تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 2016 سامسونگ – A810 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 2016 سامسونگ – A810 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A8 2016 سامسونگ – A810 | موبایل کمک

بهتر است LCD گوشی  Galaxy A8 2016 را حتما در نمایندگی سامسونگ یا مراکز تعمیری تعویض شود که سرویس آن ها کیفیتی فراتر از سرویس نمایندگی را ارائه می‌کند. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید با خیالی آسوده و مطمئن تعمیر تاچ ال سی دی A8 2016 را بهتر از نمایندگی سامسونگ انجام دهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

نمایندگی تعمیرات سامسونگ یا تعمیرکاران عادی!

تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی گوشی از حساسیت بالایی برخوردار هستند و باید در انجام آن ها دقت زیادی صرف شود. به هیچ عنوان نباید تعمیراتی از قبیل  ال سی دی گلکسی A8 2016 به هر تعمیرکار ناشناس یا غیر قابل اطمینانی واگذار شود. به همین جهت همیشه توصیه شده که تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ را به نمایندگی تعمیرات سامسونگ واگذار کنید یا از سرویس مراکز و مراجعی استفاده نمایید که کیفیت سرویس آن ها بهتر از نمایندگی های رسمی تعمیرات موبایل سامسونگ است. برخی از اصلی ترین مشکلاتی که ممکن است در شرایط واگذاری تعمیر ال سی دی گلکسی A8 2016 به تعمیرکاران ناشناس با آن ها رو به رو شوید شامل موارد زیر می‌شوند:

قیمت تاچ ال سی دی a8 2016 - قیمت ال سی دی a8 2016

 

 • آسیب زدن به گوشی: متاسفانه اغلب تعمیرکاران سنتی در بازار آزاد از ابزارهای مناسب برای تعمیر تخصصی موبایل استفاده نمی‌کنند و تجربه کافی هم در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل ندارند. به همین دلیل بارها دیده شده که این تعمیرکاران نه تنها از پس تعمیر موبایل مشتری بر نیامده‌اند بلکه به دیگر قطعات دستگاه نظیر قطعات سخت افزاری یا قاب گوشی آسیب رسانده‌اند.
 • استفاده از قطعات غیر اورجینال و دست دوم: متاسفانه اغلب تعمیرکاران در بازار آزاد سعی می‌کنند از هر روشی کسب سود بیشتر استفاده کنند! یکی از این روش ها مربوط به سوء استفاده از اعتماد مشتریان و نصب قطعات غیر اورجینال و دست دوم می‌شود. به عنوان مثال تصور کنید ال سی دی گلکسی A8 2016 خود را به یک تعمیرکار واگذار کرده‌اید و قرار است وی یک LCD اورجینال را در گوشی شما نصب کند، اما او ال سی دی دست دوم یا غیر اورجینال را به جای LCD اورجینال در گوشی نصب و به شما تحویل دهد!
 • سرعت عمل پایین: عموما تعمیرکاران در بازار آزاد سرعت عمل پایینی دارند و تعمیراتی مثل تعویض LCD سامسونگ گلکسی A8 2016 که نهایتا 2 ساعت زمان می‌برد را در چند روز انجام می‌دهند.
 • قیمت نامشخص و گران: اگر برای انجام یک تعمیر مشابه روی گوشی خودتان به نزد چند تعمیرکار مراجعه کنید متوجه خواهید شد که هر یک از آن ها قیمتی متفاوت را به شما پیشنهاد می‌دهند! این مسئله می‌تواند منجر به سردرگمی کاربر و کاهش اعتماد وی شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ 

موارد فوق تنها بخشی از دغدغه هایی هستند که در صورت عدم استفاده از خدمات یک مرکز تعمیرات موبایل قابل اعتماد با آن ها رو به رو می‌شوید. به همین جهت است که توصیه می‌کنیم حتما برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ به مراکزی مثل مرکز تعمیرات موبایل کمک مراجعه کنید. با مراجعه به این مرکز می‌توانید از مزیت های ویژه‌ای بهره‌مند شوید و گوشی خود را با اطمینان کامل تعمیر نمایید.

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A8 2016 سامسونگ

یکی از مهمترین سوالاتی که احتمالا در ذهن شما هم ایجاد شده مربوط به قیمت تاچ ال سی دی a8 2016 می‌شود. این موبایل از صفحه نمایشی 5.6 اینچی و نوع سوپر آمولد (Super AMOLED) بهره‌مند است که رزولوشن 2220 در 1080 پیکسل را ارائه می‌کند. طبیعتا اگر قرار باشد ال سی دی این گوشی به طور کامل تعویض شود و یک ال سی دی اورجینال جایگزین آن گردد، هزینه تعمیرات چندان ناچیز نخواهد بود. متاسفانه قیمت ال سی دی گلکسی A8 2016 در مقایسه با اغلب تعمیرات دیگر این گوشی بالاست. اما روش ها و شرایط خاصی برای کاهش هزینه تعمیرات LCD سامسونگ گلکسی A8 2016 وجود دارد! دو مورد از این شرایط به شرح زیر هستند:

 • بکارگیری ال سی دی کپی: ال سی دی گوشی های سامسونگ در دو نسخه مختلف به عنوان قطعات تعمیری به فروش می‌رسند. یک نسخه اورجینال است و یک نسخه با عنوان کپی (غیر اورجینال) شناخته می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت های مابین این دو نوع ال سی دی توصیه می‌کنیم مقالهتفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ را مطالعه کنید. با نصب ال سی دی کپی در گوشی خود می‌توانید هزینه تعمیر گلکسی A8 2016 را به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید.
 • تعویض گلس به جای تعویض LCD (در شرایط خاص): در برخی شرایط ممکن است بتوان به جای تعویض کامل ال سی دی فقط با تعویض گلس روی ال سی دی مشکل را برطرف کرد. این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که ضربه‌ای به گوشی وارد شده و شیشه روی ال سی دی را شکسته باشد اما به خود LCD و تاچ آسیبی وارد نشود. در اینگونه مواقع می‌توان با تعویض گلس هزینه تعمیر ال سی دی A8 2016 را به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تعویض گلس شکسته گوشی های موبایل به مطالعه مقاله صفر تا صد تعویض گلس یا شیشه ال سی دی آیفون و سامسونگ و هزینه آن بپردازید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

پس با استفاده از دو روش فوق می‌توانید هزینه تعمیر LCD گوشی سامسونگ گلکسی A8 2016 را کاهش دهید. فراموش نکنید که برای تعویض گلس باید از تجهیزات پیشرفته‌ و دستگاه های خاصی استفاده شود و هر تعمیرکاری قادر به انجام این نوع تعمیر نیست. بنابراین اگر مشکل صفحه نمایش گوشی شما با تعویض گلس شکسته قابل رفع است، حتما از سرویس موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:  تعمیر ال سی دی موبایل 

قیمت تاچ ال سی دی a8 2016 - قیمت ال سی دی a8 2016

گارانتی و بیمه موبایل و تعمیر LCD

شاید بد نباشد کمی هم در مورد گارانتی گوشی و بیمه موبایل و خدمات این دو در شرایطی که ال سی دی گوشی سامسونگ نیازمند تعمیر باشد صحبت کنیم. همانطور که پیش از این در مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ هم توضیح دادیم، گارانتی گوشی مشکلاتی که در اثر سهل انگاری کاربر یا عوامل خارجی برای دستگاه به وجود آمده باشند را تحت پوشش قرار نمی‌دهد. بنابراین اگر مسائلی مثل آب خوردگی، افتادن گوشی از دست شما، وارد شدن ضربه و فشار به ال سی دی و سایر عوامل این چنینی منجر به خراب شدن ال سی دی و تاچ موبایلتان شوند، هیچوقت نمی‌توانید با استفاده از گارانتی و به طور رایگان آن را تعمیر کنید. گارانتی موبایل فقط خرابی هایی را تحت پوشش قرار می‌دهد که خود به خود در گوشی رخ داده باشند!

اما در سمت مقابل بیمه موبایل اینطور نیست و هر نوع خرابی و اتفاقی که برای گوشی شما رخ داده باشد را تحت پوشش قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بیمه موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقالهبیمه گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ بپردازید. پس اگر گوشی شما از بیمه بهره‌مند باشد می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی A8 2016 را فارغ از دلیل خرابی ال سی دی به طور رایگان انجام دهید. تفاوت های این چنینی مابین بیمه و گارانتی موبایل سبب شده که این روزها خیلی از افراد استفاده از خدمات بیمه را به گارانتی گوشی ترجیح دهند. اگر شما هم قصد بیمه کردن موبایل خود را دارید، می‌توانید از سرویسی که با همکاری دو شرکت موبایل کمک و سامان حامی ارائه شده را مورد استفاده قرار دهید و از یک بیمه کامل و مطمئن لذت ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بیمه سامان حامی به مطالعه مقاله بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک بپردازید.

