تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون 8 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر.

به نظر شما چطور می‌توان تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس را با کمترین هزینه و قیمت ممکن انجام داد؟ در ادامه این مطلب در رابطه با تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس و هزینه انجام این کار صحبت خواهیم کرد. با موبایل کمک همراه باشید.

چرا صفحه نمایش یا ال سی دی آیفون 8 پلاس نیاز به تعمیر پیدا می‌کند؟

ال سی دی آیفون 8 پلاس اپل (Apple iPhone 8 Plus) هم مثل تمام گوشی های دیگر بسیار شکننده است و در برابر ضربه حساسیت بالایی دارد. در اغلب موارد وارد شدن ضربه به صفحه نمایش این گوشی منجر می‌شود که ال سی دی آن بشکند و نیاز به تعویض یا تعمیر گوشی پیدا کند. بنابراین اصلی ترین دلیلی که تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس را اجباری می‌کند، شکستن LCD آن است. در برخی شرایط دیگر هم مشکلات عجیب دیگری مثل سایه زدن، از کار افتادن تاچ، ایجاد هاله های رنگی روی نمایشگر، سو سو زدن نمایشگر و غیره هم می‌توانند کاربر را ملزم به تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس کنند.

صفحه نمایش آیفون 8 پلاس شامل چه اجزایی می‌شود؟

صفحه نمایش آیفون 8 پلاس مثل اغلب گوشی های دیگر شامل چهار عضو اصلی خواهد بود. اگر از نمای خارجی به سمت داخل پیش برویم، اولین عضو گلس روی ال سی دی خواهد بود. این گلس با لایه محافظی که کاربر در حین خرید دستگاه روی ال سی دی آن نصب می‌کند تفاوت دارد و در واقع یک لایه شیشه‌ای است که اپل برای محافظت از ال سی دی و عدم تماس مستقیم آن با اجزای خارجی روی صفحه نمایش آیفون 8 پلاس نصب کرده است.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس یا شیشه شکسته ال سی دی آیفون ۸ پلاس با کمترین هزینه

بخش دوم تاچ است که بر روی ال سی دی نصب شده و وظیفه درک و انتقال اطلاعات دستورات لمسی را بر عهده دارد. سومین عضو ال سی دی است که شامل چراغ های مختلف و کوچک برای نمایش محتوای تصویر می‌شود. آخرین عضو هم فریم نگهدارنده LCD خواهد بود که سه عضو نام برده شده را به طور یکپارچه در کنار هم نگه می‌دارد. بنابراین صفحه نمایش آیفون 8 پلاس شامل چهار عضو اصلی می‌شود که آن ها را نام بردیم.

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون 8 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر.

هزینه تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس چقدر است؟

یکی از گران قیمت ترین و پر هزینه ترین تعمیرات آیفون 8 پلاس مربوط به تعویض یا تعمیر ال سی دی آن می‌شود. البته تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس در برخی شرایط خاص می‌تواند با صرف هزینه و قیمت بسیار ناچیز هم انجام شود. این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که فقط گلس روی ال سی دی گوشی شکسته باشد و صفحه نمایش دستگاه علیرغم ترک های بر روی آن ایجاد شده به راحتی قابل استفاده باشد و محتوا را نشان داده و دستورات لمسی کاربر را هم اجرا کند. در این حالت تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس با صرف هزینه ناچیز و فقط با تعویض گلس روی ال سی دی قابل انجام خواهد بود. اما در شرایطی که ال سی دی یا تاچ آن کلا از کار بیفتد، عموما هزینه بالایی برای تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس باید صرف گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات تخصصی گوشی های آیفون اپل در موبایل کمک

تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس اپل با کمترین هزینه و قیمت

تعمیرات اپل

برای تعویض LCD آیفون 8 پلاس کلیک کن یا با شماره 75147-021 شرکت موبایل‌ کمک «مرکز تعمیرات تخصصی اپل» تماس بگیر.

چطور شخصا تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس را انجام دهیم؟

اگر فکر می‌کنید در حوزه تعمیرات موبایل به اندازه کافی تجربه دارید و می‌توانید شخصا LCD آیفون 8 پلاس خود را تعویض کنید، کافیست با مراجعه به فروشگاه قطعات موبایل یک ال سی دی اورجینال iPhone 8 Plus را خریداری کرده و سپس ابزارهای لازم برای تعمیر آیفون 8 پلاس و تعویض LCD آن را هم تهیه کنید. سپس با استفاده از راهنمایی که در مقاله آموزش تعویض تاچ ال سی دی آیفون 8 پلاس اپل ارائه شده نسبت به تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس خود وارد عمل شوید. مطمئنا اگر شخصا قادر به انجام این کار باشید هزینه تعمیر دستگاه کاهش پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید: راهنمای تعویض ال سی دی تمامی مدل‌های آیفون اپل

تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس را با کمترین هزینه و قیمت در موبایل کمک

اگر می‌خواهید تعویض یا تعمیر ال سی دی آیفون 8 پلاس شما با بهترین کیفیت ممکن و ضمانت توسط افراد متخصص انجام شود و در عین حال بهترین هزینه و قیمت را هم به همراه داشته باشد، توصیه می‌کنیم از سرویس موبایل کمک استفاده به عمل آورید. کارشناسان تعمیر موبایل کمک در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه می‌توانند تعمیر آیفون 8 پلاس را برایتان انجام دهند. به منظور ثبت سفارش تعویض یا تعمیر LCD آیفون 8 Plus توسط کارشناسان موبایل کمک کافیست با شماره ی 66765110-021 تماس حاصل نمایید یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش تعمیرات گوشی در سایت موبایل کمک درخواست خود را به صورت آنلاین به ثبت برسانید. نمایندگی های موبایل کمک در سراسر کشور (تهران و شهرستان ها) آماده خدمات رسانی به شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید: قیمت خرید تاچ ال سی دی آیفون 8 پلاس در فروشگاه قطعات موبایل کمک

بیشتر بخوانید: قیمت خرید قطعات آیفون 8 پلاس در فروشگاه موبایل کمک

نظرات کاربران (0)

ارسال نظر