementor: January 29, 2020
5M websites built with Elementor: May 12, 2020

As of November 22, 2020, Elementor has published its free plugin version 3.0.13 and its paid Elementor Pro version 3.0.6..

آموزش رایگان المنتور

اگر می خواهید المنتور را به صورت رایگان و کاملاً حرفه ای یاد بگیرید همین الان به سایت ایران المنتور مراجعه کنید.

تعمیرات موبایل

نظرات کاربران (0)

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments