تعمیر یا تعویض ال سی دی A6 Plus 2018 سامسونگ – A605 | موبایل کمک تعمیر یا تعویض ال سی دی A6 Plus 2018 سامسونگ – A605 | موبایل کمک

تعمیر یا تعویض ال سی دی A6 Plus 2018 سامسونگ – A605 | موبایل کمک

دیگر لازم نیست که نگران هزینه و همچنین کیفیت تعمیراتی ال سی دی گوشی های برند سامسونگ خود نظیر گوشی Galaxy A6 Plus 2018 باشید. با خدمات شرکت موبایل کمک می‌توانید ال سی دی گلکسی A6+ 2018 را بهترین قیمت و کیفیت ممکن تعمیر کنید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A6 Plus 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

دو حالت رایج تعمیر ال سی دی Galaxy A6 Plus 2018 سامسونگ

ال سی دی گوشی گلکسی A6 پلاس 2018 سامسونگ ممکن است بنا به دلایل مختلفی با مشکل رو به رو شود. به عنوان مثال افتادن گوشی از دست کاربر و وارد شدن ضربه به آن، تحت فشار قرار گرفتن گوشی، آب خوردگی و خیلی عوامل دیگر می‌توانند به ال سی دی و تاچ آن آسیب برسانند و در عملکرد این قطعات اختلال ایجاد کنند. اما در این میان عموما تعمیر ال سی دی گلکسی A6+ 2018 سامسونگ به دو روش و شیوه مختلف امکانپذیر است. روش اول که تقریبا در 80 درصد مواقع انجام می‌شود مربوط به تعویض کامل تاچ و ال سی دی خواهد بود. اگر بنا به هر دلیل تاچ ال سی دی موبایل از کار بیفتند یا حتی بخشی از ال سی دی گوشی سیاه شود و بسوزد، تنها راه رفع مشکل مربوط به تعویض کامل تاچ و ال سی دی می‌شود. اما حالت دوم تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A8+ 2018 کدام است؟

بیشتر بخوانید:  تعویض ال سی دی موبایل

قیمت ال سی دی a6 plus - تاچ ال سی دی a6 plus

حالت دوم تعمیر ال سی دی گوشی مربوط به تعویض گلس LCD می‌شود! این تعمیر فقط در شرایط خاص قابل انجام خواهد بود. این شرایط مربوط به زمانی می‌شود که اثر وارد شدن ضربه به موبایل، شیشه روی ال سی دی آن بشکند اما علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش، تاچ ال سی دی گوشی بدون مشکل کار کنند! در اینگونه مواقع می‌توان به جای تعویض کامل مجموعه تاچ و LCD فقط گلس روی ال سی دی را تعویض کرد و دیگر نیازی به جدا کردن و تعویض تاچ ال سی دی اورجینال موبایل وجود ندارد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات این تعمیر توصیه می‌کنیم حتما یک مرتبه مقاله شرح کامل قطعات تاچ ال سی دی گوشی موبایل و انواع تعمیر آن ها را مطالعه کنید. پس با دو حالت اصلی تعمیر LCD گوشی سامسونگ گلکسی A6+ 2018 آشنا شدید. حالا می‌توانیم در مورد هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A6+ 2018 و دیگر موضوعات مرتبط با آن صحبت کنیم.

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A6+ 2018 سامسونگ

با توجه به حالت تعمیری که قرار است روی گوشی شما انجام شود، هزینه تعمیر آن هم متفاوت خواهد بود. به بیان دیگر اگر قرار باشد تاچ ال سی دی گلکسی A6 پلاس 2018 به طور کامل تعویض شوند، هزینه تعمیرات مقدار خاصی خواهد بود و در شرایطی که مشکل با تعویض گلس LCD قابل رفع باشد، هزینه تعمیرات تغییر می‌یابد. پیش از هر چیز باید بگوییم که چون ال سی دی گوشی Galaxy A6+ 2018 از نوع سوپر آمولد (Super AMOLED) و 6 اینچی است و رزولوشن خوبی هم دارد، بنابراین قیمت نسخه اورجینال آن بالاست و اگر قرار باشد تاچ ال سی دی این گوشی به طور کامل تعویض شوند، طبیعتا هزینه نسبتا زیادی هم باید برای انجام این کار پرداخت گردد. در مجموع هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی A6+ 2018 نسبت به سایر تعمیرات رایجی که روی این گوشی انجام می‌شود (مثل تعویض باتری و غیره) به مراتب بیشتر است. اما اگر بتوان مشکل صفحه نمایش را با تعویض گلس رفع کرد، هزینه تعمیر به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند!

 بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران  

در اینگونه مواقع دیگر نیازی به تعویض تاچ و LCD فعلی گوشی که قیمت گرانی هم دارد وجود ندارد و فقط گلس روی ال سی دی تعویض خواهد شد که قیمت آن به مراتب در مقایسه با قیمت تاچ ال سی دی a6 plus ناچیز است. یک روش دیگر هم برای کاهش هزینه تعمیر LCD سامسونگ Galaxy A6+ 2018 وجود دارد. در این روش به جای اینکه از ال سی دی و تاچ اورجینال در گوشی استفاده شود، تاچ و LCD کپی (غیر اورجینال) در آن نصب خواهد شد. ال سی دی های کپی نسبت به نسخه اورجینال کیفیت کمتری دارند و از سمت دیگر قیمت مناسب تری را هم ارائه می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با تفاوت های مابین این دو نوع LCD توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله تفاوت ال سی دی اورجینال و ال سی دی های کپی چیست؟ بپردازید. بنابراین قیمت تاچ ال سی دی a6 plus به وضعیت و شرایط تعمیری بستگی دارد که قرار است روی گوشی انجام شود اما در مجموع این تعمیر از تعمیرات پر هزینه گوشی مذکور است.

 

برای تعویض LCD سامسونگ A6 Plus 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

زمان مورد نیاز برای تعویض LCD سامسونگ گلکسی A6 پلاس 2018

اگر قرار باشد یک تعمیرکار با تجربه با دسترسی به ابزارهای مناسب تاچ ال سی دی a6 plus را تعویض کند، انجام این کار بیشتر از 3 ساعت طول نمی‌کشد و مطمئنا تعمیرکار در کمتر از 3 ساعت این تعمیر را با موفقیت انجام می‌دهد. با این حال اگر برای تعمیر ال سی دی گلکسی A6+ 2018 را به تعمیرکارانی که در بازار آزاد فعالیت دارند بسپارید، آن ها حداقل چند روز از شما زمان می‌خواهند! اما دلیل این مسئله چیست؟ چندین دلیل برای توجیه این موضوع وجود دارد. اولین دلیل مربوط به این مسئله می‌شود که اغلب تعمیرکاران موبایل به قطعات گوشی های موبایل دسترسی ندارند و وقتی قطعه خاصی در گوشی شما نیاز به تعویض پیدا می‌کند، آن ها باید به یک تامین کننده متکی شوند و از وی بخواهند که قطعه مورد نیاز گوشی شما را به دستشان برسانند و سپس قادر به انجام تعمیرات باشند. طبیعتا تا قطعه مورد نیاز از تامین کننده به دست تعمیرکار برسد چند روز زمان لازم خواهد بود و این مسئله منجر به تاخیر در تعمیرات می‌شود.

قیمت ال سی دی a6 plus - تاچ ال سی دی a6 plus

 

از سمت دیگر برخی از تعمیرکاران همیشه سعی می‌کنند به دنبال روش هایی برای کسب سود بیشتر باشند و برای اینکه مطمئن شوند می‌توانند از سود بیشتری بهره ببرند، تاخیر تعمیر را افزایش می‌دهند. به عنوان مثال تصور کنید شکستگی های روی صفحه نمایش گوشی شما با تعویض گلس قابل رفع باشند و تعمیرکار به تجهیزات لازم برای تعویض گلس موبایل دسترسی نداشته باشد و به شما بگوید که باید تاچ LCD گوشی شما به طور کامل تعویض شود! در اینگونه مواقع وی می‌تواند هزینه تعویض و نصب تاچ ال سی دی اورجینال را از شما دریافت کند و سپس گوشی را برای تعویض گلس به یک مرجع دیگر واگذار کند و نهایتا بدون اینکه کار انجام داده باشد سودی مناسب کسب نماید. البته همه تعمیرکاران اینطور نیستند و فقط برخی از آن ها سعی می‌کنند به هر شیوه ممکن از اعتماد مشتریان سوء استفاده به عمل آورند.

بیشتر بخوانید: مشاوره تعمیرات موبایل

دلایل مختلف دیگری هم می‌توانند منجر شوند که تعمیرکار برای انجام تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی سامسونگ a6 plus چند روز از مشتری زمان بخواهد که ما قصد نداریم خیلی وارد جزئیات این موضوع شوید. به طور کلی اگر قرار باشد تعویض ال سی دی و تاچ گوشی گلکسی A8 پلاس 2018 بدون وقفه و سریعا انجام شود، این تعمیر بیشتر از 3 ساعت زمان یک تعمیرکار با تجربه و مجرب را نمی‌گیرد. اگر می‌خواهید تعمیرات موبایل شما در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و ظرف چند ساعت گوشی خود را درب منزل تحویل بگیرید، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز موبایل کمک استفاده کنید. با خدمت شرکت موبایل کمک می‌توانید در کمتر از 3 ساعت تعمیر ال سی دی گلکسی A6 Plus 2018 را انجام دهید و گوشی تعمیر شده خود را ظرف 4 ساعت درب منزل تحویل بگیرید.

 

بیشتر بخوانید: قیمت گوشی موبایل

بیشتر بخوانید: قیمت گوشی سامسونگ

 

تعمیر ال سی دی گلکسی A6 پلاس 2018 با گارانتی و بیمه موبایل

اگر گوشی گلکسی A6 پلاس 2018 شما گارانتی یا بیمه دارد احتمال اینکه بتوانید به طور رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه دستگاه را تعمیر کنید وجود خواهد داشت اما چطور؟ متاسفانه ضوابط و شرایطی که گارانتی موبایل برای تعمیر رایگان ال سی دی گوشی ها در نظر گرفته بسیار سفت و سخت و گاها عجیب است. به همین دلیل در اغلب مواقع کسانی که گوشی آن ها از گارانتی بهره می‌برد نمی‌توانند تعمیر ال سی دی آن را به صورت رایگان انجام دهند. اما چرا؟ متاسفانه ضوابط گارانتی موبایل به گونه‌ایست که اگر بنا به هر دلیل کاربر یا عوامل جانبی در خراب شدن LCD گوشی دخیل باشند، تعمیر ال سی دی تحت گارانتی امکانپذیر نخواهد بود! یعنی اگر ال سی دی گلکسی A6+ 2018 شما در اثر ضربه یا آب خوردگی بسوزد و از کار بیفتد، نمی‌توانید از گارانتی برای تعمیر رایگان آن استفاده کنید. گارانتی فقط زمانی در قبال این تعمیر غرامت پرداخت می‌کند که مشکل ال سی دی و تاچ خود به خود به وجود آمده باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئیات گارانتی گوشی های موبایل توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله گارانتی گوشی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟ بپردازید.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی سامسونگ گلکسی A6 پلاس 2018 

اما در سمت مقابل اگر گوشی شما از بیمه بهره‌مند شده باشد و گوشی خود را بیمه کرده باشید، تحت هر شرایط می‌توانید تعمیر ال سی دی گلکسی A6+ 2018 خود را به صورت رایگان و با استفاده از خدمات بیمه انجام دهید. یکی از بهترین بیمه گذارانی که در زمینه بیمه موبایل فعالیت دارد شرکت سامان حامی است که با همکاری موبایل کمک سرویس بیمه موبایل را با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌کند. برای آشنایی بیشتر با بیمه سامان حامی توصیه می‌کنیم به مطالعه مقاله بهترین بیمه موبایل ایران با همکاری سامان حامی و موبایل کمک بپردازید. همچنین مطالعه مقالهتفاوت بیمه و گارانتی موبایل در چیست؟ مقایسه گارانتی و بیمه گوشیهم برای آشنایی شما با مزیت های بیمه موبایل نسبت به گارانتی خالی از لطف نخواهد بود. پس تعمیر رایگان ال سی دی گوشی Galaxy A6+ 2018 با استفاده از گارانتی به سختی و فقط در شرایط خاص امکانپذیر است اما تعمیر LCD این گوشی با استفاده از خدمات بیمه موبایل به راحتی قابل انجام خواهد بود.

برای تعویض LCD سامسونگ A6 Plus 2018 کلیک کن یا با شماره 75147-021 گارانتی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس بگیر

 

موبایل کمک و تعمیر LCD گلکسی A8+ 2018 سامسونگ

اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن، دقیق و با کیفیت روی گوشی شما انجام شود و کیفیت تعمیرات صورت گرفته هم تا مدت زمان معینی تضمین شوند، توصیه داریم از خدمات شرکت موبایل کمک استفاده کنید! موبایل کمک اولین شرکتی است که سرویس تعمیرات تلفن همراه با امکان ثبت سفارش آنلاین و تلفنی را در کشور عزیزمان راه اندازی کرد. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با بکارگیری خدمات موبایل کمک از آن ها بهره‌مند خواهید شد به شرح زیر هستند:

  • کارشناسان مجرب و تجهیزات پیشرفته: کارشناسان موبایل کمک افراد متخصصی هستند که در حوزه تعمیرات موبایل تجربه بالایی دارند. در شرکت موبایل کمک مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار این کارشناسان قرار داده می‌شود و در نتیجه کیفیت تعمیر موبایل به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد.
  • صرفه جویی در زمان و هزینه: با خدمات مرکز موبایل کمک می‌توانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان و هزینه هایتان داشته باشید، چون از یک سمت برای تعمیر گوشی نیازی به مراجعه حضوری ندارید و از سمت دیگر هزینه کمتری برای تعمیر دستگاه پرداخت می‌کنید.
  • سرعت عمل بالا: یکی از اصلی ترین مزیت های سرویس موبایل کمک مربوط به سرعت عمل بالا می‌شود. تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی A6+ 2018 در این مرکز ظرف کمتر از 4 ساعت انجام خواهد شد.
  • ضمانت تعمیر و اورجینال بودن قطعات: تمام قطعاتی که توسط کارشناسان موبایل کمک در گوشی مشتریان نصب می‌شوند از فروشگاه خرید قطعات موبایل شرکت موبایل کمک تامین شده و دارای ضمانت اورجینال بودن هستند. همچنین تمام تعمیرات صورت گرفته تا مدت زمان معینی گارانتی خواهند شد.

موارد فوق بخشی از اصلی ترین مزیت های سرویس و خدمات شرکت موبایل کمک به شمار می‌روند. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیر مطمئن، سریع و کم هزینه روی گوشی شما انجام شود مطمئن باشید موبایل کمک بهترین بستر ممکن را فراهم آورده است.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ

قیمت ال سی دی a6 plus - تاچ ال سی دی a6 plus

ثبت سفارش تعمیر و مراحل کار در شرکت موبایل کمک

تصور کنید نیازمند تعمیر تاچ ال سی دی a6 plus سامسونگ هستید و می‌خواهید سفارش خود را در مرکز موبایل کمک ثبت نمایید. در این شرایط باید چه کرد و چگونه وارد عمل شد؟ چه مراحلی باید از زمان ثبت درخواست تا تحویل گوشی به مشتری طی شوند؟ مراحلی که در این راستا طی خواهند شد به شرح زیر هستند:

  • ثبت سفارش: در قدم نخست شما باید سفارش تعمیر مورد نیازتان را به ثبت برسانید. برای انجام این کار می‌توانید به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه نمایید و فرم های مربوطه را پر کنید یا یک تماس تلفنی با شماره 02175147 برقرار نمایید و سفارش خود را به صورت تلفنی به ثبت برسانید.
  • انجام تعمیرات: در این مرحله پیک موبایل کمک به آدرس شما اعزام می‌شود و گوشی را به شرکت ارجاع می‌دهد. تعمیرات لازم بر روی دستگاه مورد نظر در شرکت انجام می‌شوند.
  • تحویل گوشی به مشتری: پس از انجام تعمیرات، گوشی به مشتری گرامی تحویل داده می‌شود. پیک رایگان موبایل کمک آن را به آدرس مشتری ارسال و درب منزل به وی تحویل می‌دهد.

بنابراین با سرویس تعمیرات موبایل شرکت موبایل کمک می‌توانید تعمیراتی مثل تعمیر ال سی دی گلکسی A6+ 2018 را با کمترین دردسر و به صورت کاملا مطمئن انجام دهید. برای ثبت سفارش تعمیر مورد نظرتان در مرکز موبایل کمک کافیست به صفحه ثبت سفارش آنلاین تعمیرات موبایل در سایت موبایل کمک مراجعه کنید یا با شماره 02175147 تماس گرفته و سفارش خود را به ثبت برسانید. سایر هماهنگی های لازم بعد از ثبت سفارش توسط کارشناسان موبایل کمک با شما به عمل می‌آید.

بیشتر بخوانید:

قطعات گوشی A6 Plus 2018

قیمت ال سی دی A6 Plus 2018

قیمت تاچ ال سی دی سامسونگ A6 پلاس 2018

تعمیرات تخصصی سامسونگ
در نمایندگی سامسونگ با گارانتی رسمی

دفتر مرکزی75147-021
تعمیرات تخصصی سامسونگ
در گارانتی سامسونگ

مقالات آموزش تعمیرات سامسونگ

آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات سامسونگ

اطلاعات بیشتر آموزش گام به گام تعویض انواع قطعات اپل

تعمیر باتری انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض باتری سامسونگ

اطلاعات بیشتر تعویض باتری انواع آیفون

تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

اطلاعات بیشتر
تعمیرات تخصصی گلکسی واچ

فروشگاه قطعات تعمیرات سامسونگ

خرید قطعات اورجینال سامسونگ (با گارانتی اصالت قطعه)

اطلاعات بیشتر فروشگاه قطعات موبایل

تعویض ال سی دی انواع سامسونگ

مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ

اطلاعات بیشتر مقالات راهنمای تعویض ال سی دی سامسونگ