تعمیرات تخصصی گوشی با خدمات موبایل کمک

با استفاده از سرویس و خدماتی که شرکت موبایل کمک ارائه کرده می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی A8 2016 را با بهترین کیفیت و کمترین دردسر انجام دهید. موبایل کمک اولین شرکتی است که امکان تعمیر گوشی های موبایل بدون نیاز به مراجعه حضوری را در ایران ارائه می‌کند. با سرویس این مرکز می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی خودتان را بدون دردسر و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. مراحل کار در مرکز موبایل کمک به شرح زیر است:

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A8 2016 

 

برای تعویض LCD سامسونگ A8 2016 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

 • ثبت سفارش: در مرحله نخست شما باید درخواست یا سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید. برای انجام این کار کافیست با شماره 02175147 تماس حاصل کنید یا از طریق سایت موبایل کمک و صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل، سفارش تعمیر مورد نیازتان را ثبت نمایید.
 • اعزام پیک و دریافت گوشی از شما: پس از اینکه سفارش خود را به ثبت رساندید، پیک رایگان موبایل کمک به آدرس شما اعزام خواهد شد و گوشی معیوب را درب منزل یا محل کارتان از شما تحویل می‌گیرد.
 • ارجاع گوشی به شرکت و انجام تعمیرات: گوشی شما توسط پیک موبایل کمک به شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرات لازم توسط تیم مجرب موبایل کمک و مدرن ترین ابزارها بر روی دستگاه انجام می‌شوند.
 • تحویل گوشی به مشتری: بعد از اینکه تعمیرات لازم روی گوشی شما انجام شد، پیک رایگان موبایل کمک آن را به آدرستان ارسال و درب منزل یا محل کار به شما تحویل می‌دهد.

بنابراین با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک هیچ نیازی به صرف زمان و هزینه برای مراجعه حضوری به مرکز تعمیرات تخصصی موبایل یا نمایندگی سامسونگ ندارید و کل پروسه توسط تیم موبایل کمک انجام می‌شود. تنها کاری که شما انجام می‌دهید ثبت درخواست تعمیر از طریق سایت موبایل کمک یا شماره تماس شرکت است.

 بیشتر بخوانید: تعمیرگاه مرکزی موبایل سامسونگ  

 

قیمت تاچ ال سی دی a8 2016 - قیمت ال سی دی a8 2016

 

مزیت های تعمیر ال سی دی گلکسی A8 2016 در موبایل کمک

اما چرا استفاده از خدمات مرکز موبایل کمک و واگذاری تعمیر ال سی دی گلکسی A8 2016 به این شرکت حرکت درستی است؟ موبایل کمک سعی کرده تمام بستر لازم برای ارائه یک سرویس بی‌دردسر، مطمئن، راحت و کم هزینه را برای مشتریان فراهم کند. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از خدمات شرکت موبایل کمک و نمایندگی سامسونگ از آن ها بهره‌مند می‌شوید به شرح زیر هستند:

 • هزینه مناسب: موبایل کمک سعی کرده مقرون به صرفه‌ترین هزینه های ممکن را برای تعمیرات تخصصی موبایل در نظر بگیرد. بنابراین با سرویس این شرکت می‌توانید با صرف کمترین هزینه تعمیرات لازم و مورد نیازتان را انجام دهید.
 • سرعت عمل بالا: تعمیرات موبایل در شرکت موبایل کمک با بیشترین سرعت ممکن انجام می‌شوند. تعمیراتی از قبیل ال سی دی گلکسی A8 2016 سامسونگ در این مرکز به طور میانگین حدود 2 ساعت زمان لازم دارند.
 • عدم نیاز به مراجعه حضوری و صرفه جویی در زمان: برای استفاده از خدمات موبایل کمک هیچ نیازی مبنی بر مراجعه حضوری وجود ندارد و ثبت سفارش از طریق سایت شرکت یا با یک تماس تلفنی انجام می‌شود که این موضوع منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شود.
 • ضمانت تعمیرات: تمام تعمیراتی که توسط تیم موبایل کمک بر روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت هستند.
 • اورجینال بودن قطعات: قطعاتی که کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب و تعویض می‌کنند از فروشگاه قطعات موبایل تامین می‌شوند و دارای ضمانت اورجینال بودن هستند.

بنابراین با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید و از یک تعمیر بی‌دردسر، سریع و مطمئن لذت ببرید. به منظور ثبت سفارش تعمیر گوشی خود در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

همچنین در صورت نیاز به خرید موبایل می توانید از سایت موبایل کمک اقدام به خرید فرمایید.

بیشتر بخوانید:

قطعات A8 2016

قیمت ال سی دی A8 2016

قیمت تاچ ال سی دی A8 2016

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